Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Co to jest dogging?

30.12.2020

Dogging jest to nic innego, jak uprawianie seksu w miejscach publicznych. Uprawianie seksu odbywa się ze świadomością, że możemy być w tym czasie obserwowani przez innych ludzi a nawet przyłapani. Dogging jest także formą seksu polegającą na obserwowaniu innych par podczas seksu w nietypowych i niecodziennych miejscach. Bardzo popularne jest umawianie się przez pary, który kręci taki rodzaj seksu właśnie przez internet. Znaczny skok adrenaliny i ekscytujące doznania z całą pewnością dostarczy dogging. Ta forma seksu jest uznawana za zboczenie i dewiację, jednak nie brakuje miłośników tego rodzaju zabaw. Uznaje się, że ten trend zapoczątkowali Anglicy, którzy wyprowadzając swoje psy na spacer podejmowały aktywność seksualną z obcymi partnerami, spacerowiczami.

Jak już wyżej wspomniane zostało dogging-owcy najczęściej umawiają się przez internet na tego typu spotkania. Istnieją różne strony i fora, na których spotkać można oferty doggingu. Nie ma reguły, kto się ogłasza. Są to pary, jak również osoby samotne. Często osoby żyjące w stałej relacji, związku decydują się na taką formę seksu ze względu na fakt, że podnieca ich to, że osoba postronna patrzy i obserwuje ich intymne igraszki. Zbliżenia najczęściej są szybkie i nie trwają długo. Najczęściej jest to seks w pozycji na pieska, bądź od tyłu ze względu praktycznych. W tych pozycjach uczestnicy nie muszą pozbywać się sporej ilości ubrań. W samym doggingu chodzi głównie o to, aby zapewnić sobie ekscytujące przeżycia. 

Ryzyko związane z doggingiem. 

Niestety dogging wiąże się z wieloma niebezpieczeństwami. Szczególnie narażone są na nie kobiety. Większą cześć takiej grupy stanowią mężczyźni, którym często zapomina się o przestrzeganiu podstawowych zasad, Często również podczas takich intymnych spotkań dochodzi do zażywania substancji odurzających. Również trzeba uważać, aby ktoś przypadkiem nas nie sfilmował, czy zrobił zdjęcia. Skutkiem później może być szantaż, wyłudzanie pieniędzy. 

Największe ryzyko jednak wiąże się z chorobami wenetryczmi. Najczęściej osoby, które decydują się na tego typu formę seksu nie znają się i nie mają pewności, że druga osoba jest zdrowa. Dlatego należy pamiętać o prezerwatywie.

 

Komentarze

  • NAJNOWSZE
  • NAJLEPSZE
  • NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2023  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja