Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Co to jest fetysz stóp? Stopy i sex.

29.10.2019 autor: M

Fetyszyzm został naukowo zakwalifikowany jako zaburzenie. Może się on objawić w każdej chwili w życiu. Fetyszyści, czyli osoby posiadające jakiś fetysz, często wstydzą się swoich upodobań. Jeśli natomiast jakikolwiek fetysz dzielą zaufani partnerzy i jest on zgodny z ich przekonaniami, to nie ma powodów do wstydu. Fetysze seksualne mogą dotyczyć części ciała lub obiektów. Fetysz stóp zwany profesjonalnie podofilią i według informacji naukowych jest fetyszem dość popularnym. Polega on na różnych czynnościach seksualnych i zabawach erotycznych, gdzie pierwszoplanową rolę odgrywają stopy. Może być to stopa bosa lub ubrana w buty, pończochy, skarpetki czy w zależności od upodobań coś innego. Każdy fetyszysta stóp ma swój ulubiony rodzaj stopy oraz czynności seksualne związane z nimi. Pomimo teoretycznie dużej klasyfikacji fetyszy, badania naukowe wciąż posiadają dość niekompletne informacje w temacie, jakim jest fetyszyzm. Poniżej zostały przedstawione rodzaje fetyszy stóp, które zostały naukowo potwierdzone jako fetysze. Należy natomiast pamiętać, że fetysz nie jest odpowiednikiem fantazji seksualnej. Fantazja seksualna jest jednorazowym, sporadycznym lub krótkookresowym wyobrażeniem kogoś, lub czegoś, co w rezultacie pomaga osiągnąć satysfakcję seksualną. Według medycyny, aby fantazja erotyczna przerodziła się w fetysze, musi trwać co najmniej pół roku i być "obecna" regularnie lub w niedużych odstępach cyklicznych. Co więcej, społeczeństwo często mylnie stosuje te określenia wymiennie. Należy jednak pamiętać, że są one ze sobą powiązane, natomiast nie są synonimami.

 

 fetysz stóp

Rodzaje fetyszy stóp - sex stopami.

Oto 5 przykładów czynności seksualnych związanych ze stopami:

1. Footjob – jest to stymulacja członka partnera za pomocą kobiecych stóp, czyli mówiąc prościej masturbacja stopami zamiast rąk. Może odbywać się dwoma stopami jednocześnie lub pojedynczo, czyli tak zwany chiński masaż. Może też odbywać się za pomocą palców od stóp, ale wówczas mówimy już o toejob. Footjob jest najbardziej znaną i najczęściej praktykowaną odmianą fetyszu stóp. Coraz większy odsetek społeczeństwa mówi bez krępacji o swojej słabości do footjobu.

2. Bootjob – inaczej footjob, tyle że w butach. Buty mogą być różne od sandałów po buty z wysokim obcasem. Odpowiedź nie jest jednoznaczna w każdym przypadku. Tutaj jak zwykle wszystko zależy od upodobań i preferencji. W zależności od tego, jakim rodzajem buta będzie dokonywana masturbacja z bootjob przechodzi się do shoejob. Choć jak wskazują statystyki oraz jak można zobaczyć na filmach 18+ w Internecie najczęściej do stymulacji członka używane są buty na wysokim obcasie, buty długie lub z odsłoniętymi palcami.

3. Trampling – jest to deptanie po swoim partnerze. Zazwyczaj to kobieta depta i dominuje mężczyznę, jednak odwrotne sytuacje też występują. Trample może przyjąć łagodną formę, gdzie wystarczy delikatne chodzenie po partnerze lub formy bardziej ostre do ekstremalnych, gdzie deptanie zostawia liczne ślady na ciele. Deptać można gołą lub ubraną w buty, skarpety, pończochy stopą. Depta się całą powierzchnię ciała, najczęściej twarz i genitalia. Należy jednak uważać, bo można bardzo łatwo zrobić partnerowi krzywdę bez wyraźnej intencji wyrządzenia jej.

4. Ballbusting – jest to kopanie oraz miażdzenie jąder gołą bądź odzianą stopą. Każdy mężczyzna wie, że kopniak w jądra to ogromny ból, ale niektórych to podnieca i daje im zasmakować maksymalnej satysfakcji seksualnej. Poziom ballbusting zależy od preferencji, jednak czasem zdarzają się kopniaki, aż do krwawienia, ale jeśli się to komuś podoba, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby tak się „bawił”. Musimy pamiętać, że tego typu zabawy mogą zakończyć się wizytą na pogotowiu ratunkowym. Cieszmy się sobą, ale jednak róbmy to z głową.

5. Crush Fetish – crush fetysz ma kilka odmian. Łagodny crush fetysz odejmuje rozdeptywanie, miażdzenie, kruszenie zazwyczaj przez panie, bosą lub ubraną stopą różnych przedmiotów jak komórki, laptopy różne zabawki i ogólnie wszystko, co nadaje się do rozdeptania, łącznie z jedzeniem, które potem niektórzy zlizują z podeszwy butów lub stóp. Można też tu zaliczyć rozdeptywanie owadów, ślimaków, skorupiaków czy ryb, choć niektórzy zaliczają to do brutalniejszej odmiany. Z pewnością do tej brutalniejszej należy zaliczyć zadeptywanie na śmierć małych gryzoni jak szczury, myszy czy chomiki, a nawet ptaki. No i jest jeszcze odmiana hard, czyli najbrutalniejsza, gdzie torturowane i rozdeptywane jest wszystko, co jest fizycznie możliwe do zdeptania, czyli: świnki morskie, zające, króliki, psy, koty, a nawet świnie i kozy. Crush fetysz najczęściej wykonują kobiety.. Wprawdzie filmy są zakazane i w miarę możliwości usuwane z Internetu, ale jak wiadomo, w Internecie nic nie ginie. Jak ktoś będzie chciał to znajdzie filmy tego typu, a jak będzie chciał w większych ilościach, to wejdzie na Deep Web, gdzie są forma miłośników crush fetish i nikt im tam filmów nie usuwa i jak można to tak ująć „nie przeszkadza”.

Seks, jak wiadomo, ma dawać satysfakcje i być źródłem przyjemności, dlatego fetysze takie jak fetysz stóp i jego pochodne są dla wielu osób niezbędne, aby mogli oni doznać maksymalnej satysfakcji seksualnej. Komunikacja i przepływ informacji z partnerem powinna być naturalna, a fetysz stóp powinien spotkać się z aprobatą partnera. Nie ma potrzeby wpływać lub próbować zmienić poglądy. Z czasem informacje na temat fetyszy, w tym stóp, stają się pogłębiane wśród społeczeństwa i "dziwią" coraz mniejsze grono odbiorców.

Fetysz stóp ogłoszenia i anonse.

Na naszym portalu z całą pewnością znajdziesz piękne Panie oferujące zakres takich usług. Użyj do tego dostępnych filtórw szukając parnerki. 

 

Podobne artykuły:

Najbardziej dziwne odchylenia seksualne, które Cię naprawdę zaskoczą

Kto to sugar daddy?

Suchość pochwy objawy

 

 

 

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2022  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja