Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Cyber sex

22.01.2020

Cyberseks z ang. cybersex lub seks komputerowy, wirtualny. Polegający na wykorzystaniu możliwości technologicznych, jakimi są komputer, kamerka i internet. W trakcie cyberseksu dwie lub więcej osób łączy się ze sobą zdanie poprzez ogólnie dostępną sieć komputerową, a następnie uprawiają wirtualny stosunek seksualny. Jeśli jeszcze nie słyszałeś/aś tego określenia, z całą pewnością sformułowanie ''seks przez internet'' wydaje Ci się być dziwne. Jeszcze niedawno nie było to do pomyślenia, dziś w zdobywa coraz większą popularność. Cyberseks stał się nowy sposobem na zaspokajanie swoich potrzeb seksualnych, bez fizycznego kontaktu z drugą osobą. Osoby uprawiające cyber sex, wykorzystują medium, jakim jest internet, by nawzajem budować swoje podniecenie. Trzeba jednak zaznaczyć, że cyberseks w żaden sposób nie jest w stanie zaspokoić nam kontaktów fizycznych, jak i bliskości fizycznej z drugą osobą. Zaletą cyberseksu jednak jest fakt, że w prosty, łatwy i ogólnodostępny sposób prowadzi do zaspokojenia popędu seksualnego, do którego narzędziem jest masturbacja. Jeśli chodzi o wady, to w dużej mierze może doprowadzić do uzależnienia, choć wydaje się to nie możliwe - uzależnienie od cyberseksu jest jak najbardziej możliwe. Ale o wadach i zaletach postaram się opowiedzieć w dalszej części artykułu.

Gdzie uprawiać cyber sex?

Najczęstszym miejscem, w który cieszy się wielką popularnością, są czaty. Na czatach użytkownicy mają poczucie anonimowości. Na większości czatach są wydzielone specjalnie pokoje, w których zbierają się osoby zainteresowane taką formą spędzania czasu. Również są stworzone pokoje np. pokój erotyczny, sex - bi itd. Niewątpliwie tym, na co jednak należy uważać, decydując się na zaspokojenie swoich potrzeb seksualnych za pomocą internetu, jest bezpieczeństwo. Szczególnie trzeba uważać, aby internetowy partner nie upublicznił naszego wizerunku, lub też nie próbował w nas w żaden sposób szantażować.

Cyberseks - dlaczego nas tak kusi?

Odpowiedź jest prosta... jest on dostępny dla każdego. Zawsze i wszędzie. Cyber seks, w odróżnieniu od seksu realnego, nie wymaga posiadania partnera ani budowania więzi. W cyberseksie nie musimy być piękni, bogaci.. dla leniwych - nawet nie musimy wychodzić z domu. Dla wielu ludzi na świecie internet i jego możliwości stały się zbawienne. W sieci do woli na potrzeby sytuacji jesteśmy w stanie kreować swój wygląd, wizerunek czy też swoją pozycję społeczną. Cyberseks jest idealnym rozwiązaniem dla ludzi nieśmiałych. Zdarzają się przypadki, że cyberseks pomógł im wyleczyć się z kompleksów, dzięki czemu osoby te stały się bardziej pewne siebie.

cyber sex

 Cyber sex - problemy i zagrożenia.

Czas najwyższy jednak powiedzieć co nieco na temat zagrożeń i problemów, które niestety mogą nas spotkać, jeśli zdecydujemy się na taką formę rozrywki. Decydując się na cybersex, trzeba liczyć się z tym, że może się to dla nas skończyć w sposób nieprzyjemny i niezdrowy dla naszego ciała oraz umysłu. Wiele osób cierpi na brak odczuwania przyjemności podczas realnych kontaktów fizycznych z partnerem, warto jednak pamiętać, że seks przez internet może pogłębić ten problem. Cyber seks niesie za sobą inne poważne zagrożenia, o których pojęcia nikt z nas nie ma. A mianowicie, może stać się elementem rozwoju drugiej osobowości. Dzieje się to często w przypadkach, gdy podczas cyberseksu nakładamy różnego rodzaju maski i zupełnie inaczej zaczynamy kreować swoje życie, osobę. W późniejszym czasie takie zachowanie sprzyja powstawaniu zaburzeń osobowości, jak również utrudnia człowiekowi normalne funkcjonowanie w życiu codziennym.

Jednym z najważniejszych zagrożeń jest jednak uzależnienie. Zwykle jednak dowiadujemy się, o tym w momencie, kiedy tradycyjny seks z partnerem bywa dla nas już mało atrakcyjny. Rodzina i przyjaciele są zepchnięci na margines. Często, jednak, gdy to wszystko zajdzie za daleko, niezbędna staje się pomoc specjalisty i rozpoczęcie terapii seksuologicznej.

Cybersex a zdrada.

Zazwyczaj bywa tak, że osoby, które szukają wrażeń w sieci, zwyczajnie w świecie czują się źle w dotychczasowych, realnych związkach. Jak również, oczywiście mylnie myślą, że cyber partner będzie lepszy od obecnego. Jednak często bywa tak, nie tylko w kwestii cybersexu, że w większości przypadków spotkania w świecie realnym mocną rozczarowują. Nie ma zgodności co do tego, czy cyberseks to zdrada. Z cała pewnością uprawianie cyberseksu będąc w związku należy, mimo wszystko traktować jako zwyczajną niewierność. Ważne jest kilka czynników, które na to wpływają m.in czy uprawiany przez nas cyberseks ma charakter okazjonalny, jak również czy cyberseks jest zawsze uprawiany z jedną osobą? Często zdarza się tak, że wirtualny romans z jedną osobą może przerodzić się w coś więcej i może wywołać w nas silne przywiązanie względem drugiej osoby, zupełnie nie świadomie możemy się zakochać. Czasem nie warto ryzykować, polecam lepiej zacząć uprawiać bezpieczniejszą formę, a mianowicie sexting, który w bezpieczny sposób przyniesie nam więcej korzyści, jeśli jesteśmy w związku.

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2022  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja