Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Czy rozmiar ma znaczenie?

26.05.2020

To pytanie, które z całą pewnością nurtuje wiele pań i wielu panów.. Więc właściwie jak to tak naprawdę jest? Jest to niewątpliwie najdelikatniejszy temat dla mężczyzn. Wielu z nich boryka się z kompleksami związanymi z rozmiarem swojego członka.  Zarówno długość, jak i grubość penisa w procesie kobiecego orgazmu odgrywa ważną rolę. Męskie prącie jest uważane za symbol męskości i zdarza się, że faceci zrobią dosłownie wszystko, aby poprawić jego długość. Wielkość członka jest uwarunkowana genetycznie. Dlatego często 

zdarza nam się słyszeć, że Afroamerykanie mogą się pochwalić swoim przyrodzeniem. W Europie jednak zauważono  różnice w długości jak w obwodzie.

Czy mężczyzna z większym penisem jest lepszy w łóżku?

Z całą pewnością jest on bardziej pewny siebie, co może wpływać na wasz seks. Kobietom natomiast w zbliżeniach nie zależy tylko i wyłącznie na długości penisa partnera. Bardziej skupiają się na umiejętnościach, jakimi się potrafi wykazać. Często również ważniejsza jest dla nich objętość, obwód niżeli długość. Mężczyźni obdarzeni grubszym penisem mocniej potrafią stymulować sfery erogenne znajdujące się w kobiecej pochwie. Dodatkowo warto zaznaczyć, że najbardziej unerwioną częścią miejsc intymnych jest łechtaczka i srom, jak również pierwsze 10 centymetrów pochwy. Czasami zdarzają się przypadki wśród par, w których wielki penis jest problemem. Zbyt długi penis może uderzać podczas stosunku w narządy znajdujące się w miednicy, przez co może powodować ból. Dlatego nie ma jednoznacznej odpowiedzi, czy mężczyzna z większym penisem będzie idealnym kochankiem. Prawda jest taka, że zdecydowanie bardziej liczy się doświadczenie i umiejętności.

Średnia długość penisa.

Średnia długość penisa we wzwodzie waha się między 14-15,5 cm (14,7 cm), występuje ona u 20% mężczyzn rasy białej.

  • mniej niż 10,9 cm – 6% mężczyzn,
  • 11-12,4 cm - 16% mężczyzn,
  • 12,5-13,9 cm - 18% mężczyzn,
  • 15,5-16,9 - 18% mężczyzn,
  • 17-18,4 - 16% mężczyzn,
  • więcej niż 18,5 - 6% mężczyzn.

Na sam koniec warto dodać, że w czasie zbliżenia ważne są takie rzeczy jak gra wstępna i pieszczoty. Jeśli jednak jesteś mężczyzna i miewasz problem związany z wielkością swojego penisa, to koniecznie zajrzyj na nasz wpis na blogu o dowiedz się więcej.. ,,jak mogę stać się idealnym kochankiem’’. I pamiętaj, nie ma prawidłowego rozmiaru penisa, nie ma idealnego - zarówno mały, jak i duży może stać się odpowiedni dla kobiety.

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2022  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja