Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Dlaczego spełniam męskie fantazje za pieniądze? PRAWDZIWA HISTORIA

12.12.2019

Poniżej przedstawiona historia jest oparta na faktach, ponieważ została opowiedziana przez jedną z użytkowniczek portalu topkobiety.pl

Ofiara własnego życia 

Sięgam pamięcią do swojego dzieciństwa, ale szczerze mówiąc... wcale nie chcę tego robić. Najchętniej wymazałabym cały ten okres ze swojej pamięci. Pochodzę z małego miasteczka, a właściwie ze wsi spod Warszawy. Dziś mam 31 lat i udało mi się poukładać w głowie cały ten koszmar, przez który musiałam przejść. Większość z nas, osób, które spotkały się na swojej drodze z jakąś tragedią lub patologią, nie lubi być utożsamiana z ofiarą. Ja jednak uważam zupełnie inaczej. Jestem ofiarą pierwszych 15-stu lat mojego życia i w pełni zaakceptowałam ten fakt. Dlaczego? Ponieważ dzisiaj jestem dorosłą, niezależną i pewną siebie kobietą, której udało się nie popaść w nałogi i nie wykorzystać krzywdy dzieciństwa jako tarczę obronną czy wymówkę, która byłaby odzwierciedleniem przegranego i mizernego życia w dorosłości.

Wiejskie realia

W moim rodzinnym domu nigdy się nie przelewało. Często brakowało pieniędzy już w połowie miesiąca. Moja matka pracowała w szpitalu na 3 zmiany, a ojciec pracował w fabryce. Mam dwie siostry, z którymi dzisiaj nie mam kontaktu, ponieważ nie chcą mnie znać przez zawód, który wykonuję. Mentalność na wsi jest zupełnie inna. Zostałyśmy wychowane w pokorze i skromności, więc nie mogły pogodzić się z faktem, że nie chodzę do „normalnej” pracy. Problem jednak polega na tym, że dla mnie, ta praca jest normalna. Zarabiam inaczej, ale zarabiam uczciwie. Dostaję pieniądze za wykonaną usługę. Nikogo nie okradam i jeżeli ktoś tego nie rozumie, to już dojrzałam do tego, że jeśli ktoś nie chce, to i tak nie zrozumie. Z tego też powodu, nikogo nie staram się na siłę do siebie przekonać, a o swojej pracy mówię raczej otwarcie. Ci, co mnie szanują, są ze mną zawsze.

Wpadka, która zmieniła moje życie w piekło

Między mną a moimi siostrami jest spora różnica wieku. Średnia jest ode mnie o 8 lat starsza, a najstarsza 10. W domu zawsze panował obraz idealnej na tamtej czasy wiejskiej rodziny. Ojciec był osobą decydującą, a matka usługiwała mu we wszystkim. Nie było u nas przemocy fizycznej, ale przesadnej miłości też nie. Gospodarstwo domowe zawsze musiało być idealnie wysprzątane, a nieumyty widelczyk w zlewie przysparzał nas (mnie, mamy i siostry) o siwy włos na głowie, że ojciec znowu zrobi awanturę. Od małego biegałyśmy ze szmatami, odkurzaczem, mopem i musiałyśmy podawać obiad punktualnie o 15:30 na stół. Najstarsza siostra młodo wyszła za mąż i powielała zachowania matki. Problem zaczął się, kiedy moja średnia siostra zaszła w ciążę ze swoim ówczesnym chłopakiem. Ojciec wpadł w szał i diametralnie się zmienił. Oczywiście, siostra musiała szybko wyjść za mąż w wieku 19 lat, aby zachować oczekiwany na wsi wizerunek i nie oczernić rodziny w oczach innych mieszkańców. Tutaj zaczęły się schody.

Zostałam w domu sama z sióstr. Ojciec zaczął mnie kontrolować. Musiałam mieć najlepsze oceny i być we wszystkim idealna. Nigdy nie otrzymałam pochwały, a najmniejsze potknięcie było surowo karane. Prawie nie mogłam wychodzić z domu. Po szkole musiałam przychodzić prosto do domu, a weekendy spędzałam przymusowo nad książkami. Koleżanki prawie nigdy nie mogły do mnie przychodzić, a co dopiero mówić tu o jakichś pierwszych miłościach. Każdy sprawdzian przyprawiał mnie o stres, mimo że byłam na niego przygotowana. Zawsze się bałam, że nie sprostam wymaganiom ojca, że zamiast 5 dostanę 4.

Samotna nastolatka w Warszawie

Od pewnego dnia zaczęłam nienawidzić mężczyzn i ich przedmiotowego podejścia do kobiet. Moment przełomowy zdarzył się, kiedy w wieku 16 lat wracałam po szkole do domu z kolegą z klasy. Przypadkiem natrafiliśmy na mojego ojca, który wracał kompletnie pijany z pracy w fabryce (co nie było niczym nadzwyczajnym). Strasznie się wściekł. Sytuację podburzył alkohol i w efekcie, mój kolega został dotkliwie pobity przez mojego ojca. Nie wytrzymałam tego. W panice nakrzyczałam na ojca i powiedziałam, co o tym myślę. Dostałam w twarz. Pomyślałam sobie: „dość tego!”. Zapłakana pobiegłam do domu. W międzyczasie ojciec dalej zataczał się pod dom. Pozbierałam swoje najpotrzebniejsze rzeczy. Matki nie było w domu. Zostawiłam jej kartkę pożegnalną w koszyku na środki czystości. Wiedziałam, że ojciec nigdy tam nie zajrzy, a matka jeszcze w ten sam dzień. W końcu trzeba było codziennie przecierać kurze. Opisałam jej całą sytuację i przeprosiłam za łzy, które od tamtego momentu mogły się pojawić na jej twarzy.

Uciekłam autostopem do Warszawy. Zamieszkałam z dwoma znajomymi mojej średniej siostry, ale ona o tym nie wiedziała. Chciałam skończyć szkołę, ale bałam się, że jak tylko dam znak życia, to policja mnie znajdzie. Pierwszy tydzień upłynął sielankowo, ale jednak musiałam zacząć na siebie zarabiać i dokładać się do czynszu. Po około 2 tygodniach do moich współlokatorów przyszedł ich znajomy. Był to bardzo zadbany mężczyzna w średnim wieku. Szybko okazało się, że już dość długi czas siedzi w branży erotycznej, a dokładniej – prostytucji. Nie zaproponował mi pracy. Przez 2 lata pracowałam na czarno w jakichś małych sklepikach jako sprzedawca. To jakiś cud, że przez dwa lata nie było żadnej kontroli. Skończyłam 18 lat. W międzyczasie wróciłam już do normalności. Zaczęłam zapominać o przeszłości, poznawać nowych ludzi i spotykać się z chłopakami. Straciłam dziewictwo i polubiłam seks. W dalszym ciągu mieszkałam u znajomych siostry. Zmieniłam imię i nazwisko. Chciałam się całkowicie odciąć od przeszłości. Od momentu ucieczki z domu nie utrzymywałam kontaktów z rodziną. Radziłam sobie, ale miałam żal do ojca. Najbardziej było mi przykro z powodu łez matki, ale też nie mogłam jej wybaczyć, że nigdy nie zareagowała podczas moich awantur z ojcem. W miarę czasu mieszkania w Warszawie zrozumiałam, że to nie było normalne, co się działo u mnie w domu. Nazywałam tamten okres piekłem psychicznym.

Zarabiając wdziękiem

Kiedy skończyłam 20 lat, wyprowadziłam się od chłopaków. Wynajęłam malutki pokój w Warszawie. Pewnego dnia idąc na kawę z jednym z chłopaków, z którymi mieszkałam przez 4 lata, natknęliśmy się na tamtego zadbanego mężczyznę. Od słowa do słowa – zostawił mi na siebie namiar. Kolega uprzedzał mnie, że to nie jest „normalna” praca. Jako młoda rozwijająca się dziewczyna byłam zdumiona poziomem zarobków. Bardzo lubiłam seks, więc stwierdziłam, że spróbuję. To był strzał w 10. Nie zawsze wszystko szło po mojej myśli, ale naprawdę czułam, że to jest połączenie przyjemności z pracą. Tym bardziej że mogłam klienta odrzucić, jeśli poczuwałam się zagrożona. W naszym „domu” było nas 7 dziewczyn. Miałam poczucie bezpieczeństwa. Bardzo szybko się zaprzyjaźniłyśmy w życiu prywatnym. Po pewnym czasie wynajęłam mieszkanie i skończyłam szkołę, ale do matury nigdy nie podeszłam. Mam uraz do egzaminów, zapewne z powodu moich nastoletnich doświadczeń. Nie uważam się jednak za osobę nieinteligentną. Zaczęłam naprawdę dobrze zarabiać, co powodowało mój rozwój. Co więcej, ja do dzisiaj lubię tę pracę.

dlaczego spelniam meskie fantazje za pieniadze

Zamiana ról

Zastanawiałam się kiedyś, dlaczego tak się spełniam w tej pracy i po latach rozmyślań już wiem. Czuję satysfakcję z faktu, że mężczyźni nie dość, że dobrze płacą, to wręcz błagają o stosunek czy inne moje usługi. Jest to sytuacja dokładnie odwrotna do tej, której doświadczyłam w dzieciństwie i za młodu. Najbardziej lubię klientów, którzy chcą być zdominowani. Daje mi to ogromną satysfakcję, że to ja przejmuję stery. Oczywiście, kilka razy zdarzyły mi się sytuacje, kiedy klient próbował stosować wobec mnie obraźliwe epitety i potraktować uwłaczająco. Jednakże jest to niewielki odsetek tej pozytywnej energii, którą czerpię ze swojej pracy. Uwielbiam ten stan, kiedy to mężczyzna się przede mną płaszczy, a nie ja przed nim i to moje zdanie jest decydujące. Zdaje sobie sprawę, że w mojej „branży” nie wszędzie jest tak kolorowo. Wiem, że niektóre dziewczyny przeżyły i przeżywają prawdziwy koszmar.

Mnie się udało. Dzisiaj jestem już niezależna, działam samodzielnie i znam swoją cenę. Szczerze mówiąc, moje wieloletnie doświadczenie pozwala na dość wysokie ceny i standardy. Prowadzę dostatnie życie i jeszcze jestem w stanie odkładać na przyszłość. Twardo stąpam po ziemi i nie wiem, gdzie będę za 5 czy 10 lat. Na razie jest mi dobrze tu, gdzie jestem. Z całej rodziny odzyskałam kontakt tylko z matką. Czasem przyjeżdża do mnie do Warszawy i jest świadoma charakteru mojej pracy. Pogodziła się z tym. Jeżeli chciała mnie odzyskać, to musiała mnie zaakceptować taką, jaka jestem. Ja już nigdy na rodzinną wieś nie wróciłam i raczej się na to nie zapowiada.

 

 

Utożsamiasz się z podobną sytuacją? Chcesz anonimowo podzielić się własną historią? Chciałabyś coś z siebie wyrzucić i zostać wysłuchana?

 

Napisz do nas maila na: [email protected], wpisując temat: „Moja historia”.

 

Gwarantujemy anonimowość i dyskrecję. Nic nie zostanie opublikowane bez Twojej wyraźnej zgody.

 

Sprawdź także:

Dlaczego Kobiety Się Prostytuują, A Faceci Korzystają Z Ich Usług?

Co jeść przed seksem?

Połykanie spermy zalety i wady

 

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2022  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja