Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Dziwne zainteresowania z dzieciństwa. HISTORIA PRAWDZIWA

29.01.2020 autor: Sveta

Pamiętam, że od samego początku byłam inne niż wszystkie moje koleżanki. Moja historia sięga już czasów przedszkola. Już wtedy patrzyłam na różnice między dziewczynkami w zupełnie inny sposób. Kiedy dorastałam, wręcz było to dla mnie przerażające. Szczególnie zapamiętałam jeden dzień. Miałam wtedy może 12 albo 13 lat i od tego czasu moje życie wyglądało zupełnie inaczej.

 

Przedszkole odkrywania

dziwne zainteresowania z dzieciństwa

Dorastałam w pełnej rodzinie. Moi rodzice całe życie ciężko pracowali, dlatego do przedszkola trafiłam mając już 4 latka. Wtedy nic jeszcze nie wskazywało na to, że coś może być ze mną nie tak. Schody zaczęły się, kiedy byłam już w ostatniej przedszkolnej grupie, czyli w zerówce. Sięgając głęboko pamięcią, był to okres, kiedy zarówno chłopcy, jak i dziewczynki byli ciekawi, co płeć przeciwna kryje pod majteczkami. Była to niewinna zabawa pełna wstydu i śmiechu. Chyba każdy przechodził przez ten etap ciekawości i można było tego typu odkrywanie uznać za normalne. 

 

Pewnego dnia moja przedszkolanka zwróciła mojej mamie uwagę, że jestem dość dociekliwa w sprawach genitaliów i że już kilkukrotnie zauważyła, jak z uwagą przyglądam się różnicom pomiędzy dziewczynkami i chłopczykami. Mama nie potraktowała tego jako niepokojący znak, no bo i po co? Miałam 6 lat, więc sprawa została wepchnięta na półkę pt. “ Dzięcięca ciekawość”. W domu nie przejawiałam żadnych nietypowych zachowań, więc szybko zapomniano o całej sprawie.

 

Szkolne dojrzewanie

 

We mnie jednak ta ciekawość cały czas gdzieś tkwiła. Zauważyłam powrót tej mojej ciekawości w momencie, jak skończyłam gdzieś około 10-11 lat, bo to właśnie w tym wieku dziewczynki zaczynają dorastać, a chłopcy powoli przejawiają ciekawość nimi. Dziewczynkom zaczynały rosnąć piersi oraz włosy łonowe. Temat na tyle mnie ciekawił, że zaczęłam czytać różne książki biologiczne. Wiedziałam bardzo dużo o budowie genitaliów, o hormonach i o zmianach jakie zachodzą w organizmie podczas stosunku oraz w trakcie orgazmu. Jak na zwykłą 14- latkę byłam dość świadoma i oczytana w tym temacie. Nigdy nie czułam, że mam jakiś problem ze sobą, ponieważ nie było to nic groźnego. Nigdy nikogo nie napastowałam, prosząc o ściągnięcie bielizny. Byłam tylko biernym obserwatorem zmian zachodzących w ciałach moich rówieśników. Normalnie chodziłam do szkoły, odrabiałam zadania i miałam znajomych. Moi znajomi… No właśnie. Nie wszyscy wiedzieli o moich zainteresowaniach. Mijał czas, a ja dalej zgłębiałam swoją wiedzę, aż do momentu, w którym nastąpił przełom.

 

Pierwszy raz i pierwsze przemyślenia

 

Kiedy miałam 16 lat, to byłam już jakiś czas w związku z pewnym chłopakiem. Wspólnie stwierdziliśmy, że chcemy przeżyć razem nasz pierwszy raz i tak też się stało. Nie ukrywam, że było to wspaniałym przeżyciem móc doświadczyć rzeczy, o których do tej pory tak naprawdę tylko czytałam. To było jak wisienka na torcie jak uwiecznienie czegoś ważnego. Z każdym następnym razem byłam odważniejsza i chciałam próbować coraz to innych rzeczy. W wieku 18,19 lat w mojej sypialni na stałe zagościły gadżety erotyczne. Seks uprawiałam coraz częściej i w coraz odważniejszej formie. Miałam takich partnerów, którzy rezygnowali, bo po prostu nie dawali rady. Nie stać ich było na intensywność, która była mi potrzebna do osiągnięcia satysfakcji. Ja to jak najbardziej rozumiałam i rozumiem. Każdy z nas jest innym człowiekiem, który ma różne potrzeby i nie zawsze uda się idealnie do siebie dopasować. Szukałam i eksperymentowałam dalej. Nie bawiłam się w tamtym czasie w żadne związki. Chciałam korzystać z życia i zbierać tyle doświadczeń, ile to było możliwe. 

 

Nowe horyzonty w Berlinie

 

W moim życiu potoczyło się tak, że mieszkałam koło granicy niemieckiej. Pewnego dnia znalazłam się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Będąc w kawiarni, podsłyszałam rozmowę dwóch pięknie ubranych kobiet, z której od razu można było wywnioskować, czym się zajmują. Wtedy w mojej głowie zaczęły pojawiać się pytania typu: “A może warto spróbować?”, “Czy to w ogóle legalne?”, “A co jeśli by się udało?”. Zaczęłam interesować się tematem prostytucji i zarabiania na życie wdziękami. Zagłębiłam się w to na tyle, że dowiedziałam się, jak wyglądają zarobki w tej branży w Berlinie. Nie zastanawiałam się długo nad podjęciem decyzji i stwierdziłam, że spróbuję. Zmieniłam całkowicie swoje życie i od tamtego momentu mija już 6 lat. Jestem szczęśliwa, samodzielna, ale nie wszyscy bliscy wiedzą, czym się zajmuję. Nie czuję też takiej potrzeby, aby informować wszystkich w moim otoczeniu o moim życiu zawodowym. Czuję, że jest dobrze, tak jak jest.

 

Utożsamiasz się z podobną sytuacją? Chcesz anonimowo podzielić się własną historią? Chciałabyś coś z siebie wyrzucić i zostać wysłuchana?

 

Napisz do nas maila na: [email protected], wpisując temat: „Moja historia”.

 

Gwarantujemy anonimowość i dyskrecję. Nic nie zostanie opublikowane bez Twojej wyraźnej zgody.

 

Przeczytaj także:

Wakacyjna przygoda jednej nocy

Cyber sex

Sex analny. Jak się przygotować?

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2021  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

AC-PARTNERS s. r. o., Duklianska 17, 08501 Bardejov, Slovakia

Ostatnia aktualizacja