Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Fantazje erotyczne

22.01.2020

Na wstępie warto zaznaczyć najważniejszą kwestię - fantazje erotyczne to broń Boże nie powód do wstydu! Fantazje erotyczne towarzyszą ludziom od niepamiętnych czasów. Nie istotne jest to czy jesteśmy w związku, czy jesteśmy singlami. Każdy z nas je ma, z tym że nie wszyscy potrafimy się do nich przyznać. Czym  tak naprawdę są fantazje erotyczne? Są to wyobrażenia o treści erotycznej, które występują spontanicznie podczas seksu, jak również pojawiają się w naszych głowach pod wpływem zdjęć, opowiadań. Często występują one w sytuacji, gdy mamy jakieś niezrealizowane potrzeby. Fantazje stanowią bodziec seksualny, który zwiększa stężenie testosteronu we krwi. Ciekawostką, jest fakt, że w kulturze Wschodu były one traktowane jako zdrowy objaw seksualności człowieka. Niestety również były one uważane za zło i grzech w kulturze Zachodu.

Fantazje erotyczne jest to naturalny i normalny objaw pracy naszego mózgu. Bądźmy królami samych  siebie, swojej seksualności. Seks zaczyna się w głowie! Jeśli w naszej sypialni zaczyna powiewać tzw. nudą, a chcemy przywrócić dawny ogień - wystarczy drobna zmiana, nowe miejsce. Jeśli chcemy być szczęśliwi, nie bójmy się mówić wprost o swoich pragnieniach i fantazjach. 

Nie wstydź się swoich fantazji!

Niestety część ludzi fantazjuje, lecz niestety wstydzi się do tego przyznać, jak już wyżej wspomniałam. Strach i obawa przed wyśmianiem i nie brakiem akceptacji przez partnera, skutecznie prowadzi do tego, że wstydzimy się o tym rozmawiać i mówić wprost o swoich fantazjach. Często są to osoby skromne, nieznające swoje wartości i zawstydzone faktem swoich wizji seksualnych. Jednak na całe szczęście jest również grupa ludzi, którzy poddają się świadomie swoim ukrytym marzeniom seksualnym. Nie boją się mówić otwarcie, wręcz prowokują i namawiają swoich partnerów, kochanków do czynnego udziału. Pamiętajmy, że erotyka to jednak niezwykle istotna część naszego życia, wpływająca na nasze samopoczucie, a nawet na relację z innymi ludźmi, którzy nas na co dzień. Dzięki fantazjom możemy przeanalizować nasze skrywane emocje i dowiedzieć się, czego w brakuje nam w pożyciu. Jeśli sami nie wiemy, czy wolimy delikatne pieszczoty, czy też chcemy być zdominowani, warto sprawdzić na własnej skórze różne wersje seksu, a następnie sprawdzić co tak naprawdę nam odpowiada. 

O czym fantazjują kobiety?

Najczęstsza chyba fantazją, jaka przychodzi mi do głowy, to zdecydowanie fantazja o dominującym kochanku. Mając taką fantazję, nie oznacza to wcale tego tak dosłownie, czasem po prostu mówiąc wprost, tęsknią za mocniejszymi wrażeniami, gdy w ich codziennym życiu zagościła rutyna. Częstą fantazją kobiet, choć dla większości mężczyzn to zdecydowanie nic nadzwyczajnego.. seks w miejscu intymny. Wiele kobiet ma takie fantazje, ale brakuje im odwagi o tym powiedzieć na głos. Ciekawostką jest fakt, że wiele kobiet często fantazjuje o orgiach, seksie z kilkoma partnerami, a nawet o gwałcie. Nieznajomy atakujący ich z zaskoczenia w ciemnej alejce w pozycji od tyłu to nic nadzwyczajnego. Często pojawiają się w głowie kobiet tego typu fantazje, oczywiście nie koniecznie chcą, aby ta fantazja się wydarzyła. Z tego typu fantazją trzeba zdecydowanie uważać, ciekawym pomysłem jest zagranie sceny z partnerem, w której jednak w razie, gdy przestanie nam się podobać, możemy powiedzieć magiczne stop! Fantazje seksualne kobiet są zdecydowanie bardziej dopracowane w szczegółach, nie opierają się tylko na fizycznym kontakcie. Istotne 

są również zmysły: wzroku, słuchu, smaku i zapachu. Często jednak fantazje seksualne kobiet, są traktowane przez nie jako coś niemożliwego do spełnienia. W fantazji chętnie wyobrażają sobie seks analny, czy nawet sado-maso, z użyciem erotycznych przedmiotów takich, jak kajdanki, bicz czy knebel. 

Fantazje mężczyzn. 

Mężczyźni jak to w życiu bywa, zdecydowanie są prości w obsłudze. Objawia się to również, jeśli mówimy o męskich fantazjach. Faceci marzą o konkretach, nie są tak szczegółowi w swoich wyobrażeniach, jak kobiety. W męskich fantazjach pojawiają się głównie techniczne kwestie współżycia. Najpopularniejszą z męskich fantazji jest zdecydowanie seks w trójkącie. Seks w trójkącie, w którym będą zupełnie obce nam osoby, albo partnerzy, których dobrze znamy. Mężczyźni zdecydowanie częściej mają fantazję, w których bierze udział  więcej osób. Zdarzają się również mężczyźni, którzy chcieliby oglądać swoją partnerkę uprawiającą seks z innym partnerem. Zaskakujący może być fakt, że innymi pragnieniami mężczyzn są m.in.: seks oralny, seks analny, postawa dominatora, jak również pozostanie niewolnikiem. Wielu mężczyzn, często również miewa fantazję związane z seksem z prostytutką. Większa grupa mężczyzn fantazjuje o mocnym, ostrym seksie z nieznajomą w miejscu publicznym, czy nawet w samochodzie. 

Seksualność kobiet i mężczyzn zdecydowanie się różni, dlatego ich marzenia są inne. 

A Ty, masz jakieś swoje fantazje erotyczne?

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2022  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja