Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Femidom - prezerwatywa dla kobiet.

20.07.2020

Mało kto słyszał o kobiecej prezerwatywie, ciekawe dlaczego? Warto zaznaczyć na samym wstępie, że charakteryzują się one wysoką skutecznością, która jest mierzona wskaźnikiem Pearla. Femidom to nic innego jak prezerwatywa dla kobiet. Wyglądem nieco różniąca się od tych męskich, lecz mają one podobne działanie. Nie tylko chronią one przed niechcianą ciążą, ale również przed niebezpiecznymi chorobami przenoszonymi drogą płciową. Damska prezerwatywa stanowi idealną alternatywę dla kobiet, które z różnych powodów nie mogą stosować innej formy antykoncepcji. Zakupić ją można bez recepty, co jest jej dodatkowym atutem! Kobiece prezerwatywy delikatnie wypełniają wnętrze pochwy, dzięki czemu można je założyć chwilę wcześniej przed stosunkiem. Podobnie jak męska prezerwatywa, jest jednorazowa. Różnica między męskimi a damskimi prezerwatywami jest tylko taka, że nie można jej znaleźć w każdym sklepie. Dlatego też może o female condom wiemy tak mało?

Budowa kobiecej prezerwatywy.

Jak już wyżej zostało wspomniane, wiele nie różni się ona od męskich gumek. Bardzo przypomina męski kondom. Czyli mówiąc wprost, podłużny i szeroki balonik. Różnica tkwi w zakończeniu, a dokładniej w damskiej prezerwatywie jest ona zakończona po obu stronach elastycznymi pierścieniami. Zamkniętym i otwartym. Pierścień otwarty, czyli pierścień zewnętrzny tzw. wejściowy znajduje się na samym początku prezerwatywy i zabezpieczać przed wpadnięciem do pochwy. Drugi z końców pierścienia prezerwatywy odpowiada za prawidłowe umiejscowienie w pochwie. Kobiecie prezerwatywy występują w jednym rozmiarze. Produkowane są one najcześciej z naturalnego lateksu. Każda z prezerwatywy dla kobiet pokryta jest substancją nawilżającą, a większość z oferowanych kobiecych prezerwatyw zawiera w sobie środek plemnikobójczy. Dlatego też jeśli kobieta zmaga się z dolegliwością taką jak suchość pochwy, to bez obaw może zdecydować się na taką formę antykoncepcji. Współczesne kobiece prezerwatywy nie przypominają jednak niczym swoich pierwotnych odpowiedników. Wcześniej prezerwatywy dla kobiet były bardzo nieprzyjemne w dotyku i wyglądem i wielkością przypominały małą reklamówkę. Podczas stosunku wydawały szeleszczące dźwięki. Nie były po prostu komfortowe w użyciu, może dlatego kobiety nie chętnie interesowały się tą metodą antykoncepcji? Warto wspomnieć, że taka kobieca prezerwatywa również może być używana podczas seksu analnego, zarówno przed kobiet jak i mężczyzn!

Prezerwatywy dla kobiet to również świetna alternatywa dla osób, które są uczulone na lateks i zmagają z problemami z erekcją. Dlaczego? Nie wszystkie Femidomy są wykonane z lateksu, często znaleźć można takie, które wykonane są z miękkiego i przyjemnego nitrylu. Dlatego też nie będą powodować reakcji alergicznych. Jeśli chodzi o erekcję, to często jednak w życiu bywa tak, że nasz partner traci ją w momencie, gdy musi zastosować prezerwatywę. Dlatego również używanie przez kobiety damskiej prezerwatywy jest świetną opcją na taką sytuację. Warto jeszcze wspomnieć, że nitryl jest nawet 10 razy bardziej wytrzymalszy niż lateks i lepiej przewodzi ciepło, przez co dostarcza bardziej naturalnych doznań. Prezerwatywy dla kobiet naprawdę mają sporo zalet, więcej dowiesz się już za moment.

Prezerwatywa dla kobiet - zakładanie.

  • Przyjmij wygodą pozycję, najlepiej jedną nogę postaw wyżej na krześle.
  • Boki wewnętrznego pierścienia prezerwatywy ściśnij przy zamkniętym końcu i prowadź go do pochwy, tak jakbyś umieszczała tampon. Postaraj się wsunąć pierścień, jak najdalej jest to możliwe.
  • Wyciągnij palec delikatnie upewniając się, że prezerwatywa nie jest skręcona.
  • Pierścień zewnętrzny powinien prawidłowo znajdować się poza wejściem do pochwy.
  • Prezerwatywa musi być otwarta podczas umieszczania członka w pochwie, więc trzymaj ją otwartą, jeśli chcesz mieć pewność, że zostanie członek umieszczony wewnątrz prezerwatywy, a nie pomiędzy prezerwatywą a ścianką Twojej pochwy :)

 

Prezerwatywa dla kobiet - usuwanie.

  • Aby usunąć prezerwatywę należy skręcić pierścień zewnętrzny, by utrzymać nasienie wewnątrz prezerwatywy podczas jej usuwania.
  • Następnie delikatnie wysuń prezerwatywę z pochwy i wyrzuć ją do śmietnika.

 

Wydaje się to skomplikowane, lecz to kwestia wprawy :)

Wady i zalety kobiecej prezerwatywy.

Największą zaletą jest wysoka skuteczność antykoncepcyjna i ochrona przed wieloma chorobami przenoszonymi drogą płciową. Czego niestety inna forma antykoncepcji, taka jak tabletki, przed tym nas nie chroni. Kolejną zaletą jest również fakt, że można je zakupić bez recepty i mogą być one stosowane przez wszystkie kobiety. Warto jednak też wspomnieć, że nie są one pozbawione wad. Dla wielu kobiet sam proces zakładania takiej prezerwatywy odpada i jest nie do przyjęcia, wolą prostsze sposoby. Minusem również jest to, że jest ciężko dostępna w Polsce, mało się o niej mówi, przez co jeśli już ją znajdziemy, cena może zaskoczyć. Jest po prostu droższa, niż męska prezerwatywa. Wadą również może być fakt, że zdarza się, że źle założona może uwierać oraz powodować dyskomfort, przez co seks nie będzie niczym przyjemnym.

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2021  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

AC-PARTNERS s. r. o., Duklianska 17, 08501 Bardejov, Slovakia

Ostatnia aktualizacja