Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Galerianki istnieją. HISTORIA PRAWDZIWA

30.01.2020 autor: Sveta

Może to głupio brzmi, ale faktycznie byłam galerianką i to na długo przed pojawieniem się tego filmu na ekranach telewizorów. Już mając 12 lat, zaczęłam przykładać dużą wagę do ubioru. Próbowałam robić pierwsze makijaże i kiedy mama była w pracy, to przebierałam się w jej ciuchy. Pochodzę z dużego miasta na literę „W” i z jednego ze słynniejszych blokowisk w tamtym mieście.

 

Gimnazjalne przebieranki

 

Będąc w gimnazjum, poznałam swoją ówczesną przyjaciółkę Anię. Ania również lubiła się stroić i przebierać w ciuchy mamy oraz siostry. Często zbierałyśmy razem nasze oszczędności, żeby pójść do galerii i kupić sobie jakąś rzecz „na spółkę”, oczywiście. Później takimi zakupionymi wspólnie rzeczami wymieniałyśmy się, kiedy miałyśmy taką potrzebę. Można wręcz powiedzieć, że miałyśmy wspólną szafę. Takie wypady do galerii handlowych sprawiały nam przyjemność oraz wiele satysfakcji, że w końcu uzbierałyśmy konkretną sumę, żeby kupić sobie tą wypatrzoną rzecz. Trwało to latami aż do ukończenia przez nas 17 roku życia.

 

Kryzys galerianek

 

Pewnego dnia wspólnie stwierdziłyśmy, że coś się musi zmienić, ponieważ ceny towarów zaczęły rosnąć. Byłyśmy młode, więc do naszych wydatków dochodził również alkohol i papierosy. Coraz rzadziej było nas stać na jakiś fajny ciuch. Nie pracowałyśmy. Chodziłyśmy w tamtym czasie do szkoły zawodowej i na przemian ze szkołą, miałyśmy praktyki. Jak większość dziewczyn w tamtym czasie poszłyśmy na fryzjerstwo. Dzisiaj nie wiem, dlaczego to zrobiłam, ale pewnie poszłam za tłumem po prostu, a w zawodzie nie pracowałam nigdy. Nie lubiłam tego. Poza tym wiedziałam, że z wypłaty fryzjerskiej nie ułożę sobie życia na satysfakcjonującym mnie poziomie.

 

Tajemniczy nieznajomy

 

Galerianki

 

Moje życie nabrało całkiem innego biegu, kiedy pewnego dnia w galerii (akurat byłam sama) przeglądając ciuchy w jednym z moich ulubionych sklepów, natknęłam się na mężczyznę. Był wysoki, ubrany w koszulę, luźne jeansy i sportowe buty ponad kostkę. Obydwoje snuliśmy się po tym dużym sklepie. W końcu w którymś momencie nasze ścieżki zakupowe się spotkały. Czułam się obserwowana przez niego jakiś czas. Podszedł do mnie i zapytał, czy szukam czegoś konkretnego. Z uśmiechem odpowiedziałam, że nie, że tak tylko się rozglądam. Zapytał o moje imię, a ja mu je podałam. Zwrócił się do mnie po imieniu, chwycił w dłoń taką świetną marynarkę, która strasznie mi się podobała i zapytał, czy chciałabym ją mieć. Wtedy stwierdził, że świetnie by na mnie leżała i czy chciałabym ją mieć. Uśmiechnęłam się, jednoznacznie sugerując swoją odpowiedź. Nieznajomy powiedział mi, że ją dostane, jeśli coś dla niego zrobię i za nim pójdę. Chwycił mnie za rękę i skierowaliśmy się w kierunku dość schowanych szatni. Miałam wrażenie, że już to wcześniej praktykował akurat w tym sklepie, bo czuł się dosyć pewnie. Marynarka kosztowała mnie pokazanie biustu i seks oralny. Do dzisiaj nie żałuję, ponieważ ta marynarka w dalszym ciągu wisi u mnie w szafie, a od tamtego czasu minęło 5 lat.

 

Po wyjściu z galerii

 

Do galerii chodziłam jeszcze przez następne 1,5 roku, a później zajmowałam się zawodem stacjonarnie, kiedy wynajęłam kawalerkę i tak już zostało do dzisiaj. Mam 25 lat i 7 lat doświadczenia w zawodzie. To duży staż, ale sprawia mi on satysfakcję. Szybko się nie wycofam z branży, o ile w ogóle kiedyś to zrobię.

 

Utożsamiasz się z podobną sytuacją? Chcesz anonimowo podzielić się własną historią? Chciałabyś coś z siebie wyrzucić i zostać wysłuchana?

 

Napisz do nas maila na: [email protected], wpisując temat: „Moja historia”.

 

Gwarantujemy anonimowość i dyskrecję. Nic nie zostanie opublikowane bez Twojej wyraźnej zgody.

 

Przeczytaj także:

 

Dziwne zainteresowania z dzieciństwa

Fantazje erotyczne

Dlaczego spełniam męskie fantazje za pieniądze?

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2022  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja