Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

GFE co to znaczy? Czym jest Girlfriend Experience?

23.03.2020 autor: Sveta

Spotkania GFE zyskują ostatnimi czasy na popularności. Wiele branż na przestrzeni czasu ewoluuje i tak też jest w przypadku branży sponsoringowej oraz prostytucyjnej. Tego typu spotkania stają się popularne w dzisiejszych czasach, kiedy ludzie mają coraz mniej czasu na pielęgnowanie uczuć lub po prostu nie jest to ich priorytetem. Oczywiście, z jednej strony dla chcącego nic trudnego, ale z drugiej strony pewne osoby zwyczajnie nie chcą angażować się w stały związek. Może to być spowodowane uprzedzeniami, wcześniejszymi przykrymi doświadczeniami lub wynika to z osobistych preferencji danej jednostki. Nie oszukujmy się... Wszyscy ludzie czasem potrzebują czułości oraz uczucia od drugiej osoby, nawet jeśli by miało to być chwilowe. Ciężko raczej o człowieka, który gdzieś w głębi siebie nie odczuwa potrzeby czułego buziaka lub mocnego przytulenia.

Czym jest spotkanie GFE, czyli Girlfriend Experience i jakie ma znacznie?

Sam skrót GFE znaczy "Girlfriend Experience", który pochodzi z języka angielskiego. Tłumacząc na język polski, znaczyłoby to "doświadczenie dziewczyny". Spotkanie GFE jest nową formą lub też opcją spotkań towarzyskich. Do niedawna ogłoszenia towarzyskie miały charakter czysto biznesowy, czyli usługa, za którą klient płaci. Nie ma znaczenia, czy układ był jednorazowy lub sponsoringowy, to jednak przyjęło się, że nie ma tam miejsca na uczucia. W międzyczasie takie usługi zaczęły ocieplać swój wizerunek. Z przyczyny chęci poczucia bliskości partnerki, pojawiła się opcja spotkań GFE. Polegają one na tym, że po zakończeniu lub też w trakcie trwania usługi seksualnej albo sponsoringowej, kobieta będąca zleceniobiorcą zachowuje się jak dziewczyna swojego zleceniodawcy. Jak dokładnie wygląda taki układ, zależy od obydwóch stron. Może to być zwykłe przytulenie po stosunku albo drobne rzeczy, takie jak SMS-y, czułe słówka, trwające jeszcze jakiś określony czas po spotkaniu (jeśli jest ono jednorazowe). Mężczyźni korzystający z takich spotkań mówią o wypełnianiu pustki, poczuciu chwilowego zaspokojenia potrzeby bliskości oraz faktu, że komuś na nich zależy chociaż przez chwilę.

Wady i zalety spotkań GFE

Ktoś kiedyś mądrze powiedział, że wszystko ma swoje wady i zalety. Tak jest również w tym przypadku. Z jednej strony brzmi naprawdę obiecująco spotkać się z kobietą, która przez określony czas poudaje Twoją dziewczynę, ale z drugiej strony nie jesteśmy maszynami. Posiadamy uczucia, które w pewnym momencie mogą nas zgubić. W przypadku takich spotkań ta granica emocjonalna jest dość mocno przesuwana i z pewnością tylko nieliczni wiedzą, jak z nią postępować. Wcale nie jest powiedziane, że kobieta wykonująca swoją pracę, nie zaangażuje się emocjonalnie. Tak samo klient, który korzysta z usług takiej kobiety regularnie, może zdać sobie w pewnym momencie sprawę, że ta relacja zaszła dalej niż powinna. Jesteśmy ludźmi i niektóre sytuacje ciężko jest przewidzieć. Skoro chcesz się zdecydować na taki układ, to musisz być świadomy/a konsekwencji, jakie może to za sobą nieść. Musisz zadać sobie pytanie, czy jesteś w stanie nie zaangażować się w taką relację na dłuższą metę. Jeśli jesteś osobą szybko przywiązującą się oraz wrażliwą, to raczej daruj sobie tego typu rozrywki.

GFE z punktu widzenia oferującej

Nie każda dziewczyna oferująca usługę Girlfriend Experience, jest w stanie podejść do sytuacji na tyle przedmiotowo, żeby nie darzyć klienta żadnym uczuciem czy chociażby sentymentem. Kobiety z ogłoszeń towarzyskich już nie raz i nie dwa opowiadały o swoich uczuciach do układu, który zawiera zachowywanie się jak partnerka lub dziewczyna. Panie dość często skarżą się na przedmiotowe traktowanie, ale niestety nie mogą z tym nic zrobić. Jeśli kobieta oferująca usługę musi się z zadania wywiązać, tak otrzymujący usługę już nie do końca. Usługobiorca wcale nie musi się zachowywać jak partner i wcale nie musi odebrać telefonu, odwzajemnić pocałunku czy odczytać SMS-a. Nie jest też konieczny stały kontakt. Taki klient może odezwać się np. po pół roku z chęcią, żeby się spotkać, a kobieta musi udawać, że nic się nie stało. "Doświadczenie dziewczyny" powstało też między innymi na potrzebę partnerów, którzy nie chcą wyrzutów w swoim realnym życiu, jak np. "gdzie byłeś?", "z kim byłeś?", "dlaczego tak długo Cię nie było?". Takich wyrzutów można uniknąć, ale potrzeby bliskości i zrozumienia przez drugą osobę nic nie jest w stanie zastąpić, a jako gatunek ludzki, po prostu tego potrzebujemy.

Dziewczyna na niby - tak czy nie?

Sam musisz sobie odpowiedzieć na to pytanie. Mogłoby się wydawać, że jest to sytuacja idealna, ponieważ masz dziewczynę tylko wtedy, kiedy tego chcesz. Nikt się ciebie nie czepia i nie mówi ci, co masz robić. Po prostu świat od razu wydaję się bardziej różowy. Rzeczywistość może się okazać zupełnie inna. Kobietę oferującą takie układy, może w pewnym momencie zaboleć fakt, że znikasz z jej życia niezapowiedzianie. Korzystającego z jej usług może zacząć drażnić fakt, że spotyka się z innymi mężczyznami, a nie ma jej na wyłączność. To są sprawy, które trzeba mieć na uwadze. Jeśli uważasz, że nie jesteś na tyle silną psychicznie osobą, to się po prostu w to nie pakuj.

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś/aś się co to znaczy GFE

Chcesz spróbować spotkania w klimacie GFE? Sprawdź sex ogłoszenia towarzyskie na naszym portalu i użyj filtrów.

 

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2022  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja