Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Ile kalorii spala kobiecy orgazm?

02.03.2020

Nie od dziś wiadomo, że seks jest gwarancją zdrowia i smukłej sylwetki. Seks nie tylko spala kalorie, ale także wzmacnia nasze mięśnie! Szczególnie są to mięśnie pośladków, brzucha i ud. Oczywiście ile kalorii pozbędziemy się w łóżku, zależy od pozycji i od tego, jak bardzo przejmiemy inicjatywę w łóżku. Pewnie często się zastanawiasz ,,sex ile kalorii ?''. Przeciętne spalanie kalorii podczas jednego stosunku to ok. 100 - 400 kcal. Jeśli choć w jakimś stopniu jesteśmy aktywni. Ciekawostka: w trakcie zwykłej pozycji misjonarskiej w minutę spalamy 41 kcal! Czym większa aktywność tym więcej kalorii spalasz! A więc lepiej nie trać czasu i bierz się do roboty, jeśli chcesz spalić jak najwięcej kalorii. Według naukowców sam pocałunek oznacza utratę 12 kcal! Warto dodać długą grę wstępną, dzięki której liczba spalonych kalorii i namiętności zdecydowanie wzrośnie!

Nie ulega to jednak żadnej wątpliwości, że seks wpływa korzystnie na nasze zdrowie. Podnosi tętno, a za tym jeśli serce intensywnie pracuje, spalamy z minuty na minutę kalorię. Jedno jest pewne - spalanie kalorii podczas seksu daje dużo większą satysfakcji niż bieganie na bieżni! Trudno sobie wyobrazić bardziej przyjemniejszy sposób na spalanie kalorii. Co prawda, podczas godzinnego treningu na siłowni na pewno spalić możemy więcej kalorii, ale jednak niemal możemy być pewni, że nie będzie to tak przyjemny sposób, który pozwoli nam spalić zbędne kcal.

Kobieta czy mężczyzna - spala więcej kalorii? Seks kalorie.

Z badań wynika, że to mężczyźni na ogół są w stanie spalić więcej kalorii niż kobieta. Często to właśnie oni są stroną bardziej aktywną, co pozwala im spalać więcej kcal. Jednak badania były szacunkowe, ponieważ wiele zależy od pozycji seksualnej, czasu trwania stosunku, jak również od zaangażowania emocjonalnego partnera.

ile kalorii spala seks

Pozycje seksualne, czy mają znaczenie, na to ile kalorii spalasz?

Jeśli jesteś rozczarowany/a tym, że tak mało kalorii spalasz podczas seksu, warto pamiętać o tym, że pozycje seksualne przyczyniają się do tego w dużej mierze! Faktem jest, że jeśli pragniesz spalić, jak najwięcej kalorii, powinnaś/eś zdecydowanie wybrać pozycję na stojąco! Dzięki tym pozycjom spalasz aż 50 kcal na minutę! Dodatkowo wzmacniasz tym samym wiele partii mięśni. Kobiety zdecydowanie najwięcej tracą podczas bycia stroną aktywną, a dokładniej, jeśli decydują się na seks w pozycji "na jeźdźca", wtedy kobieta jest w stanie najwięcej stracić kcal! A tak naprawdę pewnie zastanawiasz się '' ile kalorii spala kobiecy organizm podczas orgazmu?" - w trakcie orgazmu kobieta jest w stanie spalić około 60 - 100 kcal na minutę!

Czas seksu, a kalorie. Ile tak naprawdę seks spala kalorii? 

Jak już wyżej wspomniane zostało, pozycję, jak i zaangażowanie ma zdecydowanie wpływ na to, ile kalorii spalasz zazwyczaj podczas seksu. Warto, jeśli chcemy spalić więcej kcal dodać dłuższą grę wstępna, jak również porządna godzinę całkowania! 60 minut namiętnych pocałunków pozwala spalać nawet 80 kcal! Często dobrym pomysłem na spalanie większej ilości kalorii jest zrobienie namiętnego i romantycznego masażu. Jeśli jesteś osobą aktywną i masujesz partnera/partnerkę możesz liczyć na spalanie 80 kcal na godzinę! Warto wybrać masaż jako formę gry wstępnej, dzięki któremu spalicie dodatkowe kalorie, jak również wzrośnie wasze wzajemne pożądanie. Dodatkowym pomysłem może być również wykonanie, najlepiej przez partnerkę zmysłowego tańca! Dzięki czemu gra wstępna się przedłuży, partner będzie bardziej nakręcony, a Ty spalisz dodatkowe kalorie!

  • Taniec i striptiz - czas około 15 minut to utrata około 100 kcal.
  • Namiętny pocałunek - czas około 10 minut - utrata około 60 kcal.
  • Orgazm - około 60 - 100 kcal na minutę!
  • Seks w pozycji klasycznej - około 15 minut to utrata około 20 kcal.
  • Seks w pozycji ''na pieska'' - około 15 minut to utrata około 160 kcal.
  • Masaż erotyczny - około 10 minut to utrata około 80 kcal.

 

Podsumowując seks to zdrowie, a każdy orgazm podczas stosunku to zdecydowanie więcej spalonych kalorii! Im więcej orgazmów, tym więcej kalorii spalasz! A więc nie trać więcej czasu i do dzieła! I pamiętaj - zaangażowanie naprawdę się opłaca!

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2022  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja