Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Ile zarabia prostytutka?

21.07.2020

Jakie są główne czynniki wpływające na zarobki prostytutki w Polsce?

Z całą pewnością głównym czynnikiem jest wygląd. Idealna prostytutka według większości klientów powinna być szczupła. Na najwyższe stawki obecnie mogą liczyć takie, które ważą nie więcej niż 50 kg. Ku zaskoczeniu, dodatkowym atutem jest również znajomość języka obcego. Odpowiedź jest prosta. W większych miastach spora część klientów to obcokrajowcy. Zazwyczaj posiadają oni grubszy portfel niż polski klient. 

Również istotny jest wiek kobiety. Największe zarobki mają najmłodsze panie. Dla mężczyzn, którzy korzystają z płatnych usług seksualnych kluczowe znaczenie ma również rozmiar biustu. Zdecydowanie kobiety z większym biustem mogą liczyć na większe zarobki i zainteresowanie. Ciekawostką jest fakt, że cena usług rośnie wraz ze wzrostem kobiety, ciekawe prawda? :)

Gdzie Polacy umawiają się z prostytutkami?

Odpowiedź jest prosta - najlepiej w miejscach dyskretnych. W ostatnich czasach najbardziej pożądaną i najpopularniejszą formą prostytucji, jest własne lokum. Tzw. mieszkaniówki. Wynajmowane przez jedną lub kilka osób, w której nie znajdziemy żadnych alfonsów i wielkich agencji towarzyskich. Najlepsza oferta to taka, ogłoszenia w internecie, gdzie możemy sprawdzić, jak dokładnie przebiega spotkanie i umówić się z konkretna panią nie biorąc ,,kota w worku’’. W Polsce osoby świadczące płatne usługi seksualne nie mogą rejestrować swojej działalności ani podpisywać żadnych umów, dlatego też ciężko jednoznacznie stwierdzić ile tak naprawdę zarabia prostytutka. 

Zdecydowanie największe zainteresowanie mają panie ze stolicy. Również w Warszawie są najwyższe stawki za całą noc. Dla osób zainteresowanych warto we własnym zakresie  sprawdzić oferty kobiet na naszym portalu, które oferują całonocną zabawę. Warto jednak wspomnieć, że panie do towarzystwa na prowincji nie mają o wiele gorzej. Również tego typu usługi cieszą się sporą popularnością. 

Zarobki kobiet świadczących płatne usługi seksulane w zależności od miasta.

Zarobki w seksbiznesie w ogromnej mierze zależą od tego, gdzie pracuje osoba oferująca swoje usługi seksualne. Sprawdźmy kilka przykładowych miast w Polsce i porównajmy oferty na naszym portalu. Zdecydowanie w naszym serwisie najwięcej ogłoszeń znaleźć można w stolicy, pewnie nie jest to dla nikogo zaskoczeniem. Przeglądając kilkanaście ogłoszeń, można się dowiedzieć, jak wyglądają średnie stawki. Najczęściej jedna godzina z prostytutką to koszt w granicach 150-200 złotych. Cała noc to zazwyczaj kwota wahająca się w przedziale od 2 do 3 tysięcy. Choć i jest na naszym portalu piękna pani oferująca całą noc za 8 tysięcy złotych. Dlatego widać nie ma reguły. Cena z całą pewnością zależna jest od tych wszystkich czynników, które już wyżej zostały wymienione. Znaczenie ma również doświadczenie i oferowane usługi.  A jak wygląda sytuacja w Krakowie? Jakie tam są średnie stawki za płatne usługi seksualne?

Sprawdźmy sex oferty Pań.

Na naszym portalu zdecydowana większość pań oferuje intymne, godzinne spotkanie w cenie 200 złotych. Czyli stawki godzinowe między Warszawą a Krakowem wyglądają podobnie. A jak jest z całą nocą? Średnia kwota to granice 2 do  3 tysięcy, czyli również i tutaj stawki są podobne, choć przyznać trzeba, że aktualnie w okolicy Krakowa nie ma kobiety, która za noc spędzona oczekuje 8 tysięcy, może za jakiś czas się pojawi taka perła, warto sprawdzać, jeśli szukacie naprawdę czegoś wyjątkowego. 

Z ciekawości porównaliśmy również stawki w Gdańsku czy Sopocie, ku naszemu zaskoczeniu bywają ceny wyższe niż nawet w stolicy! W Sopocie koszt godzinnego spotkania to około 300 złotych! Oczywiście są różne oferty i stawki. Cała noc z wybranką to koszt około 3 tysięcy. Pewnie wiele osób zastanawia się czy w większych miastach stawki są droższe niż w małych miasteczkach? Również w łatwy sposób można to sprawdzić. Wystarczy sprawdzić oferty kilku miast na naszym portalu. Dla przykładu sprawdźmy, jak sytuacja wygląda np. w Częstochowie. Sprawdziliśmy profile naszych pań i z nich wynika, że średnio godzina intymnego spotkania to koszt w granicach od 150 do 200 złotych. Cała noc w Częstochowie z prostytutką już od tysiąca złotych! 

Zdecydowanie inną kategorię stanowią przydrożne prostytutki. Czyli takie, które świadczą swoje usługi w lasach, czy też samochodach klientów.  Aktualnie jest ich zdecydowanie coraz mniej, klienci głównie szukają wybranki online. Liczą one sobie zupełnie innym cennikiem, za tzw. numerek. Nie liczą za zwykłą godzinę. Przykładowo seks oralny to wydatek zaledwie od 25 do 40 złotych.

 

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2021  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

AC-PARTNERS s. r. o., Duklianska 17, 08501 Bardejov, Slovakia

Ostatnia aktualizacja