Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Impotencja: Dlaczego mężczyźni zawodzą w najważniejszym momencie?

06.06.2019 autor: Miloš T.

Przyczyn niedostatecznego wzwodu penisa jest naprawdę bardzo wiele. Tutaj możemy uwzględnić te, które uważamy za krótkoterminowe - zmęczenie lub stres, lub niepokój, który utrzymuje się przez dłuższy czas. Wszystkie są klasyfikowane jako psychiczne. W przypadku przyczyn somatycznych wymieniamy skutki uboczne chorób, najczęściej cukrzycy, zaburzeń endokrynologicznych lub neurologicznych. Problemy z impotencją występują również jako skutki uboczne różnych leków, takich jak leki moczopędne, leki przeciwdepresyjne lub leki na nadciśnienie.

Wielu mężczyzn błędnie uważa, że impotencja wpływa również na pełne przeżycie orgazmu. Ale to nie jest prawda, co możemy również powiedzieć o bezpłodności. Należy zauważyć, że wzwód występuje w różnych kategoriach wiekowych w różnych przedziałach czasowych. Jednak oczywiste jest, że starsi mężczyźni potrzebują więcej czasu nie tylko na stwardnienie penisa, ale także na regenerację.

Poznaj objawy impotencji

impotencja objawy

Impotencję można zdefiniować jako problem osiągnięcia erekcji lub utrzymania jej w wystarczającym stopniu. Erekcja jest spowodowana krążeniem krwi w penisie. Jeśli to się nie dzieje, ewentualnie dopływ krwi do penisa jest przerwany (lub ograniczony i z niższym ciśnieniem), mężczyzna nie może wystarczająco wzwieść penisa. Problem ten występuje również w przypadku różnych stanów zapalnych lub urazów prącia, najczęściej w wyniku choroby Peyroniego.

Nie zapominaj o regularnych badaniach

leczenie impotencji

Podobnie jak w przypadku innych chorób lub zaburzeń, regularne badania mogą również pomóc w wykryciu impotencji w młodym wieku, zwiększając tym samym możliwość uniknięcia długotrwałego leczenia lub nawet negatywnego nieodwracalnego stanu. U niektórych specjalistów możesz wykonać tzw. test taśmy, aby sprawdzić, czy jesteś w stanie osiągnąć nocną erekcję. Jeśli wynik jest pozytywny, w twoim przypadku przyczyna impotencji jest psychologiczna. Możesz także spróbować porównać ciśnienie krwi w ramieniu i jednocześnie w penisie. To może pokazać, czy dopływ krwi do penisa jest wystarczający.

Najprostszy sposób na uniknięcie impotencji

impotencja

Jak już wspomniano, regularne badania lub wizyty u ekspertów nigdy nie zaszkodzą. Jeśli wstydzisz się omawiać ten trudny problem ze swoimi lekarzami, też możesz coś dla siebie zrobić. Najlepiej jest zapobiegać impotencji, niż próbować leczyć jej następstwa. Podobnie jak w przypadku innych problemów zdrowotnych, w celu zachowania dobrej jakości seksu ważne jest, aby utrzymywać ciało w dobrej kondycji. Jeśli nie cierpisz na chorobę, twój układ naczyniowy będzie w dobrym stanie i potrafisz natlenić całe ciało, nie powinieneś mieć problemów w łóżku. Nie zapomnij o aktywnym ruchu, ale także o dobrym śnie i relaksie. Unikaj stresu i przynoszenia problemów z pracy do domu. Pamiętaj, że jeśli przyciąga cię Twoja atrakcyjna partnerka, ten pociąg musi być dwustronny. Nawet z najbardziej funkcjonalnym „sprzętem” nie będzie w nocy „niczego”, jeśli nie będziecie o siebie dbać i po prostu przestaniesz ją przyciągać.

Podobne artykuły:

Dlaczego spełniam męskie fantazje za pieniądze? PRAWDZIWA HISTORIA

Pierwszy raz

Połykanie spermy zalety i wady

 

 

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2022  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja