Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Internetowy podryw. Czyli jak poderwać dziewczynę w sieci.

24.08.2020

Nastały takie czasy, w których przez internet załatwiamy dosłownie prawie wszystkie nasze sprawy. Począwszy od płacenia rachunków, robienie codziennych zakupów, jak również nikogo już nie zdziwi szukanie drugiej połówki na portalach randkowych.  Prawda jest taka, że coraz więcej czasu spędzamy w internecie i przenosimy tam swoje życie.  Z całą pewnością korzystanie z portalu randkowego jest w pewnych kwestiach prostsze niż uwodzenie kobiety w realnym świecie.  Warto jednak dodać, że w teorii wydaje się to banalnie proste, lecz jak jest naprawdę?

Może i korzystanie z portalu randkowego wydaje się proste i przyjemne, przecież tylko wystarczy poświęcić chwilę, aby stworzyć swój profil. Sprecyzować swoje kryteria wyszukiwania i zacząć zabawę.. Niestety nie jest tak łatwo, zazwyczaj jednak najczęstsza sytuacja jaka dotyka panów to sytuacja, w której spodobała mu się jakaś piękna dziewczyna... napisał wiadomość, lecz ona nie odpisała. Pewnie nie raz Cię to spotkało, skoro trafiłeś na ten wpis i chciałbyś się dowiedzieć, jak możesz uniknąć takich małych wpadek. To zrozumiałe, nie jesteś sam. Mężczyźni mają często niestety taki problem, że kobiety milczą.. a oni nie widzą co dalej i dlaczego tak się dzieje. Jeśli również w Twoim przypadku tak się dzieje, z całą pewnością powinieneś przeczytać ten wpis do samego końca i mam nadzieję, że znajdziesz odpowiedź na słynne pytanie.. ,,Gdzie popełniłem błąd?''. 

Sporym jednak utrudnieniem dla wielu mężczyzn jest fakt, że nie widzi on twarzy dziewczyny, jej gestów. W takiej sytuacji jest znacznie trudniej rozszyfrować jej osobę i jej oczekiwania. Jednak z drugiej strony zauważ, że brak bezpośredniego kontakty pozwoli Ci lepiej przygotować każdą swoją wypowiedź, aby nie napisać jakiegoś taniego tekstu, zaciągniętego z tzw. poradnika ,,teksty na podryw'' :)

A więc co musisz zrobić, aby na internetowym portalu randkowym zaprezentować się, jak najlepiej i na samym wstępie nie dać plamy? Na pewno warto zastosować się do kulu podstawowych zasad, o których dowiesz się za moment.

Kolego, nie ubarwiaj rzeczywistości i staraj się pisać TYLKO prawdę.

Pamiętaj, kłamstwo ma krótkie nogi. Nie chodzi o to, abyś na samym wstępie zaczął pisać jej wszystkie swoje wady. Musisz być po prostu ostrożny w swoich wiadomościach, wyznaniach. Również szczerość tyczy się zdjęć. Zazwyczaj wiemy wszyscy, że wielkie retusze fotek przydarzają się głównie kobietom , lecz i zdarzają się panowie, którzy wstawiają do swoich profili fikcyjne zdjęcia. Pamiętaj, że jeśli chcesz realnie spotkać się z dziewczyną, takie coś szybciej czy później wyjdzie. No chyba, że Twoim celem jest tylko delikatny flirt online, ale to chyba bez sensu... Staraj się więc realnie i rzetelnie przedstawiać swoją osobę. Mała wskazówka, może spróbuj swoje wady przedstawić w sposób żartobliwy? Myślę, że to znacznie lepszy sposób :)

Staraj się, jak najdokładniej potrafisz analizować jej słowa.

Już pewnie wiesz, że kobiety bywają bardzo skomplikowane w realu. Musisz jednak mieć na uwadze, że w sieci i randkach online bywa niestety podobnie. Staraj się uważnie czytać jej każde zdanie. Kobiety często lubią ukrywać coś między zdaniami.

Nie opowiadaj jej o swojej byłej.

Mówienie o swojej ex nie jest najlepszym pomysłem. Jest to raczej taka forma podrywy na litość.  A więc daruj sobie na wstępie opowieści o swoim złamanym sercu.. Będziesz odebrany, jak ofiara losu. A tego chyba nie chcesz?

Zachowaj zasady ortografii.

Uwierz mi, nie ma nic gorszego jak błędy ortograficzne w rozmowie. Dlatego dbaj w rozmowie o kulturę wypowiedzi i zawsze staraj się przestrzegać podstawowych zasad pisowni. Jeśli czegoś nie wiesz, lepiej sprawdź to w sieci w słowniku. W internecie Twoje wypowiedzi i ortografia są wręcz wizytówką. Nie ma nic gorszego, jak czytanie niechlujnych wypowiedzi. Dlatego nie odpisuj na szybko, lepiej poświęć chwilę, aby skomponować dla niej odpowiedni  tekst i odpowiedz - estetyczną jak i poprawną.

Na wielu portalach randkowych istnieją różnego rodzaju zaczepki, które w duże mierze ułatwiają tak naprawdę podryw. Użycie takiej zaczepki ma za zadanie zwrócić kobiety uwagę na Twoją osobę. Niby jest to proste rozwiązanie, mało ryzykowne, jeśli mowa o podrywie ale pamiętaj, że jeśli właśnie w ten prosty sposób na portalach randkowych próbujesz podrywać kobiety, to niestety nie tędy droga. Aby poderwać dziewczynę w internecie trzeba się nieco bardziej natrudzić i napisać jakieś sensowne i konkretne wiadomości. Większość kobiet nie lubi takiego sposobu prostych i banalnych wiadomości, zaczepek. Musisz być facetem i pamiętaj, że to do Ciebie należy to zadanie aby napisać jej pierwsze wiadomości, a nie zabawa w podchody, jak jakiś słodki małolat. Staraj się unikać tej drogi na skróty, jaką są zaczepki w podrywaniu dziewczyny. Postaraj się również wdrożyć w swoje wiadomości do kobiet te porady, które zostały wyżej opisane. Aby poderwać dziewczynę trzeba czasem wysilić się bardziej i użyć wyobraźni. Kobiety lubią być zaskakiwane. Nie warto pisać nic na szybko, byle jak. Aby Twój podryw był udany i aby poznać kogoś ciekawego w internecie trzeba włożyć w to odrobinę wysiłku. Uwierz mi, dziewczyny w internecie są różne i nie ma uniwersalnego tekstu na sprawdzony podryw w internecie. Mam nadzieję, że Ci się uda. Powodzenia!

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2021  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

AC-PARTNERS s. r. o., Duklianska 17, 08501 Bardejov, Slovakia

Ostatnia aktualizacja