Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Jak uprawiać bezpieczny seks?

17.02.2020

Podczas współżycia można się zabezpieczyć na wiele sposobów. Bezpieczny to odpowiedzialny seks to nic innego, jak odpowiedzialne zachowanie, które ma na celu uniknięcie zbędnego ryzyka. Zachowanie bezpieczeństwa podczas seksu jest koniecznością, bez względu na to jak bardzo dasz się ponieść chwili podczas miłosnych uniesień. O czym warto wiedzieć? O tym mam nadzieje, dowiesz się poniżej.

 Czym tak naprawdę jest bezpieczny seks?

Uprawiając seks nie chodzi przecież tylko i wyłącznie o to, by ustrzec się przed nieplanowaną ciążą. Bezpieczny seks to również takie, dzięki któremu możemy czuć się bezpieczni pod względem naszego cennego zdrowia. Czasami zdarza nam się iść na jedną noc z przypadkowym partnerem..  Nie ma w tym nic złego! Niestety jednak w takich sytuacjach nie mamy żadnej pewności, czy nie choruje on na jakąś chorobę zakaźną. Dlatego należy zawsze, ale to zawsze pamiętać, że jeśli decydujemy się na stosunek seksualny z nieznajomym, należy używać prezerwatyw. Nawet w sytuacji, gdy stosowana jest przez kobietę terapia hormonalna. 

Prezerwatywy 

To najbardziej podstawowe zabezpieczenie, którego należy używać w trakcie stosunku seksualnego, a zwłaszcza jak już wyżej zostało wspomniane, podczas seksu z nieznajomym! To konieczność, bez której nie powinniśmy decydować o współżyciu. Niestety nie jest to metoda ,,naturalna’’ dlatego też kościół jej nie uznaje, aczkolwiek jest skuteczna i nie droga. Prezerwatywy chronią przed chorobami przenoszonymi drogą płciową oraz nieplanowaną ciążą. Są one najczęściej stosowane, jeśli chodzi o bezpieczeństwo podczas uniesień miłosnych. Istnieje na rynku różne rodzaje prezerwatyw. Niektóre spełniają dodatkowe funkcje np. zapachowe, smakowe oraz takie z dodatkowymi wypustkami, dzięki którym kobieta podczas seksu odczuwa dodatkową przyjemność.

Bezpieczny seks

Pigułka antykoncepcyjna

Tabletka, która przyjmowana jest przez kobiety codziennie. Każda tabletka zawiera w sobie hormony, które w zależności od rodzaju pigułki zapobiegają ciąży. Niestety tabletka nie uchroni nas przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Istnieją również jej inne formy, takie jak wkładka wewnątrzmaciczna i implant. Na dzień dzisiejszy wiele kobiet decyduje się właśnie na te bardziej nowoczesne formy zapobiegania ciąży, ze względu na to, że cenowo są porównywalnym kosztem, bezpieczeństwo jest podobne, a co najważniejsze - nie trzeba pamiętać codziennie o przyjmowaniu tabletki. Dla zapracowanych i zapominalskich kobiet to idealne rozwiązanie. Jednak do najbardziej popularnym sposobem zapobiegania ciąży jest jednak pigułka. Niestety pigułki czasem mogą spowodować nieprzyjemne i niepożądane działania takie jak nudności, czy krwawienie między miesiączkami. 

Metody naturalne

Niestety te metody głównie są promowane przez kościół. Niestety kobieta musi doskonale znać swoje ciało i cykl miesiączkowy, aby móc pozwolić sobie na bezpieczny seks. Problem pojawia się jednak w przypadku, gdy są jakieś nieprawidłowości. Wtedy istnieje duże ryzyko zapłodnienia! Często jednak, wiele osób również stosuję seks przerywany. Czym jest seks przerywany, o tym dowiesz się więcej w innym artykule na naszym blogu.  

 Pigułka ,,po’’

Jeśli mimo zachowania wszelkich metod bezpieczeństwa, zdarzyła się tak zwana wpadka.. Istnieje coś takiego jak tabletka ,,po’’, którą może przepisać lekarz ginekolog. Można ją połknąć do 72 godzin po odbyciu stosunku. Niestety nie można takich tabletek sobie zażywać.. jak witaminek. Nie można uznawać tego, jak ratunek. Naprawdę warto zachować wszystkie możliwe środki bezpieczeństwa, aby unikać takich sytuacji. Bezpieczny seks to również zauważenie i dostrzeżenie konsekwencji swojej i partnera niefrasobliwości. 

Podejmując decyzję o współżyciu, warto pamiętać o regularnych wizytach u ginekologa. 

 I na koniec.. pamiętaj, że bezpieczny seks to przede wszystkim odpowiedzialne zachowanie!

Zachowaj wszystkie możliwe środki bezpieczeństwa, jeśli decydujesz się na stosunek. A wszystko będzie dobrze.. i z przyjemnością! 

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2021  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

AC-PARTNERS s. r. o., Duklianska 17, 08501 Bardejov, Slovakia

Ostatnia aktualizacja