Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Jak uprawiać seks w miejscach publicznych?

31.12.2020

Najważniejsze jest aby wybrać odpowiednią lokalizację, która będzie dla Was idealna. Powinna to być jednak stosunkowo rzadko odwiedzane miejsce przez ludzi, a zwłaszcza takie, w którym potencjalnymi przechodniami nie będą dzieci. Warto pamiętać, że w Polsce osoby, które zostaną przyłapane na seksie w miejscu publicznym mogą dostać mandat sięgający nawet do kwoty 500 złotych. Popęd seksualny bywa jednak często większy niż wszelkiego rodzaju konsekwencje takie jak na przykład mandat. Seks w miejscach publicznych zdarza się bardzo często. Jak wiadomo.. zakazany owoc najlepiej smakuje. 

Seks w miejscach publicznych u wielu osób wywołuje bardzo silne podniecenie. Często decydują się na niego pary, które chcą urozmaicić swoje życie seksualne

Jak zachęcić partnera/partnerkę do seksu w miejscu publicznym?

Najważniejsza jest przede wszystkim rozmowa. Jeśli Twoja druga połówka nie wykazuje chęci na tego typu przygodę, nie zmuszaj jej na siłę. Warto może zacząć od małych kroków. dobrym pomysłem może być mini wycieczka w jakieś odludne miejsce. Takie miejsce z pewnością da poczucie bezpieczeństwa i może po chwili zmieni zdanie? Gdy partner/partner nie do końca są przekonani, warto użyć odrobiny sprytu.  Najważniejsze to nie zmuszać do niczego, bo to tylko może pogorszyć sytuację.

Najczęstsze miejsca, w których ludzie uprawiają seks. 

  • Praca, 
  • parking,
  • toaleta publiczna,
  • plaża,
  • parki.

Z całą pewnością seks w miejscu publicznym będzie niezapomnianym przeżyciem, ale warto pamiętać że konieczne jest zachowanie ostrożności. 

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2021  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

AC-PARTNERS s. r. o., Duklianska 17, 08501 Bardejov, Slovakia

Ostatnia aktualizacja