Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Jaka matka, taka córka. PRAWDZIWA HISTORIA

21.12.2019 autor: Sveta

Samotne dzieciństwo i dziwna praca

 

Pochodzę z małej miejscowości obok Iławy. Moja mama wychowywała mnie sama. Ojca nigdy nie znałam. Mama też za wiele nie chciała nigdy o nim mówić, ale też nigdy nie ukrywała przede mną faktu, że od początku nie zaakceptował mnie jako swojego dziecka.

Moja mama, jeśli chodzi o moralność, nie jest godnym przykładem do naśladowania. Odkąd pamiętam, u nas w domu zawsze był seks, alkohol i narkotyki. W dalszym ciągu używam słowa „mama” zamiast „matka”, ponieważ ona zawsze starała się mnie wychować na porządną kobietę, mimo że wokół nas nie brakowało substancji odurzających oraz innych niemoralnych wartości. Bywały miesiące, że nie mogłyśmy sobie pozwolić na wiele, ale też bywały i takie, które pozwalały na życie na dostatnim poziomie. Ogólnie to nie mogę narzekać. Nigdy mi niczego nie brakowało. Nie chodziłam głodna ani w potarganych ubraniach. Jedyne czego mi brakowało, to pełnego rodzinnego szczęścia.

Całe swoje dzieciństwo wychowywałam się w małym mieszkaniu. Moja mama od zawsze przyjmowała „gości” u nas w domu. Jak zaczynała pracę to albo byłam u dziadków, albo musiałam zająć się sama sobą, oglądając przy tym bardzo głośno telewizję. Będąc dzieckiem, wydawało mi się to normalne. Rzadko którego mężczyznę widziałam z twarzy. Mama zawsze starała się mnie „ukryć” w osobnym pokoju, zanim ktokolwiek się pojawił. Nie chodziło jej o to, że się mnie wstydziła. Zawsze powtarzała, że będzie mnie chronić, że zawsze będzie moim Aniołem Stróżem cokolwiek by się nie działo. Nie chciała, żeby którykolwiek z tych mężczyzn poznał jej słaby punkt, którym byłam ja. Pomimo niestandardowej pracy, miłości ze strony mojej mamy nigdy mi nie brakowało. Pamiętam, że pracowała również w weekendy, dlatego bardzo często spędzałam je u dziadków na wsi. Nie miała innego wyjścia. Musiała nas jakoś utrzymać, a w weekendy liczyła sobie ekstra stawkę. Nie mam pojęcia czy dziadkowie wiedzieli, czym się mama zajmowała.

jaka matka taka corka

Cisza przed burzą

Mijały lata, nasz standard życie trochę się podniósł, ale ja zaczęłam dorastać i zadawać pytania. Zaczęłam wypytywać, dlaczego moja mama ma tyle kolegów, a nigdy nie miała jakiegoś chłopaka. Wyprowadziłyśmy się na większy metraż. Miałam 12 lat i dostałam swój własny pokój. Byłam bardzo szczęśliwa. Na chwilę przestały mnie gnębić tajemnicze myśli o życiu zawodowym mamy. Weekendy w dalszym ciągu spędzałam u dziadków. 

Nastoletni bunt

Mając około 13 lat, nie chciałam już spędzać swojego wolnego czasu z dziadkami. To był moment, kiedy chciałam rozwijać swoje życie towarzyskie i spotykać się ze znajomymi ze szkoły. Po wielu awanturach w końcu doszłyśmy do porozumienia. Miałam jednak obiecać, że będę w domu nie wcześniej niż 18, ale nie później niż 20. Pech chciał, że wróciłam do domu gdzieś kwadrans po 18, ale mamie troszkę „zeszło” na zmianie. Weszłam do domu i chciałam się po prostu przywitać z mamą i dosłownie wpadłam do TEGO pokoju. Kątem oka zobaczyłam srebrną tacę i puste po alkoholu butelki. Moja naga mama zerwała się z łóżka, ale ja już nie chciałam więcej widzieć, a tym bardziej wiedzieć. Uciekłam na noc do koleżanki, a to były jeszcze czasy, kiedy dzieci nie miały telefonów komórkowych, więc nie było żadnego kontaktu ze mną. Następnego dnia rano wróciłam do domu… Byłam załamana, smutna i zniesmaczona. To był przełomowy moment.

Erotyczna prawda

Zastałam mamę całą zapłakaną i spuchnięta po nieprzespanej nocy siedzącą na moim łóżku z dłoniami na twarzy w geście załamania. Nie była na mnie zła. Nie dostałam kary za swoje zachowanie. Mama chciała ze mną porozmawiać. Wytłumaczyła mi, czym się zajmuje i dlaczego. Tłumaczyła się, że za branie substancji odurzających z klientami dostaje więcej pieniędzy, dlatego czasem zdarzają się takie sytuacje. W pierwszym momencie poczułam obrzydzenie do własnej rodzicielki, ale z drugiej strony, po jej wytłumaczeniu zrozumiałam, że chciała zapewnić nam dobry byt, a było to ciężkie w pojedynkę. Po czasie jej wybaczyłam i obiecałam, że nie będę się wtrącać. W końcu każdy ma prawo żyć według własnych zasad. Zaakceptowałam jej podwójne życie, ponieważ była wspaniałą matką i nigdy w życiu bym jej nie zamieniła na żadną inną. Była dla mnie najważniejsza i była całym moim światem.

Iławskie realia

Skończyłam 18 lat i zdałam maturę. Przez dłuższy czas pracowałam na kasie w jednym z popularnych supermarketów. Poziom zarobków mnie dobijał. W międzyczasie moja mama już była na wypracowanej emeryturze. Była w stanie nie pracować już od 55 roku życia i żyć sobie wygodnie oraz dostatnio. Z miesiąca na miesiąc jej tego zazdrościłam. Pewnego dnia zapytałam jej o poziom zarobków, jakie otrzymywała w swojej pracy. Byłam zdumiona. Pomyślałam, że już nie wytrzymam długo, pracując tak dużo za tak niewiele.

Pościg za pieniądzem 

Na początku zaczęłam chodzić do eleganckich klubów, chcąc znaleźć sponsora, ale niestety nie zdało to egzaminu w moim przypadku. Poprosiłam mamę o przeszkolenie mnie w zawodzie. Wpadła w szał, krzycząc: „nie tak się starałam Cię wychować!”. Wyrzuciła mnie z domu. Wróciłam po miesiącu z tą samą prośbą. Mama mnie przyjęła, pytając, czy jestem pewna tego, co chcę robić, bo później ciężko jest wyjść z tej branży. Ten świat nie był mi obcy. Otaczałam się nim od dziecka i nie budził we mnie obrzydzenia. Niechętnie, ale dostałam wyproszone szkolenie od mojej wieloletniej specjalistki.

Zaczęło się. Zarejestrowałam swoją osobę na portalach z ogłoszeniami towarzyskimi i tak samo trafiłam na topkobiety.pl. Ucząc się na doświadczeniach matki, żadne substancje odurzające nie mają miejsca bytu w moim towarzystwie. Jestem również wybredna, a moja cena nie należy do najniższych. Szczerze mówiąc, nie mam żadnych wyrzutów sumienia ani nie czuję, ani żadnych negatywnych emocji z powodu mojego zawodu. Czuje się kobieca, pewna siebie i w miarę spełniona. Jestem panią swojego losu i na ten moment czuję, że jestem w dobrym miejscu. Oczywiście, nie mieszkam już z mamą. Pracuję w wynajmowanym mieszkaniu, a do mamy czasem przychodzę na obiad czy kawę.

 

Utożsamiasz się z podobną sytuacją? Chcesz anonimowo podzielić się własną historią? Chciałabyś coś z siebie wyrzucić i zostać wysłuchana?

 

Napisz do nas maila na: [email protected], wpisując temat: „Moja historia”.

 

Gwarantujemy anonimowość i dyskrecję. Nic nie zostanie opublikowane bez Twojej wyraźnej zgody.

 

Sprawdź także:

Anonse Erotyczne Iława

Seks analny jak się przygotować?

Dlaczego spełniam męskie fantazje za pieniądze? HISTORIA PRAWDZIWA

 

 

 

 

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2022  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja