Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Kim są swingersi

30.06.2020

Na samym wstępnie warto wyjaśnić kim jest, czym jest i co znaczy pojęcie swingers. Mówiąc najprościej - są to osoby wymieniające się partnerami seksualnymi. Są to osoby żyjące w stałych i stabilnych związkach. Jest to jedna z form urozmaicenia swojego życia erotycznego wśród par. Nie od dziś wiadomo, że pary, które w swoich związkach odczuwają rutynę, decydują się na różnego rodzaju urozmaicenia i eksperymenty łóżkowe. Jednym z nich właśnie jest swingowanie.

Co to jest swingowanie? I kim tak naprawdę są swingersi?

Jak już wyżej wspomniane zostało, są to pary będące w stałych związkach, które zapraszają do swojego łóżka obce osoby, bądź znajomych. Swingersi są zwolennikami idei seksualnej poligamii. Zazwyczaj biorą w tym udział 4 osoby. Spotkania odbywają się, by uprawiać seks w specjalnych klubach, jak również w swoich prywatnych domach. W Polsce również odbywają się tego typu imprezy, na które często nie są wpuszczani single. Nie ma co ukrywać, że prawdziwa rewolucja w swingowaniu nastąpiła zdecydowanie wtedy, gdy nadeszła Era internetu i jego sporych możliwości. Internet w dużej mierze przyczynia się do bycia anonimowym, czego skutkiem jest pewność siebie wyrażana w postaci rozmów na temat ukrytych fantazji. Swingowanie w większości związków, małżeństwach jest głównie dlatego, że chcą spróbować czegoś nowego, jak również urozmaicić swoje pożycie seksualne. Korzystanie z seksu grupowego cieszy się coraz to większą popularnością, choć nie mówimy o tym wprost. Dla innych taka forma seksu jest zdecydowanie nie do przyjęcia. Warto również mieć na uwadze, że seks z wieloma osobami, będąc w związku, może mieć różne oblicza. Zdarzają się i takie pary, które nie decydują się brać udziału w seksie grupowym, lecz wystarczającym bodźcem dla nich jest oglądanie innych ludzi uprawiających seks. Są i tacy, swingersi, którzy lubią uprawiać sex i być obserwowani. Swingersi często również uczestniczą w różnego rodzaju grach seksualnych.

Dlaczego swingowanie dla wielu par bywa takie kuszące?

Najczęstszym powodem, który w głównej mierze przyczynia się do podjęcia decyzji, aby spróbować to zdecydowanie rutyna w związku, jak i sypialni. Nie udane wcześniejsze próby poszukiwania ekstremalnych doznań. Dla innych par ekscytujące i wystarczające może być tylko oglądanie innych par, kochających się z innymi osobami. Każda para jest inna, ma zupełnie inne potrzeby i oczekiwania. Najważniejsza jest rozmowa i zaufanie w związku, bez tego nie powinno się decydować na ten krok. Swingersi powinni pamiętać o tym, że jeśli decydują się na taką formę aktywności seksualnej, powinni uważać na infekcje przenoszone drogą płciową. Istnieje bardzo duże ryzyko! Dlatego zawsze należy używać prezerwatyw i unikać kontaktu z krwią, czy też spermą. Warto również korzystać z lubrykantów, które w odpowiedni sposób nawilżą śluzówkę i ochronią przez wszelkimi otraciami. Swingersi muszą być również świadomi, że intensywne doznania seksualne mogą powodować uzależnienie od seksu, a nawet lęk spowodowany zdemaskowaniem.

Jak wyglądają spotkania swingersów? Jakie są zasady swingu?

Kim są swingersi na spotkaniu? Jak już wyżej wspomniane zostało, odpowiedź jest prosta. Najcześciej są to małżeństwa i pary. Rzadziej single. Pary uprawiające seks w różnych konfiguracjach. Najczęściej to są kameralne spotkania w grupach 4-osobowych. Zdarzają się również kilkuosobowe orgie. Na tego typu spotkaniach uczestnicy ustalają obowiązujące zasady. Często również dochodzi do tzw. gang-bangu, czyli mówiąc wprost - jedna osoba ma stosunek seksualny z wieloma partnerami. Najcześciej są to dla siebie osoby obce. Rzadko kiedy wchodzą z butami w swoje życie prywatne, nie utrzymują na co dzień bliższych kontaktów. Choć zdarzają się rzadko, ale zdarzają wyjątki od reguły. Najbardziej popularne dla amatorów są domówki. Mają one wiele zalet, miedzy innymi dają dużą dozę dyskrecji. Kluby w Polsce również są, jak już wyżej wspomniane zostało, choć najczęściej wiedzą o nich tylko bywalcy. W takich klubach właściciele dbają o to, aby proporcja kobiet i mężczyzn była równa. W niektórych klubach osoby mają możliwość skorzystania z tzw. ,,białej maski''. Biała maska informuje innych uczestników, że dana para nie wymienia się między sobą partnerami.

Swingersi w związkach - zalety.

Główną zaletą może być pełnia osiągnięcia zadowolenia seksualnego, jak również poprawa relacji z partnerem. Duża część swingersów przyznaje, że swingowanie ożywiło ich życie uczuciowe i relacje intymne. Zaletą takich spotkań może być również poznawanie swojego ciała i cielesności. Jest to zupełnie nowe doświadczenie, które może pomóc nam odkryć nowe granice rozkoszy swoje, jak również partnera/partnerki. Z całą pewnością seks z wieloma osobami w duże mierze wzmaga w nas pewność siebie. Również na takich spotkaniach mamy możliwość wykroczenia poza powszechne i dopuszczalne granice przyzwoitości i realizację ukrytych fantazji erotycznych. Swinging staje się coraz to bardziej popularnym i akceptowalnym stylem życia, jednak warto mięć na uwadze fakt, że seks grupowy nie jest dla każdego i z czasem może sporo namieszać w związku, jak i w głowie.

Wady swingingu.

Otwarty związek nie zawsze jest dla każdego. Pary, które przechodzą ciężkie i trudne momenty, nie powinny wprowadzać w swoje życie takiej formy aktywności seksualnej. Jest to spore ryzyko i istnieje ogromna szansa, że ich relacje jeszcze bardziej się pogorszą. Chodzi tu o zwyczajną zazdrość, która często jest w każdym związku. Sytuacja będzie nie do zniesienia, jeśli partner jest osobą zaborczą a świadomość, że jego druga połówka będzie uprawiać z kimś innym seks. W takich sytuacjach najczęściej dochodzi do rozpadu nawet wieloletnich związków. Trzeba również pamiętać, że bycie swingersem niesie też za sobą pewne zagrożenia - i to nie tylko natury fizycznej, ale także. psychicznej. Wyże już wspomniane zostało, że mowa tu o uzależnieniu od seksu. Niestety łatwo wpaść w pułapkę uzależnienia. Seks z jedną partnerką w późniejszym czasie może okazać się dla nas nie wystarczający. Często również mogą dopaść nas wyrzuty sumienia, a nawet poczucie wstydu. Przed sobą samym, jak również partnerem. Bywają również sytuację, w których dopaść może lęk przed tym, że ktoś obcy dowie się prawdy. Taki lęk i obawy mogą powodować nawet urojenia. Jednak zdecydowanie najczęstszą obawą i wadą jest to, że istnieje niestety takie prawdopodobieństwo, że podczas seksu z inną osobą można się nią zauroczyć, na tyle mocno, że może to doprowadzić do porzucenia swojego partnera dla nowo poznanej osoby.

Najbardziej popularne kraje, w których swingowanie jest HOT:

  • Francja,
  • Norwegia,
  • Holandia,
  • oraz Hiszpania.

Na koniec trochę o historii swingowania.

Swingowanie jest rewolucja w seksie i przemian w obyczajowości seksualnej, jakie nastąpiły od połowy ubiegłego wieku. Jak już wyżej wspomniane również zostało w dużej mierze, przyczynił się do tego internet. Forma poligamii stała się bardziej możliwa i dostępna dla przeciętnego człowieka dzięki nowoczesnym kanałom komunikacji, które dają użytkownikom ogromną anonimowość. Jest to również zasługa postępu wiedzy na temat antykoncepcji i emancypacji kobiet. Wszystkie dostępne możliwości skłaniają wiele osób do zakładania różnego rodzaju grup i dzielenia się z obcymi swoimi fantazjami, jak również umawiają się na seks.

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2022  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja