Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Kobiecy wytrysk

31.08.2020

Wielu znasz zastanawia się, skąd tak naprawdę bierze się kobiecy wytrysk i czy każda kobieta może go mieć? Jak to właściwie jest? Czy jeśli danej kobiecie nie przydarzył się on nigdy w życiu czy jest to normalne? Czym właściwie jest ejakulacja u kobiet podczas stosunku? Obecnie kobiecy wytrysk innych przeraża, niektórych fascynuje, ale są i tacy, których on mówiąc wprost - obrzydza. Z całą pewnością dzieje się tak dlatego, że ejakulacja u kobiet nie jest dość częstym zjawiskiem. Nie od dziś wiadomo, że kobiecy orgazm jest uwieńczeniem miłosnych uniesień, ale jak jest z kobiecym wytryskiem? Kwestia kobiecego wytrysku do dnia dzisiejszego stanowi wielką niewiadomą. Zdarzają się kobiety, które się go wstydzą. Bywa i tak, że kobiety, które go doświadczają, zamiast czerpać z seksu więcej przyjemności, odczuwają przede wszystkim zażenowanie na samą myśl, że są skłonne do takiego niecodziennego na ogół zjawiska.

Na czym polega kobiecy wytrysk?

Na wstępie warto zaznaczyć, że kobiecy wytrysk (z ang. squirt) nie należy mylić ze wstydliwym nietrzymaniem moczu! Nauka wciąż nie jest w stanie jednoznacznie określić mechanizmów za nimi stojących. Hipotez na ten temat jest wiele, ale najbardziej prawdopodobne jest to, że powstaje on na wskutek stymulacji punktu G. Dzieje się tak podczas stymulacji punktu G, kobieca prostata wydziela ejakulat, który wówczas przedostaje się do cewki moczowej i tą drogą wydostaje się na zewnątrz. Nie jest to jednak mocz! Świadczy o tym inny zapach ejakulatu. Choć wielu myśli, że jest to po prostu mocz.. Ejakulat kobiecy, który został zbadany i rozłożony na podstawowe czynniki, zawiera związki takie same, które wydziela prostata do męskiego nasienia. Obszar czy też strefa G, jest bowiem ściśle powiązana z kobiecym wytryskiem. Ten wypukły obszar na górnej ściance pochwy powiększa się w miarę stymulacji, a to z kolei pobudza gruczoły Skenego, które są zlokalizowane przy ujściu cewki moczowej do produkcji płynu zwanego kobiecym ejakulatem. W sytuacji, gdy tak się dzieje, wydaje nam się, że zaczynamy odczuwać parcie na mocz. W takiej sytuacji automatycznie zaciskamy mięśnie, aby uniknąć i nie dopuścić do popuszczenia moczu. W takiej sytuacji blokujemy po prostu wytrysk. W sytuacji, gdy się rozluźnimy, istnieje szansa, że ejakulat tryśnie na zewnątrz. Z ciekawostek, to warto jednak wspomnieć, że kobiecy wytrysk może nastąpić niezależnie od orgazmu.

Kobiecy wytrysk - jak wygląda?

Jak już wyżej zostało wspomniane, nie jest to mocz. Kobiecy wytrysk jest tak różny, jak różne i nieprzewidywalne są kobiece orgazmy. Kobiecy wytrysk rozróżniamy po konsystencji, barwie oraz zapachu. Płyn wydalany podczas kobiecej ejakulacji początkowo był jednak mylony z moczem, ale to tylko dlatego, że wydzielanie się płynu odbywa się przez cewkę moczową. Nie jest go zazwyczaj dużo, choć też nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każda kobieta jest inna, jak również przeżywa kobiecy wytrysk inaczej.

Czy każda kobieta może mieć kobiecy wytrysk?

Nie jest on miarą podniecenia, czy seksualności. Pamiętajcie, że kobiecy wytrysk nie występuje zawsze! Nie występuje również u każdej kobiety. Ejakulacji doświadcza od czasu do czasu kilka do kilkunastu procent kobiet. Jak można dowiedzieć się w sieci, naukowcy nie mają wątpliwości i są zdania, że każda kobieta pod względem anatomicznym jest gotowa do tego, by doświadczyć kobiecego wytrysku. Często jednak nie każda z kobiet go przeżyje. Blokować ją mogą zahamowania wewnętrzne, jak również słabe mięśnie Kegla. Jeśli nie zdarza Ci się wytrysk, czy też Twojej partnerce - nie oznacza to, że ciało jest gorsze. Seks można urozmaicać różnorodnie i owszem, czasem warto próbować, jeśli chcemy sprawdzić nowe rzeczy i popracować nad orgazmem, czy też  squrtingiem, ale pamiętając, żeby nie robić tego za wszelką cenę!

Jak doprowadzić do kobiecego wytrysku?

Tak jak wcześniej wspomniane zostało, każda kobieta pod względem anatomicznym może doświadczyć ejakulacji. Jednak nie może ona mieć żadnych zahamowań, ani leków. Można popracować nad squirtem, o ile chcemy go doświadczyć. Lecz trzeba mieć świadomość, że może się po prostu nie udać i tyle. Bez ciśnienia! Kobieta może początkowo ćwiczyć solo, wzmacniając mięśnie pochwy. Poprawa ich siły to nie tylko sposób na dochodzenie do wytrysku, ale również i orgazmu. Pieszczoty zdecydowanie powinny koncentrować się głównie na przedniej ścianie pochwy. Niektóre kobiety, wręcz większość odczuwają przy pierwszych takich próbach nasilone parcie pęcherza moczowego. Należy wówczas zrobić małą przerwę. Ciekawostka jest taka, że większość seksuologów uważa, że podczas seksu, najłatwiej o wytrysk w pozycji klasycznej. Dlatego, że umożliwia ona stymulację punktu G i okolic. Niestety nie ma dokładnej instrukcji, która zagwarantuje nam doprowadzenie kobiety do wytrysku. Są to jednak pewne i ogólne wskazówki.

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2021  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

AC-PARTNERS s. r. o., Duklianska 17, 08501 Bardejov, Slovakia

Ostatnia aktualizacja