Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Kto to sugar daddy?

30.10.2019 autor: M

Któż z nas nie chciałby zarabiać, nie kiwnąwszy nawet palcem? Wyobraź sobie, że siedzisz gdzieś na Karaibach, trzymając drinka z parasolką. Zero zmartwień, brak problemów. Nie myślisz o rachunkach, czesnych. Słońce liże skórę, a twoją jedyną zagwozdką jest to, czy na kolację ubrać czerwoną, czy może błękitną sukienkę. Co zamówisz tego wieczoru? Kawior, a może homara? Nie martwią cię wysokie ceny drinków, bo przecież to nie ty za nie płacisz. W sumie to nie płacisz za nic, a w dodatku jeszcze zarabiasz na tym, że jesteś. Jeżeli podoba Ci się taki styl życia to powinieneś zapoznać się z definicjami sugar daddy, sugar mommy oraz sugar baby. Kto by kiedykolwiek pomyślał, że to nazewnictwo przybędzie do nas z Zachodu? Przybyło, ponieważ idea- wszystkiego, co jest związane ze słowem "sugar", pochodzi właśnie stamtąd. "Sugar" znaczy po prostu "słodki".

Gdzie szukać takiego złotego biznesu? Czy raczej sugar biznesu? Z pewnością nie na stronach z ofertami pracy. Takie usługi są dostępne tylko na portalach randkowych, ale nie takich zwyczajnych, gdzie ludzie piszą poematy o szukaniu prawdziwej miłości. Są to witryny o treści specjalnie przeznaczonej do pozyskiwania sugar patronów. Młodzi ludzie coraz chętniej zakładają konta na goldbikiniclub.com. Po rejestracji możemy zdecydować, czy jesteśmy sugar baby, czy sugar daddy. Prościej mówiąc albo szukamy bogatego partnera, albo oferujemy swój portfel za czyjąś obecność- w ten sposób działa sugar randkowanie. Sugar daddy to inaczej mężczyzna, który płaci swojemu partnerowi (sugar baby) za wspólne spędzanie czasu lub inny określone między partnerami zakres umowy. Żeńskim odpowiednikiem sugar daddy jest sugar mommy. Najczęściej są to zamożne kobiety szukające sugar partnera do towarzystwa. Samo określenie "daddy" lub "mommy" nawiązuje do opieki. Sugar mommy lub sugar daddy "opiekuje się" swoim sugar baby najczciej poprzez wsparcie finansowe, podczas gdy sugar baby odwdzięcza się swoim towarzystwem lub inny sposób, określonym w sugar związku.

Pewnie zadajesz sobie pytanie – ale o co w tym chodzi? Jaki jest cel? Kto ustala zasady sugar randek? Niektórzy nazywają to sponsoringiem, inny zwykłą prostytucją. Jak jest naprawdę? Pozwól, że opowiem ci o sugardatingu.

sugar-daddy

Pamiętasz film „Śniadanie u Tiffaniego”? Holly, grana przez Audrey Hepburn żyła na koszt bogatych adoratorów. Oferowała im towarzystwo za opłacanie rachunków, ubrania. Śmiało więc wysuwam tezę, że była prekursorką tego, o czym dziś mówimy. Taka relacja opiera się na swoistej symbiozie. Oni dużo pracują, one dużo wydają. Oni mają o kogo wracać, one mają komu poświęcać czas. Z perspektywy niewtajemniczonej osoby wygląda to wątpliwie. Mężczyzna w średnim wieku, z dobrą pracą i statusem, umawiający się z atrakcyjną dwudziestolatką prowadzi wyobraźnię tylko w jednym kierunku. Sęk w tym, że sugardating nie polega wyłączenie na obcowaniu płciowym. Wręcz może w ogóle do niego nie dochodzić. W takim wypadku nie możemy mówić o prostytucji, gdyż taki związek wymaga zaangażowania emocjonalnego. Czy więc możemy nazwać to sponsoringiem? W pewnym sensie tak, bo jedna strona zapewnia utrzymanie drugiej w zamian za towarzystwo. Nie chodzi jednak o towarzystwo w rejonach łóżkowych. Najczęściej są to wspólne wyjazdy, wyjścia do restauracji, czy spa. Możliwość sugar randek staje się coraz bardziej popularna zarówno w Polsce, jak i na świecie. Sugar daddy i sugar baby są częstą formą randkowania, ponieważ wykluczają zobowiązania, które są bardzo unikane w dzisiejszych czasach. Zaufani partnerzy mogą jednak na siebie liczyć pod tym względem, gdyż takie zasady są ustalane z góry.

Co motywuje sugar panów do znalezienia utrzymanki? Czynników jest wiele. Zaabsorbowani wspinaniem się po szczeblach kariery często zapominają o budowaniu domowego ogniska. Wtedy dociera do nich, jak bardzo samotni są. Bywa, że mają żony i dzieci, ale monotonia zżera związek od środka. Niestety wyszło z mody naprawianie małżeństw, dlatego łatwiej nawiązać niezobowiązującą znajomość, którą w razie niepowodzeń można zerwać. U niektórych mężczyzn wykształciła się również potrzeba górowania nad kimś, otaczania opieką, a tak się składa, że forma randkowania daje taką możliwość. W końcu, który z panów nie chciałby być autorytetem dla młodziutkiej kobietki.

Z perspektywy utrzymanków sprawa wygląda nieco inaczej. Tutaj w większości przypadków pieniądze są głównym powodem, sprzedawania swojej osobowości. Nie oszukujmy się, polska nie jest najbardziej przyjaznym krajem, jeśli chodzi o studentów. Pogodzenie nauki z pracą, w dodatku za najniższą krajową to nie lada wyczyn. Dlatego to ta grupa najczęściej szuka sposobów, by przetrwać na przynajmniej średnim poziomie do kolejnego miesiąca. Stereotyp biednego studenta nigdy nie zniknie, drodzy państwo, a każdy potrzebuje choćby odrobiny pewności i stabilizacji. Jest jeszcze jeden aspekt, przemawiający za rozpoczęciem tego typu związku. Sugar daddy często wdraża kochankę w świat i towarzystwo z wyższych sfer, a takie znajomości otwierają ciężkie drzwi kariery.

Jak wygląda taka sugar randka? Jeśli potencjalny patron się nam spodobał, czas na spotkanie. Użytkownicy, ze względu na dużą ilość nieszczerych osób, preferują spotkania niemalże od razu. W opisach często można spotkać określenie, że profil należy do „realnej” osoby, czyli takiej, której żarty nie w głowie. Zazwyczaj proponuje się wypad na kawę i ciastko, ale nie brakuje też ofert uwzględniających wyłączenie na seks. Tak jak w normalnych relacjach, tu również przebieg spotkania zależy od nas samych. Sugar randka jest niczym więcej jak po prostu randką.

Mimo że skupiłam się na schemacie „bogaty mężczyzna – młoda kobieta”, to relacje majętnych pań z przystojnymi chłopcami również istnieją. Pamiętajmy, że wszystko ma dwie strony. Jest także opcja dla homoseksualistów i biseksualistów. Posiadacz konta nie widzi innych sugar baby, a sugar daddy bądź sugar mommy nie ma pojęcia, że obiekt ich zainteresowań szuka zarówno pań, jak i panów.

Z tym tematem wiąże się również ciekawe zjawisko, określane jako daddy issues. Jest to psychologiczna reakcja na brak męskiego autorytetu podczas dorastania. W późniejszych etapach życia, osoby dotknięte tą przypadłością, szukają starszych od siebie, ustabilizowanych partnerów. Czy jest to wytłumaczenie popytu na tego typu strony? I co z mężczyznami, którzy szukają utrzymanek? Oni też są marionetkami własnej psychiki, czy może brak im uznania ze strony bliskich w codziennym życiu? Na te pytania mogą odpowiedzieć tylko stali użytkownicy portali z sugardatingiem.

Zainteresować Cię może również:

Połykanie spermy zalety i wady

Anonse garwolin

 

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2021  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

AC-PARTNERS s. r. o., Duklianska 17, 08501 Bardejov, Slovakia

Ostatnia aktualizacja