Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Kulki gejszy - jak używać?

26.09.2019 autor: Topkobiety

W tym artykule dowiesz się wszystkiego na temat powszechnie znanych kulek gejszy. Na wstępie warto jednak wspomnieć, jak to wszystko się zaczęło. Kulki gejszy, zwane też kulkami Kegla, to kulki waginalne stosowane już od IV w. przez japońskie gejsze. W tamtych czasach dziewice byłby odpowiednio przygotowywane do rozpoczęcia swojego życia seksualnego, a to dlatego że ich dziewictwo kosztowało majątek. Dzięki tym magicznym kulkom, bez wcześniejszego doświadczenia seksualnego były wstanie doprowadzić mężczyznę do orgazmu. Wyćwiczone mięśnie kegla, to tajna broń kobiet, która doceniono w Japonii już ponad 100 lat temu! A dziś są używane przez kobiety na całym świecie. Kulki są wspaniałym wynalazkiem, który przyczynia się do polepszenia naszego życia seksualnego i zdrowia.

Znając trochę historii, wróćmy do tematu jak właściwie ich używać? Instrukcja korzystania jest banalnie prosta! Kulki należy włożyć do pochwy, tak samo jak tampon. Warto użyć do tego żelu nawilżającego na bazie wody. Najlepiej robić to na stojąc lub w pozycji leżącej. Gdy już uda nam się umieścić kulkę, wystarczy zacząć chodzić, starając się, aby niewypadła. Dla nieprzyzwyczajonych do wysiłku mięśni Kegla, samo trzymanie kulki bywa już sporym wyzwaniem. Należy jednak pamiętać, by cały czas się ruszać - leżenie na kanapie, nie przyniesie żadnych efektów. Warto w kulkach wykonywać codziennie obowiązki domowe, zawodowe. Twój ruch sprawia, że kulki się poruszają i drgają. W ćwiczeniach z kulkami ważna jest regularność.

Kulki gejszy - jak długo je nosić?

Kulek gejszy można używać od kilku minut do kilku godzin dziennie. Używać kulek należy wg. swoich możliwości. Warto jednak pamiętać, zaczynając swoją przygodę z tym magicznym gadżetem, o tym, aby na początku nie przesadzać i zacząć od 10-15 minut. Mięśnie dnia miednicy, jak każde inne mięśnie w naszym ciele można przetrenować. Jeśli zaczynasz czuć w dolnej części brzucha ból, oznaczać to tylko może, że przetrenowałaś mięśnie dna miednicy i wystąpiły zakwasy. W takie sytuacji zaleca się zaprzestać noszenia i ćwiczeń na 1-2 dni. Gdyby problem się pojawiał często, należy skontaktować się lekarzem ginekologiem.

Zalety kulek gejszy

Magiczne kulki waginalne posiadają wiele pozytywnych zalet, dlatego też są chętnie używane przez kobiety na całym świecie. Znakomicie wzmacniają mięśnie dna miednicy, im mocniejsze mięśnie Kegla, tym silniejsze doznania seksualne zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Umiejętność zaciskania i rozkurczania mięśni Kegla może przynieść seks na wyższy poziom, a nawet spotęgować orgazmy pochwowe. Są idealną propozycją jeśli chcemy urozmaicić naszej życie intymne. Sprawne i wyćwiczone mięśnie Kegla w dużej mierze pomagają i ułatwiają poród, a także ułatwia i przyśpiesza dojście do formy po urodzeniu dziecka. Regularne ćwiczenia mięśni Kegla zapobiegają wielu powikłaniom poporodowym, takim jak nieprzyjemna dolegliwość z nietrzymaniem moczu. Nietrzymanie moczu, czyli mimowolne popuszczanie go np. podczas kaszlu, śmiechu - to bardzo nie przyjemna i kłopotliwa dolegliwość. Często skarżą się na nią kobiety, które rodziły naturalnie. Są również przypadki, w których dochodzi do obniżenia lub wypadania narządu rodnego i pęcherza. Jak również często występująca po porodzenie trudność z osiągnięciem satysfakcji seksualnej, spowodowana przez zbyt luźną pochwę. W najbliższych tygodniach po porodzie, mięśnie pochwy są bardzo rozluźnione, średnio 6 tygodni trwa powrót do poprzedniego rozmiaru. W tym czasie kobiety bardzo często rezygnują ze współżycia z partnerem zw względu na utratę satysfakcji płynącej z seksu. Często jednak takie sytuacje doprowadzają do oziębienia stosunków w relacji z partnerem. Dzięki, ćwiczeniom kegla wejście do pochwy staje się węższe, a jej ścianki bardziej sprężyste co sprawia, że doznania z partnerem będą znowu równie intensywne jak i dawniej. Dlatego też warto wykonywać ćwiczenia z kulkami gejszy, dzięki nim możesz uniknąć lub zniwelować ryzyko wystąpienia tych nieprzyjemnych powikłań. Jednak w czasie ciąży stosowanie kulek nie jest zalecane. Mięśnie dna miednicy są już na tyle obciążone przez ciężar rozwijającego się i rosnącego dziecka. Kolejnym powodem, dla którego warto zaprzyjaźnić się z kulkami jest fakt, że pomagają one złagodzić ewentualne zaparcia i hemoroidy. Ćwiczenia Kegla wzmacniają również mięśnie odbytu, dzięki temu wypróżnianie się staje się łatwiejsze. Kulki polecane są nie tylko przez seksuologów, dla poprawy życia seksualnego, erotycznego, ale także polecane przez urologów i ginekologów, którzy dbają o intymne zdrowie kobiet.

Rodzaje kulek gejszy.

Kulki gejszy wykonywane są różnego rodzaju materiałów. Na polskim rynku mogą pojawić się metalowe, gumowe, silikonowe czy też lateksowe. Najbezpieczniejsze jednak są takie, które wykonane są z sylikonu medycznego, który nie wchodzi w reakcję ze środowiskiem pochwy. Na rynku są też dostępne kulki z aplikacjami na telefon i opracowanym planem treningowy, jak również kulki z pilotem działającym w obrębie kilki metrów. Rozmiary kulek wahają się od 2.3 cm do 4 cm. Niektóre z kulek posiadają wewnątrz małą kulkę, która wprawia w drgania mięśnie Kegla. Wybierając na początku kulki, powinniśmy wybrać tą największa i lżejszą wykonana z silikonu. Po pierwsze to bardzo plastyczny i nieuczulający materiał, a po drugie dużą kulkę łatwiej będzie nam utrzymać w pochwie niż małą czy dwie różnych rozmiarów. Zaaplikowanie zbyt małych i ciężkich kulek gejszy może skutkować nieutrzymaniem ich przez mięśnie pochwy i wypadnięciem.

Podwójne waginalne kulki gejszy, polecane przy niedostatecznie wyćwiczonych mięśniach, wówczas mięśnie dna miednicy są zmuszone do intensywniejszej pracy. Również polecane dla kobiet po naturalnym porodzie.

Kulki gejszy wibrujące, wzbogacone o prosty mechanizm, który polega na umieszczeniu w nich mniejszych kulek bądź jednej cięższej kulki. Podczas codziennych czynności czy też podczas biegania, wprawiamy mniejsze kuleczki w ruch, a drgania dodatkowo stymulują mięśnie pochwy.

Kulki progresywne, jest to taki model kulek składających się z kilku pojedynczych lub połączonych ze sobą kulek o różnych ciężarach. Jednak ćwiczenia z tym rodzajem kulek, wymagają większego wysiłku oraz stałej kontroli pracy mięśni. Przy tego typu kulkach, często mogą pojawić się zakwasy. Z tego powodu nie poleca się ich kobietom, które wcześniej w ogóle nie miały styczności z tym magicznym wynalazkiem, jakim są kulki.

Gdzie kupić?

Kulki dostępne są w sex-shopach oraz sklepach internetowych. Wystarczy, że odwiedzisz pierwszy lepszy sklep internetowy. Ich koszt zależy głównie od tworzywa, z którego zostały wykonane.

Do sprzątania czy do łóżka?

Kulki jak wyżej napisane, mogą być używane w celach zdrowotnych jak również niektóre kobiety traktują kulki jako rodzaj intymnego masażera, z którym właśnie można się poruszać przez cały czas np. właśnie sprzątając. Niektórym kobietom jednak sam trening potrafi dostarczyć wiele przyjemności, a nawet zdarzają się przypadki wśród kobiet, że ten mały fikuśny wynalazek jest w stanie doprowadzić do orgazmu. Wtedy kobieta, woli używać ich w domowym zaciszu, często również traktują to jako grę wstępną przed seksem z partnerem. Ciekawym rozwiązaniem jest również stosowanie kulek podczas stosunku. Zasada jest wtedy bardzo prosta! Odbijanie się kulek od ścianek pochwy i penisa zwiększa intensywność doznań obojga partnerów.

Singapurski pocałunek 

Technika kabazza, czyli seksualna technika zaciskania mięśni Kegla podczas stosunku. Jest to technika uprawiania seksu wyłącznie przez zaciskanie mięśni pochwy, głównie właśnie mięśni Kegla. Stroną aktywną jest kobieta, która dzięki wyćwiczonej waginie, jej skurczami doprowadzi swojego partnera do orgazmu. Nie jest to prosta sprawa, ale do opanowania. W niektórych krajach powstają nawet specjalne szkoły nauki kabazza. Kobieta, obdarzająca swojego partnera singapurskim pocałunkiem z całą pewnością okaże się pożądaną kochaną. Kobieta ćwicząca swoją waginę, dzięki regularnym treningom, z całą pewnością będzie miała więcej orgazmów, a każdy następny okaże się intensywniejszy od poprzedniego. Dzięki tej sztuce w ciele kobiety uaktywniają się takie miejsca erogenne, o istnieniu których nie miała wcześniej pojęcia. Sztuka ta jest idealnym treningiem dla wszystkich mięśni miednicy, a im bardziej są one sprawne, tym lepszy będzie seks. Mam nadzieję, że będzie to kolejny powód, dla którego warto zaprzyjaźnić się z tym gadżetem.

Jak czyścić kulki gejszy?

Należy je po każdym użyciu oraz przed każdą kolejną aplikacją czyścić. Kulki należy dokładnie i starannie myć przy użyciu ciepłej wody i mydła antybakteryjnego. Spłukać obficie i pozostawić najlepiej na czystym ręczniku do wyschnięcia. Na rynku również można nabyć specjalne preparaty stworzone do czyszczenia gadżetów erotycznych. Pamiętaj, aby nigdy nie używać do silikonowych gadżetów erotycznych środków zawierających alkohol lub aceton. Magiczne kulki warto przechowywać w specjalnym woreczku, pudełku dołączonym do zakupu. Kulki mogą być używane wyłącznie przez jedną osobę.

Kochaj się na zdrowie!

Kiedy już wytrenujesz mięśnie dna miednicy, zacznij się nimi bawić w łóżku ze swoim partnerem. Spróbuj skorzystać również z nich podczas stosunku i urozmaić swoje życie seksualne. Jeśli jednak już zajdziesz tak daleko z ćwiczeniami, koniecznie zaskocz swojego partnera i wypróbuj technikę kabazza! Kilka minut dziennie... regularne treningi, z pewnością zmienią Twoje życie erotyczne na lepsze!

 

Zobacz także:

Sex ogłoszenia Zamość

Sex ogłoszenia Opole

Sex anonse towarzyskie

Ogłoszenia towarzyskie Ostrów Mazowiecka

Rybnik sex

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2021  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

AC-PARTNERS s. r. o., Duklianska 17, 08501 Bardejov, Slovakia

Ostatnia aktualizacja