Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Męskie strefy erogenne.

30.09.2020

Pewnie niejedna kobieta myślała, że strefy erogenne u mężczyzn ograniczają się głównie do penisa i jego ciekawych okolic. Prawda jest zupełnie inna. Na erotycznej mapie męskiego ciała znajduje się znacznie więcej ciekawych miejsc, na których warto skupić uwagę. Jeśli jesteście ciekawe, gdzie znajdują się te miejsca oraz, które punkty erogenne są najbardziej wrażliwe na dotyk, zapraszamy do dalszej części wpisu.

Czym tak właściwie są strefy erogenne?

Może warto na samym początku nakreślić w małym skrócie i wyjaśnić pokrótce definicję, jaką jest strefa erogenna. Mówiąc najprościej jest to określenie na zlokalizowane w różnych miejscach na ciele każdego człowieka punkty, które są w większym stopniu wrażliwe na dotyk. Podniecenie seksualne wyłania się w momencie stymulacji tych punktów. Ciekawostką jest fakt, że zdarza się nawet, że podczas takiej stymulacji może w niektórych przypadkach prowadzić do orgazmu.  Strefy erogenne zarówno jak u mężczyzn i kobiet są ulokowane na całym ciele, często nawet w podobnych miejscach.

Gdzie szukać męskich stref erogennych? Poza penisem. 

  • Usta, chyba raczej nie jesteś zaskoczona? Zarówno kobiety, jak i mężczyźni kochają namiętne pocałunki z języczkiem. Ssanie i przygryzanie warg potrafi podniecić każdego. 
  • Uszy są niezwykle unerwione i podatne na dotyk. Ich stymulacja znacząco potrafi wpłynąć na wzrost podniecenia. Nie tylko dotyk może wywołać ekscytację, ale wystarczy ciepły oddech, czy lekkie i niewinne muśnięcie. 
  • Szyja, kark… ramiona, plecy. Są to zdecydowanie silne strefy erogenne, a zwłaszcza pomiędzy żuchwą, a jabłkiem Adama. U sporej części facetów ten punkt okazuje się być bardzo wrażliwy. Zalecane jest pieszczenie delikatnie ustami i językiem. Jeśli chodzi o pozostałe wymienione części ciała, to nie będzie żadną tajemnicą, że zarówno, jak i kobiety tak i mężczyźni lubią być masowane i delikatnie drapanie. 
  • Sutki, choć z nimi należy obchodzić się ostrożnie. Nie ma tu jednej prostej instrukcji. Inny będzie lubić delikatne pieszczoty, drugi będzie wolał mocniejsze pocałunki i ssanie, czy nawet pogryzienie. Jeszcze inny… całkowicie może nie przepadać za tą formą stymulacji. 
  • Strefy erogenne u mężczyzn można znaleźć również m.in. między udami, na stopach czy nawet na kolanach! Na dłoniach, ramionach… sporą przyjemność może sprawić mężczyźnie wodzenie paznokciem po całej długości ręki lub nogi. Warto również dołączyć do tego pieszczoty językiem i muskanie wargami od wewnętrznej strony ud. Taki mały trick z pewnością rozbudzi jego wyobraźnie..
  • Pośladki - ugniatanie, drapanie. Zbudowane są z tkanki tłuszczowej i mięśni, dlatego też możesz troszkę zaszaleć i użyć bardziej zdecydowanych ruchów. Pamiętaj jednak, że im bliżej odbytu tym więcej zakończeń nerwowych i pośladki są bardziej wrażliwe. Dlatego też stymulacja tego obszaru bardzo szybko potrafi podniecić mężczyznę..
  • Odbyt, a w nim magiczny męski punkt G. Konkretniej znajduje się on na wewnętrznej ścianie odbytu, w odległości około 5 cm od zwieracza. Pamiętaj jednak, że nie każdemu facetowi może spodobać się taka stymulacja… Warto zapytać wcześniej, aby nie otrzymać efektu odwrotnego do zamierzonego. Spora część mężczyzn uważa, że stymulacja i pieszczoty analne kojarzą się im jednoznacznie i nie są do zaakceptowania. Więc w tym miejscu nie warto robić niczego pochopnie. 
  • Stopy, zdecydowanie jest to wrażliwe ale też specyficzne miejsce.

Jak zauważyć można, nie wszystko kręci się wokół penisa. Okazuje się bowiem, że erotyczne czułe miejsca są rozproszone po całym ciele. Nie ma gotowej odpowiedzi, każdy mężczyzna lubi inaczej, ale warto próbować. Testując erotyczną mapę męskiego ciała pamiętaj, że upodobania seksualne, jak i strefy erogenne to bardzo indywidualna sprawa. Czasem warto eksperymentować z partnerem i próbować nowych pieszczot, jak również otwarcie rozmawiać o swoich potrzebach i o tym, co nas podnieca, a co nie.

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2021  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

AC-PARTNERS s. r. o., Duklianska 17, 08501 Bardejov, Slovakia

Ostatnia aktualizacja