Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Miałam 16 lat, a on 40. HISTORIA PRAWDZIWA

03.03.2020 autor: K & K

Kiedy byłam nastolatką, uczyłam się jeszcze w liceum i mieszkałam z rodzicami. Mieli oni takiego przyjaciela, który często do nas przychodził. Był starym kawalerem i twierdził, że nie potrzebuje żony. Pewnego dnia wydarzyło się coś, co na zawsze zmieniło moje życie. Wszystko zaczęło się od tego przyjaciela, który miał na imię Piotr.

 

Na pozór spokojne dzieciństwo

 

W moim domu rodzinnym niczego mi nie brakowało. Moja mama była z zawodu pielęgniarką, a ojciec był nauczycielem w szkole. Oboje rodziców pracowało na pierwszą zmianę. Piotr przychodził do nas często i popijał z ojcem alkohol. Najczęściej były to domowej roboty nalewki lub bimber. Bardzo rzadko kupowali coś w sklepie, ponieważ Piotr z zamiłowaniem przyrządzał duże ilości różnego rodzaju trunków w swojej piwnicy. Znam go od kiedy pamiętam. Był obecny na większości imprez rodzinnych i na moich urodzinach także. Miałam z nim dość dobry kontakt. Często opowiadał mi historie z czasów, kiedy był w wojsku. Cała moja rodzina ufała mu bezgranicznie i ja także. W wolnym czasie pomagał naprawiać w całym sąsiedztwie domowe usterki. Był wysoki, miał lekkie zakola oraz duże orzechowe oczy. Aż dziwne, że nigdy nie znalazł sobie stałej partnerki, bo za czasów młodości musiał być naprawdę przystojny. Wspominał kiedyś, że było parę pań, które zabiegały o jego względy, ale mimo wszystko wybrał życie samotnika. W jego życiu pojawiło się kilka kobiet, ale były to raczej krótkie historie, które nigdy nie kończyły się stałym związkiem. Twierdził, że nie chciał, ale jaka była prawda, tego nie wie nikt.

 

Wyszło szydło z worka

Miałam 16 lat, a on 40

 

Odkąd skończyłam 16 lat, wiedziałam, że będę musiała opłacić swoje prawo jazdy oraz samochód z własnej kieszeni. Mimo że w domu mi niczego nie brakowało, to rodziców nie było stać, aby pomóc mi w realizacji tego celu. Postanowiłam, że od tamtego momentu będę oszczędzać, aby w wieku 18 lat móc się zapisać na kurs prawa jazdy oraz kupić jakiś niedrogi samochód. O tym planie wiedziała cała moja rodzina włącznie z Piotrem. Założyłam sobie skarbonkę i kiedy mogłam, to do niej wrzucałam każdy grosz. Od czasu do czasu Piotr oraz rodzice także wrzucali mi do środka jakieś drobne kwoty. Tak mijały miesiące.

 

W końcu nadeszły urodziny mojego ojca. Kończył 50 lat, więc impreza była dość duża. Na stole nie brakowało niczego, a w szczególności alkoholu. Mama poszła dość wcześnie spać, bo następnego dnia szła na poranny dyżur. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że Piotr jakoś inaczej na mnie patrzy. Momentami czułam się nieswojo. Był także nadzwyczajnie miły, dlatego też na urodzinach własnego ojca czułam się trochę obserwowana i dziwnie adorowana. Starałam się odpędzać te sygnały i myśli, ale Piotr wraz z większą ilością wypitego alkoholu zdawał się mieć coraz mniej krępacji w stosunku do mnie. Nie było to na tyle oczywiste, aby moi rodzice zorientowali się, że coś jest nie tak, ale ja czułam, że coś w jego zachowaniu się zmieniło. Na tamten moment nie byłam w stanie określić co dokładnie.

 

W końcu przyszedł moment, że wszyscy goście poszli, a mój tata także poszedł spać. Został tylko Piotr, który też miał się zbierać do wyjścia. Zaczęłam sprzątać ze stołu, a za chwilę stało się coś, czego bym się nigdy w życiu nie spodziewała. Piotr zaczął temat moich oszczędności. Zapytał jak mi idzie zbieranie na prawo jazdy oraz samochód. Od momentu rozpoczęcia mojej zbiórki minęło zaledwie kilka miesięcy, więc nie była to jakaś astronomiczna suma, którą udało mi się do tamtej pory zebrać. Zapadła chwila ciszy i nagle Piotr zaproponował, że może się dorzucić więcej niż do tej pory, ale ten hojny gest nie był bezinteresowny. Ceną było oddanie moich wdzięków i to jeszcze w tajemnicy przed rodzicami. Zareagowałam w miarę spokojnie i powiedziałam, że się zastanowię. Kiedy o tym myślałam, wydawało mi się to absurdalne. Z jednej strony chciałam jak najszybciej uzbierać wyznaczoną przeze mnie kwotę, a z drugiej strony nie wyobrażałam sobie oddać siebie przyjacielowi rodziny, mimo że już wtedy mój stosunek do seksu był dość luźny.

 

Decyzja życia

 

O propozycji Piotra myślałam kilka dni, ale zdecydowałam się ją przyjąć. Chciałam jak najszybciej uniezależnić się i przeprowadzić do większego miasta. To był moment, w którym całe moje życie totalnie się zmieniło. Aby osiągnąć swoje cele musiałam jakiś czas potajemnie sypiać z Piotrem. Nie brzydził mnie seks z tak naprawdę obcym facetem, ale z przyjacielem rodziny już bardziej. Kiedy w końcu uzbierałam wyznaczoną przeze mnie sumę, wyjechałam na drugi koniec Polski i zaczęłam zajmować się seksem zawodowo. Dzięki Piotrowi odkryłam, że sprawia mi to przyjemność. Dzisiaj nie mam z nim kontaktu, bo nie do końca uważam za normalne to, co się między nami wydarzyło, ale jestem mu także w pewnym sensie wdzięczna. Dom rodzinny staram się odwiedzać raz na pół roku, ale kiedy przychodzi Piotr, to raczej unikam siedzenia w domu.

 

Utożsamiasz się z podobną sytuacją? Chcesz anonimowo podzielić się własną historią? Chciałabyś coś z siebie wyrzucić i zostać wysłuchana?

 

Napisz do nas maila na: [email protected], wpisując temat: „Moja historia”.

 

Gwarantujemy anonimowość i dyskrecję. Nic nie zostanie opublikowane bez Twojej wyraźnej zgody.

 

Zobacz także:

 

Trójmiasto czy trójkąt?

 

Chciałam być ładna.

 

Seks a zdrowie.

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2021  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

AC-PARTNERS s. r. o., Duklianska 17, 08501 Bardejov, Slovakia

Ostatnia aktualizacja