Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Miłość francuska - na czym polega?

31.10.2020

Miłość francuska to nic innego, jak znany nam wszystkim seks oralny. Czym zatem jest seks oralny? Jest to nic innego, jak stymulacja narządów płciowych oraz innych stref erogennych partnera, partnerki. Taki rodzaj seksu najczęściej jest elementem gry wstępnej lub szybszą drogą na doprowadzenie partnera/i do orgazmu. Jest to zdecydowanie jeden z rodzajów seksu, który wzbudza do dziś dzień wiele kontrowersji. Seks oralny budzi wiele kontrowersji oraz ma masę zwolenników, jak również przeciwników. Kwestia gustu i wyboru. Jeśli Twoja partnera nie do końca jest przekonana do miłości francuskiej, a nie wiesz , jak ją do niej przekonać... Koniecznie zajrzyj do wcześniejszego wpisu na blogu, aby dowiedzieć się więcej... Jak namówić ja na seks oralny?. Nie ma co ukrywać, że seks francuski cieszy się największą popularnością u mężczyzn.

Miłość francuska - co to jest?

Jak już wyżej zostało wspomniane, są to pieszczoty oralne. Narządy płciowe są stymulowane za pomocą ust i języka. Jest to nie wątpliwie rodzaj miłości, który często jest postrzegany jako wyraz wyjątkowej bliskości. Miłość francuska może dać wiele przyjemności po obu stronach aktu. Warto jednak pamiętać, że na taką formę współżycia nie należy decydować się pod presją drugiej połówki. Seks ma być dla obojga przyjemny i dawać obustronną rozkosz. Dlatego też, nigdy nie róbmy czegoś wbrew sobie. Zaufanie i zrozumienie w seksie, jest tak samo istotne, jak zaufanie w związku. Kobieta ma prawo do swojego zdania. Nie namawiaj, a rozmawiaj. Wracając do tematu, czym tak właściwie jest miłość francuska, to warto wspomnieć, że wachlarz technik oralnych jest szeroki i nie ma jednoznacznej odpowiedzi, jak to robić dobrze, najlepiej. Lizanie, ssanie, dmuchanie a nawet podgryzanie to najczęstsze pieszczoty. Musisz wyczuć i poznać partnera/partnerkę, co lubi najbardziej, Co sprawia jej największą przyjemność, a czego unikać Z partnerem również ta sama sytuacja, mężczyźni są bardziej wrażliwi w tym miejscu, o czym należy pamiętać.

Dokładniejsze określenie pieszczot oralnych dla kobiety i mężczyzny to:

  • Fellatio – tym terminem określa się pieszczoty oralne męskich genitaliów.
  • Cunnilingus – określenie na pieszczoty oralne kobiecych stref intymnych.

Miłość francuska, na czym polega fellatio?

Jak już wiesz, to pieszczoty oralne partnera. Partner jest osobą bierną. Miłość francuska, której stroną bierną jest mężczyzna, uprawiana jest przez pary zarówno hetero-, jak i homoseksualne. Techniki są różne, jak już wyżej wspomniane zostało... wachlarz jest naprawdę szeroki. Choć najcześciej stosowaną techniką jest wprowadzenie penisa, członka do ust partnerki, czy też partnera i wykonywaniu ruchów frykcyjnych. Ssanie, podgryzanie w zależności od upodobań partnera czy partnerki. Jeśli chcemy dodatkowo wzbudzić stymulację, warto dodać pieszczoty językiem. Okolice penisa oraz innych miejsc intymnych. Jeśli chodzi o ciekawostkę związaną ze słynnym fellatio, warto wspomnieć o tym, że przed dziesiątki lat w sensie kulturowym był on postrzegany przez wiele osób jako element dominacji mężczyzny nad kobietą.

Miłość po francusku - na czym polega cunnilingus?

Sytuacja , w której to kobieta jest stroną bierną. Najczęściej stosowaną techniką jest pieszczenie łechtaczki. Jest to najbardziej wrażliwe miejsce na dotyk u kobiety. Cunnilingus również może występować w formie pieszczot warg sromowych i pochwy. Partner w tym celu używa języka, aby stymulować wargi sromowe.

Anilingus - co to takiego?

Jest to jedna z odmian miłości francuskiej, seksu, w której wykorzystuje się praktyki oralno-analne. Czyli jest to nic innego, jak pieszczenie językiem lub wargami... odbytu partnera. Całowanie, czy też wprowadzanie języka do środka. Anilingus to zdecydowanie jedna z najbardziej perwersyjnych odmian seksu.

Pozycja 69 - miłość francuska.

W pozycji 69 oboje partnerów dostarcza seksu oralnego w tym samym czasie. Technicznie to wciąż jest fellatio, cunnilingus lub anilingus, różnica polega na jednoczesnym charakterze pieszczot, którymi obdarowują się partnerzy. W tej pozycji chodzi o ułożenie ciała w taki sposób, aby twarze partnerów znajdowały się w miejscach intymnych. Jednym z najwygodniejszych ułożeń, jest sytuacja w której jeden z partnerów leży na plecach, a drugie siada kroczem nad jego twarzą. Można również spróbować ułożyć się na boku. Pozycja na boku jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które są skrępowane.

Miłość francuska, cenne wskazówki.

Jest to zdecydowanie idealna metoda zbliżeń dla osób, które miewają problemy z seksem. Jeśli partner, bądź partnerka zmaga się z brakiem orgazmu, warto spróbować tej techniki. Kobiety, które chcą sprawić przyjemność swojemu partnerowi, warto jednak, aby pamiętały o tym, aby nie zaciskać zębów. Panowie bywają bardziej wrażliwi. Stymulację w czasie seksu francuskiego najlepiej dopasować do potrzeb partnera. Każdy mężczyzna ma inne oczekiwania, zarówno kobieta. Dlatego warto rozmawiać i starać się dowiedzieć o sobie więcej, jak również o naszych fantazjach. Seks oralny to także doświadczenie, które poszerza seksualne horyzonty i otwiera na nowe doświadczenia. Decydując się na miłość francuską warto pamiętać o najważniejszym - higiena.

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2023  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja