Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Mity na temat seksu.

26.05.2020

Jeśli myślisz, że na temat seksu wiesz już wszystko… Sprawdź ten wpis i dowiedz się, jakie mity krążą na temat seksu. Może coś Cię zaskoczy, rozbawi?

 

  • Im większy penis.. tym lepszy seks! 

 Oczywiście jest to mit! Jest to chyba najbardziej popularny mit krążący na temat seksu. Tak naprawdę wielkość penisa nie ma znaczenia. Przyjemność partnerki zależy bowiem od techniki i umiejętności kochanka. Powstał wpis również na ten temat, czy rozmiar ma znaczenie? Jeśli chcesz poczytać o tym więcej, koniecznie zajrzyj! 

  • Nie zajdziesz w ciążę podczas okresu.

Kolejny mit! Jest to jednak mało prawdopodobne, ale jak najbardziej możliwe! Zwłaszcza gdy nie korzystamy z żadnej metody antykoncepcyjnej. Dzieje się tak, ponieważ niektóre kobiety miewają długie okresy, które nakładają się na owulację. Mimo że kobieta miesiączkuje, może mieć dni płodne!

  • Tabletki antykoncepcyjne, sprawia, że przytyjesz.

Nie ma badań na ten temat, takich, które by potwierdzały ten mit. Tabletki antykoncepcyjne powinny być idealnie dobrane przez lekarza. Tylko zła dieta oraz zły dobór tabletek może doprowadzić do dodatkowych i zbędnych kobietom kilogramów!

 

  • Mężczyźni podniecają się szybciej niż kobiety.

 Jak mówią statystyki, faktycznie tak bywa ale… są kobiety, które podniecają się bardzo szybko! W dużym stopniu zależy to od czynników genetycznych. 

  • Masturbacja to zboczenie.

 Niestety jest to totalną bzdurą! Dzięki masturbacji poznajmy swoje ciało oraz przezwyciężamy swój wstyd! W niektórych przypadkach wynika ona z tęsknoty za partnerem i zwykłych fizycznych potrzeb. Jest ona zdrowa i wskazana tylko wówczas, gdy nie zastępuje nam ona normalnego współżycia. 

  • Seks to małżeński obowiązek.

 Mit! Seks ma sprawiać nam przyjemność oraz wiązać się z miłością. Na pewno małżeństwo i obrączka na palcu nie ma żadnego wpływu. Seks jest częścią relacji ludzkich i nie jest obowiązkiem żadnej ze stron! Nigdy nie można nikogo zmusić do seksu.

  • Mężczyzna zawsze ma ochotę na seks, a ją boli głowa.

 Mit, powszechnie znany stereotyp. Mężczyźni nie zawsze mają ochotę na seks, wszystko zależy od wielu czynników z zewnątrz. Jeśli jednak Twoja partnerka zacznie stosować wymówki, może warto poszukać problemu? Szczera rozmowa w związku to podstawa. 

  • Najważniejszą rzeczą dla kobiety podczas seksu jest orgazm.

Mit! Orgazm jest oczywiście ważny, lecz nie jest on najważniejszy! Kobiety bardziej doceniają pożądanie i chemię między Wami. Seks i pieszczoty niezakończone orgazmem  również są przyjemne! Dla kobiety najważniejsze  jest to, aby czuć się najpiękniejszą i najważniejsza dla swojego faceta. 

  • Prezerwatywa zmniejsza doznania!

Kolejny mit, zazwyczaj powtarzany przez facetów. Nutka prawdy w tym jest, bo nie ma co porównywać seksu z gumką a bez, ale… No właśnie tajemnica jednak tkwi w tym, aby dobrać odpowiednią prezerwatywę. Istotne jest odpowiednie dobranie rozmiaru, jak i rodzaju. 

  • Jeśli on we mnie nie skończy, to ciąży nie będzie.

Mowa tu o stosunku przerywanym, niestety nie ma 100% pewności. Faktem jest to, że jeśli partner nie dojdzie w kobiecie, a zajdzie ona w ciąże - jest to jak wygrana w Lotto. Jest to możliwe. 

Totalny mit i bzdura! Można jak najbardziej uprawiać seks w ciąży. Wystarczy zadbać o wygodne dla kobiety pozycje. Jeśli chcesz się dowiedzieć o seksie w ciąży, zerknij do wcześniejszych wpisów na naszym blogu. 

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2022  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja