Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Namiętne spotkanie i nieziemska rozkosz

26.07.2021

Namiętne spotkanie i nieziemska rozkosz

Rozebraną do bielizny, posadziłeś mnie na krześle. Związałeś mi ręce, związałeś nogi. Zapaliłeś świece i ułożyłeś z nich duży krąg wokół krzesła. Zgasiłeś światło i klęknąłeś przede mną. W dłoni trzymałeś miseczkę z kostkami lodu. Jedną kostkę wsunąłeś do moich majtek. Podskoczyłam na krześle. Grymas twarzy sprawił, że uśmiechnąłeś się łobuzersko. Zimny dreszcz przeszedł przez ciało. Czułam, jak lód szybko się rozpuszcza, a woda spływa po cipce, pozostawiając uczucie nienasycenia. Drugą kostką lodu wodziłeś po ramionach, szyi i dekolcie. Rozpiąłeś biustonosz, zsunąłeś go. Błądziłeś lodem po rozgrzanej skórze, pozostawiając mokre ślady. Malutkie strużki wody spływały po krągłościach. Wziąłeś kolejną kostkę i zacząłeś nią intensywnie krążyć wokół sutków, które automatycznie stwardniały pod wpływam zimna i pieszczot. Piersi pokryły się gęsią skórką. Rozbudzałeś moje ciało, drażniłeś je, drażniłeś mnie. Byłam mocno podniecona. 

 

Pieszczoty pary kochanków

 

Czułam, jak cipka wilgotnieje. Z każdą kolejną sekundą robiła się bardziej mokra i śliska. Z półotwartych ust wydobywał się cichy jęk. Jęk rozkoszy, jaką mi dawałeś. Serce mocniej biło, krew pulsowała w skroniach. Niecierpliwie wierciłam się na krześle. Chciałam czegoś więcej, chciałam Ciebie. Chciałam poczuć w sobie Twojego twardego penisa. Po jakimś czasie, widząc, że tracę cierpliwość, zacząłeś mnie rozwiązywać. Zmieniliśmy się miejscami. Ty usiadłeś na krześle, a ja usiadłam na Twych kolanach. Twarzą w twarz. Dłonie zaczęły sunąć po ciele. Każdy Twój dotyk wywoływał delikatne, ciepłe dreszcze. Całowaliśmy się z pasją, bez pośpiechu. Delektując się smakiem swych ust. Opuszkami palców głaskałeś jędrne piersi. Pieściłeś i pocierałeś sutki. Mimowolnie zagryzałam dolną wargę ust. Moje biodra kołysały się w takt naszych oddechów. Dupcią wcierałam się w Ciebie. Czułam tę znajomą twardość, tę wypukłość w spodniach. Cicho pojękiwałam, głośniej, kiedy intensywniej pieściłeś piersi. Pocałunki stały się dzikie, szalone. 

 

Więcej… Ona chce więcej... 

Zachłannie rozpięłam rozporek. Wyjęłam ze spodni penisa. Objęłam go palcami, wyczuwając pod nimi pajęczynkę żył. Mruknąłeś zadowolony. Pieściłam Cię powoli, z gracją, rytmicznie. Bezszelestnie rozbudzaliśmy w sobie zmysły, rozgrzewaliśmy ciała. Zanurzyłeś twarz w gorących piersiach. Westchnęłam. Całowałeś je, językiem zataczałeś kółeczka wokół sutków. Czasami przywodziłam Cię do kolejnego pocałunku. Poruszaliśmy się w amoku pożądania, ocierając wrażliwe miejsca naszych ciał. Czułam w dłoni, jak penis się pręży i pulsuje. Twardy jak skała. Docisnęłam mocniej dupcie do Twojego krocza. 

 

Jeszcze nie czas na największą przyjemność

 

Moje biodra rozpoczęły erotyczny taniec. Ty w tym czasie wodziłeś dłońmi po moich plecach, czasami delikatnie je drapiąc. Podniosłam się nieco w górę, przesunęłam majteczki w bok i ponownie opadłam na Ciebie. Cipka objęła kutasa swym ciepłem. Nie pozwoliłam, żeby penis się we mnie wsunął. Poruszałam się na nim. Nabrzmiałą łechtaczką ocierałam się o niego, drażniąc jego główkę. Drażniąc wszystkie moje i Twoje zmysły. Czułeś przyjemne ciepło, ciepło mokrej cipki. Poruszałam się coraz szybciej. Objąłeś moje pośladki i dociskałeś je do siebie, całując na przemian usta, szyję i sutki. Pragnęliśmy się coraz bardziej. Nie mogłam już dłużej czekać, orgazm był coraz bliżej…

 

Już prawie...

 

Uniosłam biodra i jednym ruchem nabiłam się na kutasa. Jęknęłam przeciągle. Rękoma wplotłam się w Twoje ramiona. Czułam, jak mocno palcami wbijasz się w pośladki. Gnieciesz je. Cipka idealnie zacisnęła się wokół penisa. Ruszałam biodrami powoli jakby od niechcenia. Z czasem ruchy nabrały tempa. Ujeżdżałam Cię ostro, dosadnie. Kutas wsuwał się we mnie głęboko. Biodra kołysały się w przód i w tył. Jęczałam coraz głośniej. Ruchy pozbawione zahamowań. Esencja rozkoszy, niesamowitych i intensywnych doznań. Jęki, westchnienia, krzyki. Poczułam, jak Twoje ciepło rozlewa się we mnie. Ostatni okrzyk. Błogie uczucie. Orgazm atakujący nasze ciała. Nieziemska rozkosz, nasycenie. Ruchy bioder powoli słabły, aż wszystko znieruchomiało i ucichło. Świece zgasły, w pokoju zrobiło się ciemno …

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2023  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja