Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Napijesz się kawy? HISTORIA PRAWDZIWA

18.06.2020 autor: Sveta

Kiedy zaczęłam na siebie zarabiać, przeprowadziłam się do kamienicy na obrzeżach Wrocławia. Dopiero po podpisaniu umowy zorientowałam się, jaki błąd popełniłam. U rodziców było mi dobrze, ale chciałam się usamodzielnić. Mieszkanie znajdowało się na pierwszym piętrze. Wynajmowałam je z koleżanką, a w zasadzie z przyjaciółką. Jak to wnętrza kamienicy, nie były ciepłe, a niektóre kąty były wręcz obskurne. Razem z Agatą, moją przyjaciółką, dałyśmy radę to mieszkanie lekko ocieplić wizualnie i pozakrywać odstraszające elementy tego niewielkiego metrażu. Było mi to obojętne. Cieszyłam się, że mogłam być niezależna. 

Sąsiad z naprzeciwka

W miarę upływu czasu zaczęłyśmy poznawać sąsiadów w naszej kamienicy. Szczególnie zawsze zagadywał jeden sąsiad z mieszkania obok. Mieszkał sam i miał około 35 lat. Szybko złapaliśmy wspólny kontakt. Widywaliśmy się czasem na klatce. Sporadycznie przychodził też na kawę. Mogliśmy sobie ufać. Z czasem zaczęliśmy rozmawiać o coraz intymniejszych tematach. Przyszedł taki moment, w którym wiedzieliśmy o sobie naprawdę dużo. Dowiedziałam się, że rozwiódł się dwa lata temu i od tamtego czasu nie zdecydował się na żaden stały związek. 

Kłopoty finansowe

Pewnego dnia przyszedł pierwszy kryzys w moim samodzielnym życiu. Firma, w której pracowałam, musiała obniżyć koszty w związku z czym, otrzymałam wypowiedzenie. Nie ukrywam, że świat mi się w tamtym momencie zawalił. Przez okres około dwóch tygodni szukałam pracy z podobnymi zarobkami, aby móc się utrzymać. Szczęście mi nie dopisywało, a ja byłam coraz bardziej zrozpaczona. Powrót do rodziców oznaczałby moją osobistą porażkę, a moja przyjaciółka musiałaby znaleźć sobie nową współlokatorkę. Z każdym dniem dobijało mnie to coraz bardziej. 

kawa

Kubek kawy, który zmienił wszystko

Rano wstałam, ale nie chciało mi się iść do pracy. Byłam zbytnio przygnębiona. Wzięłam urlop na żądanie. Wróciłam do łóżka i chciałam się zapaść pod ziemię. Agata wyszła do pracy, a ja zostałam sama. Udało mi się jeszcze zdrzemnąć godzinę i napisałam do Daniela, żeby wpadł na kawę. Musiałam się komuś wypłakać. Nie wiedziałam, co mam robić. Zaparzyłam dwa kubki kawy i akurat przyszedł Daniel. Kiedy się już wypłakałam, nastała cisza. Obydwoje wpatrywaliśmy się w kubki. Daniel nieśmiało złapał mnie jednoznacznie za dłoń i zaproponował, że może mi pomóc wyjść z mojej ciężkiej sytuacji. Z wyrazu jego twarzy od razu zrozumiałam ten przekaz. Wpadłam w szał i wyrzuciłam go z domu. Wykrzyczałam, że ma się tutaj więcej nie pokazywać i trzasnęłam drzwiami. Nie był zaskoczony moją reakcją. Pokornie wyszedł, a ja zadzwoniłam do swojego przełożonego i wybrałam cały swój urlop. Nie powiedziałam Agacie o propozycji Daniela. Kiedy się uspokoiłam, zaczęłam czysto hipotetycznie rozważać - co by było gdyby? 

Ciekawość zawsze wygrywa

Mimo że byłam wściekła, to przemyślałam sobie propozycję Daniela. Wiedziałam, że nie chce mi zrobić krzywdy, ale logiczne, że tak po prostu nikt mi nie da pieniędzy. Postanowiłam spróbować. Byłam zdesperowana, ale też bardzo ciekawa nowego doświadczenia. Po kilku dniach odezwałam się do Daniela i poprosiłam, żeby przyszedł. Zgodziłam się na jego propozycję. Byłam trochę speszona, ale humor zdecydowanie mi się poprawił, kiedy zobaczyłam wynagrodzenie. Wieczorem dokonałam niewielkiej kalkulacji i tak mnie zamurowało, że nie wróciłam już do zwykłej pracy. Dziś pracuję w branży erotycznej już prawie 10 lat i niedługo będę mogła sobie pozwolić na emeryturę, a z Danielem mam kontakt do dzisiaj.

 

Utożsamiasz się z podobną sytuacją? Chcesz anonimowo podzielić się własną historią? Chciałabyś coś z siebie wyrzucić i zostać wysłuchana?

 

Napisz do nas maila na: [email protected], wpisując temat: „Moja historia”.

 

Gwarantujemy anonimowość i dyskrecję. Nic nie zostanie opublikowane bez Twojej wyraźnej zgody.

 

Zobacz także:

Pewnego razu nad jeziorem. HISTORIA PRAWDZIWA

Sex W Czasie Pandemii.

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2022  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja