Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Niegrzeczna sąsiadka. HISTORIA PRAWDZIWA

29.04.2020

Pierwsza noc i życie osiedlowe

Przyjechałam do Poznania w piątek, więc miałam cały wolny weekend, żeby rozpocząć poznawanie miasta. Byłam jednak tak zmęczona, że postanowiłam tamtego wieczoru nie wychodzić. Z mieszkania obok dobiegał odgłos stukających szpilek oraz lekko podgłośnionej muzyki. Nie zwracałam na to zbytniej uwagi. Założyłam, że to może już jacyś studenci zaczynają imprezowe życie. Wykończona całym dniem podróży oraz przeprowadzką położyłam się spać.

Rano zrobiłam sobie kawę i wyszłam na balkon, aby odrobinę poznać swój nowy widok. Na balkonie była również sąsiadka. Miała około 35 lat. Paliła papierosa i wyglądała na dość zmęczoną. Przedstawiłam się i chwilę sobie pogadałyśmy. Cieszyłam się z pierwszej nowej znajomości.

Sobotni koszmar 

Odgłosy sobotniej nocy były takie same jak dzień wcześniej. Nie przespałam za wiele. Nie ukrywam, że byłam trochę zła. Niedzielnego poranka znowu zastałam na balkonie Aleksandrę. Zaczęłam się delikatnie wypytywać o jej tryb życia i czy ma siłę iść do pracy po tak intensywnym weekendzie. Aleksandra zaśmiała się i pamiętam, że odpowiedziała mi: „Wszystkie odgłosy, które słyszysz ode mnie z mieszkania, są moją pracą”.

Zrozumiałam, o co w tym wszystkim chodzi dopiero dwa tygodnie później, kiedy naliczyłam już kilkoro nowych mężczyzn wychodzących z mieszkania Aleksandry. Zawsze, kiedy widywałyśmy się na balkonie, starałam się ją delikatnie podpytać o szczegóły. Można wręcz powiedzieć, że się zaprzyjaźniłyśmy.

 

sex w poznaniu

Klamka zapadła

Pewnego dnia Aleksandra zapytała się mnie wprost czy nie chciałabym jej pomóc, bo ona się już nie wyrabia, a akurat ma wysyp młodych mężczyzn. Mówiła, że to przez ogłoszenia towarzyskie, które w ostatnim czasie dodała. Nie ukrywam, że zastanawiałam się kilka dni, bo nie mieściło mi się to w głowie. Z drugiej strony byłam sama w Poznaniu, a jako kobieta miałam swoje potrzeby – kosmetyki, fryzjer, czasem jakaś impreza. Pamiętam, że kiedy zobaczyłam swoją pierwszą „dniówkę”, to już nigdy nie zmieniłam pracy.

Największym dla mnie zaskoczeniem w tamtym czasie był fakt, że moja przyjaciółka Aleksandra… wcale nie miała na imię Aleksandra. Do dzisiaj się z tego śmieję, bo wtedy nie rozumiałam, dlaczego mnie skłamała.

Mam 25 lat. Skończyłam studia i za niedługo mam w planie przejść na „emeryturę”. Chciałabym poznać cudownego mężczyznę i założyć rodzinę. Jestem świadoma, że będę musiała zmienić zawód i powoli przygotowuję się do tego. Zaoszczędziłam na tyle, że mogę sobie na to pozwolić.

 

 

Utożsamiasz się z podobną sytuacją? Chcesz anonimowo podzielić się własną historią? Chciałabyś coś z siebie wyrzucić i zostać wysłuchana?

 

Napisz do nas maila na: [email protected], wpisując temat: „Moja historia”.

 

Gwarantujemy anonimowość i dyskrecję. Nic nie zostanie opublikowane bez Twojej wyraźnej zgody.

 

 

Może Cię zainteresować:

 

Festyn rozkoszy. HISTORIA PRAWDZIWA

 

Erotyczne przebieranki.

 

GFE co to znaczy?

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2021  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

AC-PARTNERS s. r. o., Duklianska 17, 08501 Bardejov, Slovakia

Ostatnia aktualizacja