Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Pewnego razu nad jeziorem. HISTORIA PRAWDZIWA

08.06.2020 autor: Sveta

Mieszkam w górskiej okolicy, więc mogę zapomnieć o kąpieli w morzu. W letnie upalne dni mamy do wyboru jeziora lub rzeki. Nad morze mam kawał drogi, dlatego nie często organizuję sobie tam wycieczki. Pewnego dnia pojechałam ze znajomymi na imprezę nad jeziorem i tam zmieniło się wiele moich poglądów na życie. 

Niepozorna impreza

W pewien ciepły wakacyjny weekend wynajęliśmy ze znajomymi domki nad jeziorem. Jezior wokół nam nie brakuje, więc co roku korzystamy z tego, co mamy “za rogiem”. Z początku była to zwykła impreza i nic nie wskazywało na to, że wydarzy się coś szczególnego. Rano wstałam, spakowałam torbę na weekend, znajomi zabrali mnie samochodem spod domu, kupiliśmy po drodze jedzenie i alkohol. Droga trwała niecałą godzinę, więc nie musieliśmy bardzo wcześnie wyjeżdżać. Każdy się mógł wyspać i następnie wyruszyliśmy w drogę. Dotarliśmy około godziny 15, więc standardowo zaczęliśmy od grilla. Wszystko było tak, jak zawsze i nic nie wskazywało na to, że ta impreza będzie jakaś inna pod względem wydarzeń.

pewnego razu nad jeziorem

Ognisko nad brzegiem

Zapadł już zmierzch, więc wybraliśmy się nad brzeg jezioro, żeby zrobić ognisko. Oczywiście wiemy, że nie wolno tego robić w niewyznaczonym do tego miejscu, ale wtedy nam to specjalnie nie przeszkadzało. Młodym ludziom zawsze się wydaje, że nakazy i zakazy ich nie dotyczą. Tak było również w naszym przypadku. Kiedy imprezy są organizowane na świeżym powietrzu, kobietom zdecydowanie trudniej jest skorzystać z toalety niż mężczyznom, którym wystarczy drzewo lub krzew. Koleżanka poszła więc za potrzebą kawałek dalej. Pełna ekscytacji wróciła z informacją, że kawałek dalej jest inna grupa, która również robi imprezę nad brzegiem i że nas zapraszają. Nie zastanawialiśmy się i ruszyliśmy w stronę nieznajomych.

To spojrzenie

Po drodze nasza koleżanka wyjaśniła nam, że oni są przyjezdni i pochodzą spod Warszawy. Przyjechali na długi weekend. Kiedy dotarliśmy na miejsce, to aż mnie zamurowało. Mój wzrok od razu spotkał się ze wzrokiem przystojnego bruneta. Miał piękne niemalże czarne oczy. Był dobrze zbudowany i krótko ścięty, a jego usta miały wręcz doskonały kształt. Od razu wpadliśmy sobie w oko. Finalnie było nas około 20 osób. Wszyscy świetnie się bawili, a nowe znajomości szybko się rozwijały. W końcu przyszedł moment, kiedy już każdy z każdym porozmawiał i mogliśmy się bliżej poznać z przystojnym kolegą. Na całe szczęście moje koleżanki mają inny gust niż ja, więc żadnej nie przeszkadzał ten fakt. Jego wzrok mnie onieśmielał, a z każdym wypowiedzianym zdaniem podobał mi się jeszcze bardziej.

Latarnia

W pewnym momencie Filip zaproponował, żebyśmy się przeszli gdzieś kawałek sami. Znałam dobrze okolicę, więc zadecydowałam, że pójdziemy w stronę miejsca, które nazywamy latarnią, ponieważ stoi tam taka niewielka budowla przypominająca latarnię morską. Rozmowom nie było końca. Nagle Filip powiedział do mnie: “wiesz, że prawdopodobnie się już nigdy nie zobaczymy? Chciałbym Cię dobrze zapamiętać.” Zrobiło mi się ciepło, a moje ciało zadrżało. Pozwoliłam się pocałować, a pocałunek przerodził się w namiętne całowanie, które zakończyło się niesamowitym seksem pod gwiazdami. Pierwszy raz czułam, że korzystam z życia. Do dzisiaj nie żałuję tej decyzji, a Filipa wspominam z uśmiechem na ustach. Nie wymieniliśmy się numerami ani mediami społecznościowymi. To była czysta przygoda jednej nocy. Wróciliśmy do znajomych, jakby nic się nie stało, a następnego ranka Filipa już w moim życiu nie było. Nigdy później nie starałam się go odszukać. 

 

Utożsamiasz się z podobną sytuacją? Chcesz anonimowo podzielić się własną historią? Chciałabyś coś z siebie wyrzucić i zostać wysłuchana?

 

Napisz do nas maila na: [email protected], wpisując temat: „Moja historia”.

 

Gwarantujemy anonimowość i dyskrecję. Nic nie zostanie opublikowane bez Twojej wyraźnej zgody.

 

Sprawdź:

Ona Jest Ładniejsza. HISTORIA PRAWDZIWA

Sex w czasie pandemii.

Mity na temat seksu.

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2022  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja