Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Pierwsza randka

24.11.2019

Pierwsza randka to z całą pewnością ekscytujące wydarzenie dla każdego. No, chyba że podchodzisz do tego na luzie i wychodzisz z prostego założenia,,że,, będzie co będzie. Niestety większość z nas, zawsze przed pierwszą randką ma wiele obaw. Warto się dobrze do niej przygotować! W dzisiejszych czasach wiele pierwszych randek zaczyna się od rozmów w internecie, dlatego też w takiej sytuacji mamy większe obawy. Dlaczego? Często zdjęcia w internecie odbiegają od rzeczywistości, czy też zdecydowanie łatwiej jest nam rozmawiać w internecie, niż w świecie rzeczywistym. Jesteśmy odważni, bardziej przebojowi i śmiali. Dlatego też przed pierwszą randką z internetu zdecydowanie więcej mamy obaw. Jeszcze dobrze się nie znacie, nie wiecie ,czego możecie się spodziewać. Jaka by nie była druga strona, zawsze jednak chcemy wypaść jak najlepiej. W końcu nigdy nie wiadomo, jak potoczą się dalsze losy. Pierwsza randka z całą pewnością może okazać się wstępem do wspaniałej znajomości. Pierwsze spotkanie z dziewczyną, czy chłopakiem z całą pewnością wzbudza tremę. Jeśli ona Cię dopadła, koniecznie zapoznaj się z tym wpisem — pierwsza randka porady! Gdy poznacie podstawowe zasady, wszystko pójdzie gładko!

Pierwsza randka —  gdzie?

Warto zaznaczyć, że wybór odpowiedniego miejsca na pierwsze spotkanie jest bardzo ważny. Miejsce powinno być neutralne i komfortowe dla obojga. Mężczyzna jednak mający plan jest po prostu dla kobiety bardziej atrakcyjny. Pokazuje tym kobiecie, że potrafi przejąć inicjatywę. Niektóre kobiety jednak potrafią być zaskakiwane! Warto jednak mieć na uwadze, że musi to być neutralne miejsce. Nie warto wybierać na pierwszą randkę miejsc zatłoczonych, ale nie można również proponować swojego mieszkania. Na kolejnych randkach, pewnie! Ale nie na pierwszej randce, to zdecydowanie etap na kolejne spotkania, jeśli poznacie się lepiej i przypadniecie sobie wzajemnie do gustu. Bezpiecznym wyjściem na pierwszej randce jest ustronna kawiarnia, kameralna restauracja. Istotne jest to, aby znaleźć takie miejsce, w którym nie będziecie musieli się przekrzykiwać, a będziecie mieć możliwość nawiązania spokojnej rozmowy. Warto odpuścić sobie ekstremalne randki, pamiętaj nie każda kobieta to lubi! Jeśli dopisuje Wam pogoda, wybierzcie się przed kawiarnią na spokojny spacer, a później uznacie czy chcecie kontynuować spotkanie.

pierwsza randka

W czym na pierwszą randkę?

Jeśli chodzi o płeć piękna, seksowny strój nie zaszkodzi, jednak warto w tej kwestii nie przesadzić. Warto czasem podpytać chłopaka, gdzie planuje nas zabrać, jeśli jest to spacer po lesie, to lepiej nie przychodzić na spotkanie w 10- centymetrowych szpilkach i obcisłej mini. Polecany jest strój uniwersalny i niekontrowersyjny. Czasem ubiór kobiety, może zaważyć o losach dalszego przebiegu randki. Ubiór mężczyzny, również powinien być uniwersalny w zależności od miejsca, jakie wybrał. Po pierwsze, ubierz się schludnie — okażesz w ten sposób kobiecie, która spędzi z tobą czas - szacunek. Nie ma co przesadzać i na pierwszą randkę wyjść w garniturze, lepiej postawić na luz. Luźna koszulka, czy koszulka z jeansami z całą pewnością będą idealne. Kiedy pojawisz się w niezadbanym, brudnym ubraniu i ubłoconych butach — nie będziesz musiał nic mówić. To co ma się na sobie, ma ogromny wpływ, na to, jak będą nas inni postrzegać. Pamiętajcie, atrakcyjny wygląd i kultura osobista dają wielką szansę na kolejne spotkania.

Co robić na pierwszej randce. O czym powinniśmy rozmawiać ?

Warto się już wcześniej przygotować do pierwszej randki. Postarajcie się dowiedzieć jak najwięcej o sobie. Dowiedzcie się, co lubi, czym się interesuje druga osoba. Ciekawym sposobem również na to, jest przeanalizowanie konta na portalu społecznościowym. Często możemy znaleźć wiele przydatnych informacji i wskazówek. Im każde z Was jest lepiej przygotowane tym macie większą szansę na sukces i mniejsze prawdopodobieństwo wpadki. Warto zaskoczyć kobietę na pierwszej randce. Kwiatki na dzień dobry z całą pewnością będą dobrym rozpoczęciem spotkania. Równie istotne jest to, aby na pierwsze postkanie zjawić się punktualnie. Jeśli wypadnie któremuś z Was coś pilnego, pamiętacie o tym, by najszybciej poinformować i przeprosić partnera. W sytuacji, gdy poznaliście się przez internet, to z całą pewnością mieliście okazję poznać się na tyle, by wiedzieć jakich tematów unikać. Zdecydowanie prościej i łatwiej przebiegać będzie rozmowa. Rozmowa to podstawa udanej pierwszej randki. Opanujcie stres, jeśli jest okazja, spróbujcie zamówić alkohol na rozluźnienie. Warto jednak pamiętać o tym, aby zachować umiar. Jeden kieliszek czy kufel piwa za dużo i cudowna konwersacja może zamienić się w pijacki bełkot. Szczera rozmowa twarzą w twarz jest najlepszym sposobem na poznanie się lepiej. Pamiętaj, aby być sobą. Nie ma sensu okłamywać partnera na rance. Trzeba uważnie słuchać, jak również nie narzucać się. Jeśli kobieta dużo mówi, daj dojść jej do słowa. Nie lubią, jak się im przerywa. Kobiety kochają, kiedy mężczyźni ich słuchają. Podczas spotkania warto również pamiętać o tym, aby wyciszyć telefon.

Jak zakończyć miły wieczór?

Mężczyzno, jeśli spotkaliście się na miejscu — zapytaj, czy ją gdzieś podwieźć. Jeśli oczywiście wcześniej, nie wypiłeś alkoholu! Podczas podróży będziecie mieli jeszcze chwilę dla siebie. Możecie dokończyć rozmowy, podzielić się wrażeniami po np. zjedzeniu kolacji. Wysiadając, pamiętaj o tym, aby otworzyć jej drzwi i odprowadzić pod drzwi. Nie wpraszaj się do niej na siłę, nie całuj. Zachowuj się neutralnie. Bycie zbyt wylewnym na pierwszym wspólnym spotkaniu może być bardzo nie na miejscu, zniechęcające kobietę do następnego spotkania. Jeśli natomiast, randka przebiegła na tyle świetnie, że Ona sama zaprosi Cię do siebie, kiedy czujecie, że coś zaiskrzyło — skorzystaj z zaproszenia, jednak nie poczuj się na tyle pewnie i nie przesadź. Stara się do samego końca pozostać dżentelmenem. Warto zostawić coś, na Wasze kolejne spotkanie! Po powrocie, pożegnaniu pewnie każde z Was zastanawia się co dalej? Zadzwonić, napisać? Najlepiej skontaktować się następnego dnia i podziękować za miło spędzony wieczór, a przy okazji starać się pokierować rozmowę tak, aby umówić się na kolejne spotkanie. Nie możemy dopuścić, aby po udanym spotkaniu nastało milczenie, jest to najgorsza z możliwych opcji.

Podsumowując —  porady na pierwszym spotkaniu:

 • Bądź sobą,
 • przygotuj się wcześniej,
 • postaraj się przyjść na czas,
 • szczera rozmowa,
 • uśmiechaj się,
 • unikaj trudnych tematów,
 • nie staraj się za bardzo,
 • nie pij zbyt dużo alkoholu,
 • wyłącz lub wycisz telefon,
 • nie mów o dawnych partnerach,
 • zachowaj umiar w bliskości,
 • najważniejsze — zachęć do kolejnego spotkania!

 

Mam nadzieję, że z małymi wskazówkami pierwsze Wasze spotkanie będzie udane. Pierwsza randka to nie powód do stresu. Kobiety i mężczyźni są zgodni co do wielu szczegółów spotkania. Jeśli będziecie trzymać się tych podstawowych kroków, wszystko powinno pójść jak z płatka!

 

Sprawdź podobne artykuły:

Pierwszy raz

Co to jest fetysz stóp?

 

 

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2022  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja