Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Praga, co sercu nie pomaga. | HISTORIA PRAWDZIWA

28.08.2020

Jestem pół Polką i pół Czeszką. Moja mama pochodzi z małej miejscowości niedaleko Poznania, a mój ojciec mieszka w Pradze. Od dziecka byłam rozdarta pomiędzy Polską a Czechami. Część dzieciństwa spędziłam w polskiej podstawówce, a do liceum już chodziłam w Pradze. Moi rodzice się rozstali, kiedy byłam mała, ale nie odczułam tego w znaczący sposób. Mimo wszystko moje dzieciństwo było szczęśliwe. Mój ojciec szybko znalazł sobie nową żonę i zakomunikował mi, że będzie mnie utrzymywał tylko do czasu mojej nauki. Zaczynając szkołę średnią, byłam pewna, że jeszcze mam sporo czasu do namysłu

Nie wiem, co mam robić

Czas matury zbliżał się nieubłaganie, a ja dalej nie miałam żadnego pomysłu na swoją przyszłość. Większość moich znajomych snuła już wielkie plany, a ja dalej nie wiedziałam, czy w ogóle chcę iść na studia. Szczerze mówiąc, na tamten moment wolałam iść do pracy, ponieważ nie ukrywam, że potrzebowałam więcej pieniędzy na swoje wydatki, niż mogłam otrzymać od ojca. Miałam wrażenie, że im byłam starsza, tym bardziej te kwoty malały. Nie narzekałam, absolutnie. Czułam jednak, że muszę się za coś zabrać.Nie miałam także odwagi mu powiedzieć, że brakuje mi na moje wydatki. Biłam się z myślami po nocach. Im bliżej matury, tym rodzina częściej pytała o moje plany na przyszłość. Byłam na skraju wytrzymałości.

Moje życie, moja sprawa

W końcu matury się skończyły, a ja dalej byłam rozdarta pomiędzy samodzielnym życiem a studiami. Pewnego dnia kilka dni po maturze nasza kolacja rodzinna całkiem odmieniła moje życie. Pomiędzy moją macochą a mną wywiązała się sprzeczka. Ona koniecznie chciała wcisnąć mnie na studia medyczne lub prawnicze. Zależało jej na prestiżu, co mnie dziwiło, bo przecież nie jest moją matką. Gardziła moimi wyborami i twierdziła, że po studiach, które sobie wybrałam, nie znajdę godnego zatrudnienia. Wytknęłam jej wtedy, że sama od lat prawie nic nie robi, tylko jest Utrzymanką mojego ojca. Wywiązała się awantura. Ojciec tak się zdenerwował, że kazał mi wracać do matki do Polski. Nie chciałam tam wracać, ponieważ całe życie miałam już poukładane w Pradze. Wybiegłam z domu i postanowiłam szybko nie wracać. 

most karola

Praskie imprezy

Zwołałam koleżanki i poszłyśmy na miasto. Miałam zaoszczędzone trochę gotówki, więc chciałam się trochę upić winem na moście Karola, a następnie iść do jednego z lepszych klubów w centrum Pragi. Akurat tak się złożyło, że wprowadzili zniżki dla maturzystów, więc pomyślałam sobie, że warto skorzystać z takiej okazji. Nie wszystkie moje koleżanki chciały iść do klubu. W efekcie zostałyśmy w dwójkę. Niestety akurat ta koleżanka była już mamą i koło godziny 1 dostała telefon, że musi już wracać. Byłam jeszcze zła, więc stwierdziłam, że nie pójdę jeszcze do domu. Postanowiłam zostać i pobawić się trochę sama. W końcu poszłam sobie usiąść na wygłuszony taras, gdzie w spokoju mogłam dopić drinka. Siedziałam sama przy niewielkim stoliku. Ledwo odpaliłam papierosa, kiedy u mojego boku stanął przystojny mężczyzna w ekskluzywnym garniturze. Zaczął rozmawiać ze mną po angielsku. Byłam świeżo upieczoną maturzystką, więc mogłam się pochwalić swoimi umiejętnościami obcojęzycznymi. Byłam już troszkę pijana i dość ciężko mi się rozmawiało. Tajemniczy nieznajomy zostawił mi swoją wizytówkę i poprosił o telefon na następny dzień. Poszłam spać do mojej koleżanki. Nie miałam ochoty wracać do domu.

Dzień pełen zmian

Przebudziłam się rano na strasznym kacu. Pozbierałam swoje rzeczy i pojechałam do siebie do domu. Wiedziałam, że mojej “rodziny” nie będzie, bo mieli wyjeżdżać dziś rano na wakacje. Zaczęłam wyjmować rzeczy z mojej torebki i nagle moim oczom ukazała się wizytówka mężczyzny z wczoraj. Była czarna i matowa, a widniał na niej tylko numer telefonu w kolorze czerwonym. Odłożyłam ją na stół i poszłam się wykąpać po ciężkiej nocy. Po przywróceniu się do stanu normalności postanowiłam oddzwonić do tego mężczyzny. Nie miałam nic do stracenia. Chwyciłam za telefon i dzwonię. Odczekałam kilka sygnałów, kiedy w słuchawce zabrzmiał głos:

  • Cieszę się, że zdecydowałaś się do mnie odezwać. Spotkajmy się w tym samym miejscu dziś o 20. Wspominałaś, że szukasz pracy.
  • Miałbyś dla mnie jakąś pracę? 
  • To zależy od otwartości Twojego umysłu.

Spotkaliśmy się i pan nieznajomy okazał się alfonsem, który łowi po klubach nowe dziewczyny do swojej grupy. Przedstawił mi warunki. Robię to, co chcę i z kim chcę. Klientów wybieram sama. Granice również ustalam sama. Nie zastanawiałam się długo. Zanim moja rodzina wróciła, ja już wynajmowałam mieszkanie i zdążyłam się do niego przeprowadzić. Nie było wielkie, ale imponował mi fakt, że mogłam tego dokonać w zaledwie 4 dni. Kiedy wrócili, nie tłumaczyłam się zbytnio ze swojego życia. Powiedziałam, że pracuję w korporacji i tak myślą do dzisiaj. Pieniądze odkładam na wyjazd za granicę oraz moją przyszłość.Na ten moment nie zamierzam niczego zmieniać w moim życiu. 

 

Utożsamiasz się z podobną sytuacją? Chcesz anonimowo podzielić się własną historią? Chciałabyś coś z siebie wyrzucić i zostać wysłuchana? Dodaj swoje opowiadanie erotyczne!

 

Napisz do nas maila na: [email protected], wpisując temat: „Moja historia”.

 

Gwarantujemy anonimowość i dyskrecję. Nic nie zostanie opublikowane bez Twojej wyraźnej zgody.

 

 

Sprawdź:

Życie Nocne W Warszawskich Klubach. HISTORIA PRAWDZIWA

Ile Zarabia Prostytutka?

 Internetowy Podryw. Czyli Jak Poderwać Dziewczynę W Sieci.

Komentarze

  • NAJNOWSZE
  • NAJLEPSZE
  • NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2021  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

AC-PARTNERS s. r. o., Duklianska 17, 08501 Bardejov, Slovakia

Ostatnia aktualizacja