Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Dlaczego kobiety się prostytuują, a faceci korzystają z ich usług?

11.12.2019

Prostytucja w Polsce nadal jest tematem tabu. Nie zmienia to jednak faktu, że w naszym Kraju zyskuje coraz większą popularność. Kobiet świadczących usługi seksualne nie brakuje, podobnie jak samych klientów. Większość społeczeństwa uważa, że jest to niemoralne i wręcz niedopuszczalne. Nikt jednak nie zastanawia się, co skłania kobiety do handlowania swoim ciałem i dlaczego żonaci mężczyźni płacą duże pieniądze, by spędzić, chociaż godzinę z wynajętą kochanką. Dzisiaj poznasz historię dwóch prostytutek oraz dwóch mężczyzn korzystających z ich usług.


Ala - kobieta do towarzystwa przed trzydziestką.


Ala w przyszłym roku kończy trzydzieści lat, wygląda jednak znacznie młodziej. Ma zawsze lśniące włosy opadające lekko na twarz i opaloną skórę. Kiedy przechodzi obok, w powietrzu czuć zapach drogich perfum z najwyższej półki. Wygląda na kobietę z klasą: jest poważna i zawsze elegancko ubrana. Codziennie czyta prasę i dwa razy w miesiącu chodzi do teatru. Jej mieszkanie w skandynawskim stylu wydaje się bardzo drogie i ekskluzywne. Nikt, patrząc na nią, nie pomyślałby, że jest prostytutką, a jednak do jej drzwi codziennie puka co najmniej kilku mężczyzn. Ma dwa różne telefony: jeden dla klientów, drugi dla przyjaciół i rodziny. Ten pierwszy wydzwania praktycznie non stop.

“Po skończonych studiach pracowałam w banku. Posadę załatwił mi mój ojciec. Zawsze chciałam być niezależna, więc wynajęłam mieszkanie i szybko zaczęłam życie na własną rękę. Pomimo tego, że pracowałam naprawdę ciężko, wypłata starczała mi tylko na czynsz. Często musiałam pożyczać pieniądze od swoich rodziców na zapłacenie rachunków. Nie mogłam pozwolić sobie na wyjście do kina czy do restauracji w weekendy. Nie było mnie stać nawet na porządną kurtkę, chociaż pracowałam jako zastępca kierownika. Moi rodzice byli zamożni, ale nigdy nie chciałam tego wykorzystywać. Pomimo mojego wykształcenia, nigdzie nie mogłam znaleźć pracy, która pozwoliłaby mi żyć tak, jak na to zasługuję. O znalezieniu chłopaka, z którym mogłam dzielić się rachunkami, nie było nawet mowy. Wierzę w prawdziwą miłość, na którą cały czas czekam. Zawsze byłam atrakcyjna i przykuwałam wzrok mężczyzn, więc któregoś dnia się zbuntowałam i postanowiłam wykorzystać ich słabość. Zrobiłam sobie kilka zdjęć i udostępniłam na portalu z sex ogłoszeniami. Pierwszy telefon zadzwonił już po dwudziestu minutach. Pracuję już tak kilka lat. Nie jestem zmęczona, nie czuję się też gorsza- może dlatego, że godzina ze mną kosztuje naprawdę sporo, przez co trafiam tylko na zadbanych mężczyzn. Jak traktuję to, co robię? To moja praca i naprawdę cieszę się, że mogę zaspokoić facetów, którzy nie mogą znaleźć ukojenia w miednicy swoich żon czy dziewczyn. Oni przychodzą do mnie spięci i zdenerwowani, a wychodzą najszczęśliwsi na Świecie i wracają do swoich obowiązków. Całkiem odmienieni.”


Karola - prostytutka z dzieckiem.


Karola wygląda na bardzo młodą kobietę. Gdyby jednak bardziej jej się przyjrzeć- na jej twarzy widać zmarszczki, podkrążone oczy i wychudzone policzki. Jest bardzo zmęczona, ponieważ za dnia nie może spać, a w nocy ciągle spotyka się z klientami. Jej ubiór jest bardzo wyzywający, ale sprawia wrażenie starego i nie odświeżonego. Krótka miniówka, która zasłania tylko część pośladków i wytarty stary top z ćwiekami to jej ulubione ciuchy. Mieszka w małym, obskurnym mieszkaniu, któremu z pewnością przydałby się remont. Jej pokój z kuchnią przesiąknięty jest papierosami i wilgocią. Jeździ do klientów swoim starym audi albo umawia się z nimi w wynajętych przez nich pokojach hotelowych. Często zmienia się z kolekażankami lokalami, by przyciągnąć klientów jako nowa w mieście. Nie ma wielkich wymagań, przyjmuje każdego kto zapłaci.

“Jestem młoda, ja naprawdę jestem młoda. W wieku trzynastu lat wpadłam w tzw. złe towarzystwo. Wiecie, dzieciaki, z którymi lepiej się nie zadawać, jeśli nie chce się skończyć w poprawczaku. Ja niestety poległam i dałam się wciągnąć do grupki. Narkotyki, alkohol i wagary to była moja codzienność. Do momentu, w którym nie poznałam takiego jednego, co wywrócił mi życie do góry nogami i pokazał, że trzeźwy świat może być naprawdę piękny. Przeszłam odwyk, wróciłam do szkoły i byłam czysta przez długi czas. Swoją drogę odnalazłam w Piśmie Świętym i codziennie się modliłam. Myślisz, że takie zmiany nie są możliwe? Oczywiście, że są pod warunkiem, że spotkasz tę jedną osobę, która tak zawróci Ci w głowie, że będziesz chciała być lepszym człowiekiem. W wieku siedemnastu lat byłam już zupełnie inną Karoliną. I wiesz, co się wtedy stało? Ten dupek zdradził mnie z pierwszą lepszą dziewczyną, bo ja chciałam poczekać ze zbliżeniem. Wszystko, wtedy runęło jak ten domek z kart. Czułam, jakby ktoś mnie okładał po buzi, a ja nie mogłam nic z tym zrobić. Nigdy nie zapomnę tego uczucia. Byłam w nim tak zakochana, że byłam zła na tę dziewczynę, bardziej niż na niego. Zaczęłam więc rozbijać związki moim znajomym. O dziwo, każdy chłopak chciał mnie przelecieć, nawet jak był długo ze swoją partnerką. Zaczęło mi się to naprawdę podobać. Za którymś razem wpadłam i dziewięć miesięcy później urodziłam moją córkę. Nie byłam kompletnie gotowa na macierzyństwo, więc wspólnie z rodzicami ustaliliśmy, że ja pójdę do pracy, a oni zajmą się córką. Umowa jest taka, że jak tylko stanę na nogi i ogarnę się życiowo, to będę ją wychowywać. Jej ojciec nawet nie wie, o jej istnieniu, ale tak jest najlepiej. Problem tylko jest taki, że moi rodzice myślą, że pracuję w Holandii na produkcji i co miesiąc wysyłam swoje ciężko zarobione pieniądze. Tymczasem siedzę na drugim końcu Polski i puszczam się często za gorsze, aby córka miała co jeść. Nigdy jednak nie narzekam, bo cały czas podnieca mnie fakt, że przychodzą do mnie żonaci mężczyźni i to ze mną chcą zdradzić swoje żony.”

prostytucja w polsce


Marcin - adwokat, który korzysta z usług kobiet do towarzystwa.


Marcin to zadbany facet po czterdziestce. Codziennie ćwiczy na siłowni. Pracuje jako adwokat i nie narzeka na brak pieniędzy. Swoją żonę poznał już na studiach prawniczych. Ma dwóch synów. Jeden ma dziesięć lat a drugi osiem miesięcy. Mieszka ze swoją rodziną w dużym domu z ogrodem. Oboje są zapracowani, ale bardzo oddani domowemu ognisku. Wspólnie spędzają każdą wolną chwilę i jeżdżą na długie wakacje dwa razy w roku. Gdyby spojrzeć na nich z boku wyglądają na naprawdę szczęśliwych rodziców i przede wszystkim dobrych małżonków. Jego żona to piękna, serdeczna i pokojowa osoba, od której bije prawdziwy blask. Pomimo dwóch ciąż jej ciało wygląda świetnie i nie ma na nim ani jednego rozstępu. Dla większości mężczyzn to kobieta marzenie.

“Za każdym razem płaczę, kiedy wychodzę z mieszkania prostytutki. Najczęściej idę później na trzy piwa i wracam do domu, żeby żona myślała, że byłem spotkać się z kolegami. Nigdy nie robiła mi o to wyrzutów. To dobra osoba. Dziwne, bo łzy same lecą mi z oczu i nie mogę nad tym zapanować. Pomimo tego, że później się upijam, to rano dokucza mi tylko kac moralny. Znasz to dziwne ukłucie w brzuchu i przeszywające na wskroś myśli, które nie chcą odpuścić? Jeśli nie, to Ci zazdroszczę. Ja odczuwam je praktycznie codziennie, chociaż tylko raz w miesiącu odwiedzam panią do towarzystwa. Nigdy jednak nie przeszkodziło mi to na tyle, żebym odpuścił. To jest silniejsze ode mnie i dobrze wiem, po co to robię. Moja żona jest naprawdę wspaniałą i seksowną kobietą. Uwielbiam z nią rozmawiać i mógłbym patrzeć się na nią godzinami, ale brakuje mi adrenaliny i świeżości. Z moją partnerką próbowaliśmy już chyba wszystkiego- od seksu w środku lasu po różne zabawy erotyczne, jednak ciągle to nie to. Chociaż nigdy nie dałem jej do zrozumienia, że mnie już nie jara jak kiedyś, to przestała podniecać mnie już dawno. Nie mogę tego zmienić ani tym bardziej wyrzec się moich potrzeb. Mam stresującą pracę, kochane dzieciaki na głowie i muszę dać upust moim emocjom. Jestem uzależniony od osoby, której płacę za kilka godzin przyjemności.”


Jacek - informatyk, który nie liczy już na prawdziwą miłość.


Jacek to spełniony, trzydziestoletni informatyk, który pracuje zdalnie. Chociaż zarabia dużo pieniędzy, nadal mieszka u swoich rodziców i nie zamierza tego zmieniać. Nie ma znajomych, a wieczory spędza na samotnym oglądaniu filmów i czytaniu książek. Nie wygląda na zadbanego: ma długie, tłuste włosy i jest nieogolony. Wierzy, że jest wartościową osobą, która zna swoje możliwości. Jego pokój wygląda raczej skromnie, chociaż na ścianach nie brakuje starych plakatów z dzieciństwa i okresu młodzieńczego. Wchodząc do niego, można by było pomyśleć, że jest to pokój nastolatka, który zatrzymał się w latach dziewięćdziesiątych.

“Do życia wystarczy mi komputer, książki, obiady mojej mamy i seks raz w tygodniu. Nie zależy mi na znajomościach, ponieważ dzisiaj ciężko o kogoś zaufanego, wiesz, kogoś, kto by nie leciał na Twoje pieniądze i wygląd. Przeglądam media społecznościowe i widzę, jak kobiety się malują, chodzą do kosmetyczek i wstawiają półnagie zdjęcia do internetu licząc na dużo lajków. Faceci wcale nie są lepsi- dla szpanu chodzą na siłownie i podrywają w klubach dziewczyny. To wszystko jest takie powierzchowne i małowartościowe. Już dawno zamknąłem się na ten sztuczny Świat, nie chcę w nim żyć. Skupiam się na swojej duchowości i dbam o swoje potrzeby. Nie muszę mieć drogich spodni i idealnej fryzury. Nie ufam żadnej kobiecie, nawet swojej matce. Widzę ją, jak codziennie, pomimo swojego wieku stara się przypodobać ojcu. Kupuje nowe kiecki, nakłada dziwne maseczki i raz w miesiącu odwiedza fryzjera, po czym pyta ojca, czy mu się podoba. Dlatego wolę zapłacić wynajętej kobiecie, którą interesuje tylko to, czy jestem wypłacalny i mieć problem z głowy. Umawiam się na godzinę, przychodzę, ona robi ze mną tylko to, o co ją poproszę, a po wszystkim zostawiam jej kasę i sobie idę. Dla mnie to układ idealny. Jestem facetem z krwi i kości, więc potrzebuję dać upust swojemu ciału- bez zbędnych kwiatów, czekoladek i sztucznych komplementów, żeby tylko zaliczyć. Nie wyobrażam sobie, że kiedyś poznam jakąś dziewczynę i będę się o nią starał tak długo, aż staniemy na ślubnym kobiercu. To w ogóle nie da mnie.”

 

Chcesz opowiedzieć swoją anonimowo swoją historię by dotarła do innych kobiet i mężczyzn powiązanych z tą branżą?

Napisz do nas na: [email protected], a my opublikujemy ją anonimowo na naszej stronie.

 

Sprawdź podobne artykuły:

Kto to sugar daddy?

Kulki gejszy - jak używać?

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2021  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

AC-PARTNERS s. r. o., Duklianska 17, 08501 Bardejov, Slovakia

Ostatnia aktualizacja