Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Prześpię się z Tobą za MDMA.

30.09.2020 autor: Sveta

Mam 32 lata i pochodzę z Warszawy z jednych ze słynniejszych osiedli. Od zawsze otaczała mnie patologia, narkotyki i raczej biedne sąsiedztwo. Mój ojciec był większość życia pijany. Z tego powodu też zmarł w wieku 53 lat. Moja mama była pielęgniarką. Często brała dodatkowe dyżury, aby jakoś to wszystko uciągnąć. Z tego też powodu bywałam często sama w domu w wieku dorastania.

Otoczenie diabła

Nie będzie zaskoczeniem, jeśli powiem, że skończyłam zawodówkę z zawodem fryzjera. Zawsze byłam ambitna, a do zawodówki poszłam, żeby jak najszybciej zdobyć zawód i odciążyć mamę w obowiązkach finansowych. Nie zdałam matury, ale praktycznie od szesnastego roku życia pracuję. Większość moich rówieśników wchodziła w tym czasie w etap imprezowania. Ja nie miałam na to czasu. Pomimo wielu pokus byłam asertywna. W końcu nadeszły urodziny mojej przyjaciółki. Tej imprezy nie mogłam odmówić. Wiedziałam o niej dużo wcześniej, więc poukładałam sobie pracę tak, abym mogła z nią świętować. 

Domówka zła

Razem z moją przyjaciółką jesteśmy z jednego osiedla. Robiła domówkę u siebie w domu. Zaprosiła około 20 osób w tym osiedlowych rozrabiaków. Wszystkich znałam, ale niekoniecznie utrzymywałam z nimi kontakt. Impreza szybko się rozkręciła i jak to u nas bywało, pojawiły się narkotyki. Nie chciałam wyjść na sztywniarę, więc postanowiłam spróbować trochę MDMA. Czułam się wspaniale. Bardzo czułam klimat tej imprezy. Wróciłam do domu około 3 nad ranem i położyłam się spać.

Tabletki pokusy

Tak mi się spodobało, że następnego dnia byłam pełna euforii. Nie mówiąc nic przyjaciółce, skontaktowałam się z osiedlowym dilerem, a on sprzedał mi kilka tabletek. Kiedy przyszłam do niego drugi raz, zaproponował mi amfetaminę, ponieważ narzekałam na zmęczenie. Wtedy myślałam, że to był strzał w dziesiątkę. Mogłam pracować jeszcze więcej. Szybko okazało się jednak, że zaczęło mi brakować pieniędzy na taki tryb życia. Musiałam znaleźć dodatkowe zajęcia.

 narkotyki sex uzależnienie

Sex za dragi

Kolega diler nie chciał mi dawać towaru z późniejszym terminem zapłaty. Zaproponował jednak, że ma trochę wygłodniałych seksualnie znajomych, którzy by wiele zapłacili za noc ze mną. Po krótkim przemyśleniu zgodziłam się. Byłam już uzależniona. Było mi wszystko jedno. Zaczęłam sypiać z obcymi mężczyznami. Z czasem to ja zaczęłam ustalać stawki moich usług. Okolica zaczęła plotkować na mój temat. Wiedziałam, że prędzej czy później będę musiała się przeprowadzić.

Tak też zrobiłam. Od trzech lat mieszkam w poznaniu. Utrzymuję się z prostytucji, ale od dwóch lat jestem już narkotykowo czysta. Kontynuuję także moją fryzjerską pasję. Wysyłam regularnie pieniądze mojej mamie, która wreszcie mogła przejść na zasłużoną emeryturę. Czasem zdarza mi się zażyć jakiś narkotyk, ale nie ma to już dziś nic wspólnego z uzależnieniem. 

 

Utożsamiasz się z podobną sytuacją? Chcesz anonimowo podzielić się własną historią? Chciałabyś coś z siebie wyrzucić i zostać wysłuchana?

 

Napisz do nas maila na: [email protected], wpisując temat: „Moja historia”.

 

Gwarantujemy anonimowość i dyskrecję. Nic nie zostanie opublikowane bez Twojej wyraźnej zgody.

 

Sprawdź:

Praga, Co Sercu Nie Pomaga. | HISTORIA PRAWDZIWA

Seks BDSM - Na Czym Polega?

Kobiecy Wytrysk

Komentarze

  • NAJNOWSZE
  • NAJLEPSZE
  • NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2022  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja