Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Seks a zdrowie.

01.03.2020

Zdrowy seks to wiele korzyści! O czym dowiesz się w tym wpisie.

Satysfakcjonujące życie seksualne jest w stanie uchronić nas przed depresją i w wielu przypadkach pomaga radzić sobie ze stresem. Seks łagodzi bóle, ujędrnia skórę, jak również reguluje nasze ciśnienie. To tylko mała garstka pozytywnych aspektów seksu! 

Częsty seks dodaje nam urody i odmładza!

Podczas seksu nasza krew w organizmie krąży szybciej, dzięki czemu tlen i składniki odżywcze są łatwiej i szybciej dostarczane do naszych organów. Dzięki temu poprawia nam się koloryt skóry, staje się ona bardziej elastyczna i znikają nam zmarszczki. Nie tylko seks, a nawet samo przytulanie partnerów potrafi obniżyć ciśnienie tętnicze krwi u kobiet! Dzięki satysfakcjonującym współżyciu można żyć dłużej nawet o 10 lat! Podczas seksu zwiększa się bowiem ilość tzw. hormonu długowieczności (DHEA). 

Seks również przyczynia się do poprawy naszego stanu włosów. A to dlatego, że podczas współżycia wydzielają się hormony płciowe, jakimi są estrogen i testosteron. W syntezie kolagenu uczestniczą estrogeny. Uwalniany testosteron podczas seksu sprawia, że męski zarost i owłosienie staje się bardziej równe i gęste. Więc jeśli miewasz problemu właśnie z włosami.. Zacznij uprawiać więcej seksu i czerpać z niego płynące korzyści!

Seks zwiększa w nas poczucie bezpieczeństwa i bliskości.

Orgazm powoduje uwalnianie oksykoncy, potocznie nazywanej hormonem miłości. Dzięki niemu partnerzy są bardziej do siebie przywiązani. Hormon ten również wyzwala w nas opiekuńczość wobec siebie, jak również bronienie partnera przed możliwym zagrożeniem. Oksytocyna również jest odpowiedzialna za stres - redukuje go, co również ułatwia zaśnięcie. Niestety brak seksu w związku często doprowadza do odsunięcia się partnerów od siebie. W konsekwencji mogą oni przestać rozmawiać o swoich uczuciach, jak również przestać wspierać się w codziennych problemach. Jeśli w Twoim związku brakuje seksu, warto zwrócić się o pomoc np. do lekarza seksuologa. 

seks a zdrowie

Seks sprzyja gubieniu zbędnych ”boczków”.

Seks to nic innego jak aktywność fizyczna, więc podczas seksu spalamy kalorie. Przeciętnie od 70 do 100 kalorii. Miłosne igraszki napinają i kształtują nasze mięśnie pośladków, ud, ramion czy pleców! Regularnie uprawiany seks wzmacnia również mięśnie miednicy, zapobiegając w ten sposób powszechnie znanej dolegliwości, jaką jest nietrzymanie moczu. Również tego typu ćwiczenie pomaga w odzyskaniu pełnej sprawności po porodzie. Dobrze wyćwiczone mięśnie dna miednicy przyczyniają się do większej liczby orgazmów. Im mięśnie dna miednicy lepiej funkcjonują, tym łatwiej jest nam osiągnąć pełnię rozkoszy!

 

Seks zwiększa wydajność układu odpornościowego, jak również zwiększa nawilżenie pochwy!

 Regularny seks wspomaga nasz układ immunologiczny, dzięki temu organizm człowieka jest w stanie szybciej i łatwiej zwalczyć chorobę. Niestety po menopauzie pochwa kobiety ulega zwężeniu, a jej ścianki stają się cieńsze i kruche. Często jest to przyczyną urazów, obtarć podczas stosunku. W efekcie czego większość kobiet wstydzi się i unika seksu, co pogarsza w późniejszym czasie ich relacje z partnerem. Ważne jest, aby kobiety, które przeszły już menopauzę starały się regularnie uprawiać seks, dzięki temu może je to uchronić przed takimi zmianami, które dzieją się na skutek okresu przekwitania. W sytuacji,  których sobie nie radzimy, warto skonsultować się z lekarzem i porozmawiać o problemie.

 

I na koniec zapamiętaj SEKS TO ZDROWIE! 

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2021  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

AC-PARTNERS s. r. o., Duklianska 17, 08501 Bardejov, Slovakia

Ostatnia aktualizacja