Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Seks BDSM - na czym polega?

25.09.2020

BDSM jest nieco inną formą odmiany seksu bazującą głównie na relacji dominacja i uległość. Nie ma co ukrywać, że stał się on popularny po sukcesie "50 twarzy Greya". Mimo popularności seks BDSM wciąż budzi wiele kontrowersji. Zanim jednak dowiesz się więcej, na temat tej odmiany współżycia to warto wspomnieć dlaczego BDSM? Nazwa BDSM pochodzi od czterech angielskich słów: bondage, discipline, domination i subbission, które kolejno oznaczają: związanie, dyscyplinę, dominację i uległość.

Mimo że to wszystko dla niektórych mógłby wydawać się przerażające, nie można rozpatrywać tego w kategoriach gwałtu. W BDSM istnieje kodeks w każdej takiej przygodzie, a kochankowie, którzy go wprowadzają do swojej sypialni, robią to świadomie. Dlatego też nie ma mowy o żadnym gwałcie. Seks ten polega głównie na tym, że partnerzy wchodzą w rolę. Jedna osoba w związku staje się uległa a inna dominująca. Nie ma reguły, kto jest kim. Wszystko zależy od waszych upodobań. 

BDSM - jak zacząć?

Najważniejszym i pierwszym etapem jest rozmowa! Warto przedstawić partnerowi/ce swoje skrywane fantazje. Musicie pamiętać, że decyzja na taką odmianę seksu musi wynikać z woli obydwu partnerów. Jeśli oboje tego pragniecie, może warto stopniowo próbować. Może zacznijcie od seksu z użyciem zabawek erotycznych połączonych z tymi… do krępacji. Starajcie się być w tym delikatni, aby nie zrobić sobie krzywdy. 

Wiązania - najbardziej popularne jest przywiązanie partnera, czy też partnerki do łóżka. Ma to ograniczyć przede wszystkim ruchu osoby uległej. Standardowo w BDSM używa się kajdanek, lecz w sytuacji, gdy dopiero zaczynacie, może spróbujcie z czymś bardziej delikatnym? Na start, krawat. 

Zakrywanie oczu - idealne w połączeniu z wiązaniem. Osoba uległa z całą pewnością się mocno pobudzi zarówno osobę dominującą, a to dlatego, że będzie posiadać całkowitą władzę nad osobą uległą. 

Klapsy i uderzenia - inaczej mówiąc biczowanie, czy też chłostanie. Zdecydowanie jest to najbardziej popularna zabawa w tym seksie. Jednak jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę, to nie są one zalecane. Poziom bólu może okazać się zbyt intensywny. Na początku warto zacząć od klapsów, jako forma kary za nieposłuszeństwo. Na późniejszym etapie z pomocą takie gadżety jak pejcze. Zalecane jest wybranie tych ze skóry zwierzęcej, ponieważ nie powinny one w żaden sposób uszkodzić ludzkiej skóry. 

Kostiumy i gadżety - to już dla bardziej zaawansowanych kochanków. Popularne są maski, obroże. Tego typu gadżety przydają się w sytuacji, gdy odgrywamy jakąś rolę. 

Najczęstsze gadżety stosowane podczas seksu BDSM 

 • kajdanki, 
 • pejcze,
 • baty,
 • lateks,
 • smycze i obroże,
 • kostiumy,
 • maski,
 • klamry i klipy,
 • pasy do krępowania,
 • pasy na uda,
 • uprzęże.

Lista jak widać, jest spora, można tego typu gadżety zamówić online. Chyba że chcemy osobiście dobrać je z partnerką to najlepiej wybrać się wspólnie do sex-shopu. Z całą pewnością takie zakupy podkręcą atmosferę. Jak również warto zapytać sprzedawcy, z całą pewnością doradzi. 

Zasady i bezpieczeństwo podczas seksu BDSM!

Bez zasad w seksie BDSM nie ma mowy. Dzięki temu, że one są, kategorycznie odróżnia się go od np. gwałtu czy przemocy domowej. Partnerzy muszą ustalić zasady na samym początku. Ustalić do jakich granic maksymalnych może posunąć się osoba dominująca. Muszą również ustalić hasło bezpieczeństwa. Hasłem jest słowo, bądź gest, po którym osoba dominująca kategorycznie kończy zabawę. Seks BDSM ma specjalny kodeks, ogólne skróty panujące wśród wielbicieli tej odmiany seksu. Są to dwa skróty SSC oraz RACK.

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2021  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

AC-PARTNERS s. r. o., Duklianska 17, 08501 Bardejov, Slovakia

Ostatnia aktualizacja