Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Seks pod prysznicem.

29.02.2020

To marzenie niejednej osoby i jest z całą pewnością świetnym pomysłem na urozmaicenia pożycia seksualnego. Jeśli szukamy nowych i ekscytujących miejsc do uprawiania seksu, to wcale nie trzeba opuszczać swojego mieszkania, domu. Niestety jednak wiele osób z góry zakłada, że seks pod prysznicem stanowi zbyt duże wyzwanie. Warto zaznaczyć, że wystarczy odrobina pomysłowości, a ta forma seksu stanie się tą ulubioną! Pieszczoty pod prysznicem są jeszcze bardziej podniecające niż w łóżku. Często właśnie taka sceneria wykorzystywana jest w filmach nie tylko dla dorosłych, jak również w fabularnych. Chcąc jednak przenieść igraszki pod prysznic, warto jednak wiedzieć, jakie środki ostrożności zachować, aby nie zakończyły się one nieprzyjemnym urazem czy też upadkiem. 

 

Jak zacząć?

Na samym wstępie warto jest sprawdzić powierzchnię prysznica, czy nie jest ona zbyt śliska. Warto również pamiętać, aby nie używać podczas wspólnych igraszek ogromnej ilości kosmetyków do kąpieli, niestety nadmiar piany może przysporzyć Wam kłopotu i doprowadzić do niemałej katastrofy! Temperatura wody nie może być za zimna. Zimna woda z całą pewnością zniechęci was do dalszych uniesień! Gorąca woda może doprowadzić do zawrotów głowy lub omdlenia. Pamiętajcie również, aby nie stawać na palcach podczas seksu pod prysznicem, przy ścianie w sypialni może być to podniecające, o tyle jednak pod prysznicem może doprowadzić do utraty równowagi. Pod prysznicem można dostarczać przyjemności na różne sposoby, nie tylko za pomocą masowania partnera/partnerki. Warto w tym celu wykorzystać np. słuchawkę prysznicową, która potrafi dostarczyć naprawdę niesamowitych wrażeń. Pamiętajcie jednak o tym, że woda wypłukuje naszą naturalną wilgotność, dlatego warto zabrać ze sobą lubrykant. 

 

Zalety seksu pod prysznicem.

Największą zaletą jest zdecydowanie niecodzienna sceneria. Pod prysznicem jest ciasno, przez co między partnerami jest niesamowita bliskość. Nagie ciała, po których spływają strugi wody, to coś co nas rozpala! Seks pod prysznicem również jest bardzo relaksujący. Można bardzo długo i namiętnie pieścić swoje ciała, albo potraktować go jako okazję na szybki numerek. Nawet jeśli prysznic nie jest zbyt wielki, możecie w nim przeżyć seks stulecia! Jeśli posiadacie prysznic połączony z wanną, dobrym rozwiązaniem są również ciekawe pozycje siedzące.. Kwestia Waszej wyobraźni! Pierwsze Wasze próby mogą być nie lada wyzwaniem, ale z każdą kolejną próbą seks pod prysznicem stanie się prostszy i przyjemniejszy! 

 seks pod prysznicem

Pozycje seksualne pod prysznicem.

Najbardziej popularna i polecana pozycja pod prysznicem to pozycja od tyłu na stojąco. Pozycja ta zapewnia partnerom maksymalną bliskość i poczucie dominacji ze strony mężczyzny. Inną, choć podobną pozycją dla was może być pozycja również na stojąco, ale tym razem twarzami do siebie. Partnerka zakłada jedną nogę na Twoje biodro, a zadaniem mężczyzny jest ją dobrze przytrzymać. Jest to idealna pozycja, jeśli uwielbiacie się przytulać i całować! Kolejna propozycja wymaga siły od mężczyzny.. Jeśli partner jest na tyle sprawny fizycznie, może zabrać partnerkę na ręce,  a zadaniem kobiety jest opleść partnera nogami wokół bioder mężczyzny. W tej pozycji dochodzi do bardzo głębokiej stymulacji. Jest to jednak pozycja dla osób bardziej zaawansowanych. Seks pod prysznicem również można urozmaicić poprzez wykorzystywanie zabawek erotycznych. Warto zaopatrzyć się w wodoodporne wibratory i dilda. 

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2022  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja