Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Seks w trójkącie

29.06.2020

Seks w trójkącie jest jedną z najczęstszych fantazji erotycznych. Zdecydowanie mężczyźni myślą więcej i częściej o takiej formie urozmaicenia swojego życia seksualnego. Kobiety najcześciej mają wizję uprawiania seksu z dwoma mężczyznami, a faceci zdecydowanie bardziej skupiają się na połączeniu dwóch kobiet. Często związki z wieloletnim stażem rozważają taką możliwość w sytuacji, gdy do ich domu i sypialni zakradła się nuda. W związkach z wieloletnim stażem to normalne, bez obaw. Taki układ w trójkącie może bowiem odkryć w nas instynkty, o których nie mieliśmy nawet pojęcia. Dla innych jest to kusząca wizja, jednak są i tacy, dla których jest to zdecydowanie przekroczenie wszystkich możliwych zasad przyzwoitości. Warto pamiętać, że decyzja o trójkącie i wprowadzeniu do naszego związku osoby trzeciej wymaga od nas samych ogromnej dojrzałości emocjonalnej. Dlatego zanim podejmiemy decyzję, warto poznać wszystkie wady i zalety.

Seks z gratisem w postaci dodatkowej osoby, to z całą pewnością jest erotycznym eksperymentem, który może pomóc lub zaszkodzić relacji dwóch osób. W tym rodzaju seksu nie ma miejsca na czułość i intymność, czy nawet miłość. Jest to przełamanie naszych barier, mieszanka wstydu i ekshibicjonizmu. Opinie na temat miłosnego trójkąta są podzielone. Seks w miłosnym trójkącie łamie wiele zasad i może doprowadzić do różnorakich konsekwencji. W Polsce mało osób publicznie przyznaje się do zabaw w większym gronie. Wbrew przekonaniom, kobiety również często myślą o takiej przygodzie. Mały procent ludzi decyduje się iść o krok dalej, biorąc udział w stosunkach grupowych. Osoby takie to nic innego, jak swingersi. W następnej części bloga dowiesz się nieco więcej na ten temat. Trójkąt również można nazwać seksem grupowym. Nie jest to temat tabu i nieznany, każdy z nas słyszał o trójkątach. Zazwyczaj trzecią osobą jest ktoś zupełnie obcy, rzadziej jest to osoba z naszego otoczenia. Często pary swój pierwszy raz organizują wspólnie, szukając kobiety, czy też mężczyzny w sieci. Nie jedna osoba by się zdziwiła, jak łatwo jest znaleźć chętna, czy też chętnego do wspólnych igraszek. Jest masę ogłoszeń, wystarczy dobrze poszperać w internecie. Często są to osoby mające już spore doświadczenie. Wracając do tematu jakim, jest miłosny trójkąt, warto jeszcze zaznaczyć, że najczęściej tak naprawdę na seks decydują się osoby młode, które w swoim krótkim życiu szukają nowych wrażeń i chcą oboje spróbować w życiu wszystkiego. Życie jest krótkie, każdy z nas to wie, ale czy aby na pewno warto? Czas najwyższy wspomnieć o wadach i zaletach seksu w trójkę.

sex w trójkącie

Zalety seksu w trójkącie.

Jak już wyżej wspomniane zostało, często jest to, po prostu koło ratunkowe, które ma z naszego związku wypędzić rutynę. Partnerzy często myślą o takiej formie również w sytuacji, gdy chcą zrobić przyjemność sobie bądź swojej drugiej połówce, która ma fantazję na ten temat, czy też nawet ma skłonności biseksualne. Trójkąt również ma w sobie wiele zalet, jeśli dana osoba kocha skupiać całą swoją uwagę na sobie. Będzie w stu procentach zadowolona, jeśli dwie osoby się ją jednoczenie zaopiekują. Zaletą seksu grupowego zdecydowanie jest to, że może on wprowadzić wiele nowości do związku. Możliwość przetestowania wielu nowych pozycji seksualnych, jak również sprawia, że partnerzy stają się pewniejsi siebie i bywają lepszymi kochankami.

Wady seksu w trójkącie.

Warto pamiętać, że wchodząc w trójkąt, wchodzimy jednak w sytuację, w której blisko do zdrady. Wpuszczenie do prywatnej sypialni osoby trzeciej może spowodować zranienie partnera, jak również kłótnie w związku. Występuje również emocjonalny ciężar trójkąta, a mianowicie bywa on bardzo duży, a czasem nawet przewyższa nasze możliwości. Najczęściej pierwsza myśl, jaka przychodzi, kiedy mowa o trójkątach to zazdrość. Ciężko może nam będzie postawić się w sytuacji, gdy nasz partner/partnerka kocha się z kimś innym. Jest to trudna próba dla nas samych i naszego związku. Często ceną takiej decyzji jest zranienie, a nawet odrzucenie. Niestety nie zawsze, choć czasem nam się wydaje, że seks z obcą osobą przyniesie nam lepsze relacje z partnerem i pogłębi wieź. Często życie kobiety, mężczyzny zmienia się diametralnie. Oboje są zakłopotani i zawstydzeni całą sytuacją. Występuje obawa o pojawienia się uczucia do innej osoby. Efektem tego bywa często oddalenie i rozstanie. Jak widać, jest sporo wad. Dlatego warto dobrze przemyśleć ten pierwszy raz z osobą trzecią. Warto zastanowić się przed całą akcją, czy wyobrażasz sobie swojego partnera/partnerkę uprawiającego seks z kimś innym? Jak się będziesz czuć, widząc taką nie codzienną sytuację?

Reasumując — miłosny trójkąt to zdecydowanie pójście na całość w związku ale i również stąpanie po bardzo cienkim lodzie. Warto zastanowić się i przemyśleć swoją decyzję. Nie próbujmy nigdy wywoływać presji na drugiej osobie, decyzja musi być wspólna i dobrze zaplanowana i dogadana. Na miłość we trójkę trzeba być w 100% gotowym.

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2022  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja