Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

SEX i FETYSZ

30.11.2020

Na wstępie warto jednak wyjaśnić, czym tak właściwie jest fetysz sam w sobie. Fetysz to przedmiot, który jest niezbędny, by dana osoba osiągnęła satysfakcję seksualną. Jest to pewna preferencja, która będzie w stanie zagwarantować nam po prostu lepsze doznanie seksualne. Wiele z nas, a prawdopodobnie ma jakieś fetysze, które są w stanie sprawić, że seks jest przyjemniejszy. Rolę fetyszu może pełnić dosłownie wszystko… każdy z nas ma coś, co szczególnie kręci nas w łóżku. Są i tacy, którzy wolą romantyczne uniesienia, a są i tacy, którzy preferują zdecydowanie bardziej odważniejsze zabawy, o których wstyd jest mówić.. Niektórzy wręcz nie chcą przyznać się każdemu, brakuje im po prostu odwagi. Pewnie jesteście ciekawi co to takiego może być, że aż brakuje języka w gębie... Wszystkie różne fetysze zostaną opisane za moment, także zapraszam dalej do czytania bloga bo temat nad wyraz ciekawy. 

W starożytności słowo ,,fetysz’’ oznaczało przedmiot np. drzewo, owoc. Była mu przypisana magiczna moc. Był kojarzony z konkretnym bóstwem i miał przynosić szczęście. Fetyszyzm był kultem. Aktualnie znaczenie słowa fetysz z biegiem lat się zmieniło, inaczej nam się ono kojarzy. Obecnie kojarzy nam się głównie z przedmiotem, który pozwala zaspokoić seksualne potrzeby. Skąd właściwie się to wzięło? Fetyszyzm nie jest do końca jasno określić, skąd tak właściwie wzięło się to zjawisko. Istnieje wiele teorii, że fetysze mają źródło w naszym dzieciństwie i są związane z naszymi doświadczeniami z okresu niemowlęcego, przedszkolnego. W takim etapie w życiu są dostarczane różnego rodzaju bodźce dotyczące danego przedmiotu, który w późniejszych latach mógł stać się fetyszem. Choć to są tylko domysły i teorie...

Zdarza się, że o fetyszu można też powiedzieć niejako, jak o zaburzeniu. Można tak go nazwać w sytuacji, kiedy brakuje określonego bodźca z zewnątrz, który to pozwoli cieszyć się seksem i  bliskością z partnerem/partnerką. Zdarzają się również i sytuacje szczególne, w których to fetysz jednej osoby może skrzywdzić drugą osobę, wówczas zalecane jest leczenie takiego zachowania. 

Rodzaje fetyszy

 • agorafilia - osiągnięcie satysfakcji seksualnej jedynie w miejscach publicznych. 
 • nekrofilia - jest to już dewiacja seksualna, która polega na seksie ze zmarłą osobą. 
 • akrotomofilia - fetyszem w seksie jest wtedy okaleczone lub zdeformowane ciało partnera/partnerki.
 • ozolagnia - jest to fetysz związany z odczuwaniem zapachu podczas seksu, który to pomaga w osiągnięciu satysfakcji seksualnej z partnerem/partnerką. 
 • urofilia - osiągnięcie podniecenia seksualnego przy pomocy moczu. Najczęściej jest to oddawanie moczu na partnera lub również przez poniżenie go zgodę na oblewanie się moczem, czy też nawet są sytuację, w których prosi się partnera o jego wypicie. 
 • koprofilia - w tej formie fetyszu bodźcem seksualnym jest kał i różnego rodzaju czynności związane z nim podczas seksu.
 • endytofilia - osiąganie tylko i wyłącznie satysfakcji seksualnej wyłącznie z ubranymi partnerami.
 • klizmafilia - osiągnięcie satysfakcji seksualnej, poprzez stosowanie wlewów doodbytniczych. Mówiąc w skrócie jest to po prostu lewatywa, Satysfakcja seksualna wynika z odczuwania pełności lub ciśnienia wewnętrznego w jelicie. 
 • podofilia - fetysz stóp, na blogu jest wpis już na ten temat, jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółowo :)
 • heterochromia - jest to fetysz związany z odmiennym kolorem skóry partnera, czy partnerki. 
 • masochizm - oddanie się przyjemności seksualnej podczas odczuwania bólu, poniżenia czy też zniewolenia. 

Posiadanie fetyszu samego w sobie nie jest tak naprawdę złe. Najważniejsze jest to, jakiego on jest rodzaju i jak bardzo silną potrzebę mamy aby on był obecny w naszym życiu. Najczęstsze jednak problemy z fetyszem powstają w sytuacji, w której jest on z jakiegoś względu społecznie nieakceptowany. Powoduje on na dłuższą metę frustrację i rozdarcie wewnętrzne. Warto jednak pamiętać, że nie każdy partner czy partnerka są w stanie zaakceptować różnego rodzaju zachowania. Często fetysze są powodem kłótni, a nawet rozstań. Ciężko jest czasami rozróżnić granicę pomiędzy fetyszem a dewiacja, która wymaga leczenia. W takiej sytuacji warto udać się do specjalisty, jeśli mamy problemy, dziwne upodobania i nie są one akceptowane przez otoczenie.

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2023  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja