Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Sexting

20.01.2020

Na samym wstępie warto jednak wyjaśnić o co chodzi w sexting’u, jak również co to właściwie jest? Sexting to nic innego jak wysyłanie do partnera/partnerki wiadomości np. SMS z erotycznym podtekstem. Również do tej formy flirtów zaliczyć możemy zdjęcia, filmy o charakterze seksualnym. Pisanie do siebie wzajemnie wiadomości o erotycznej treści z całą pewnością podkręca temperaturę w związku. Często sexting uznawany jest za świetną terapię dla par, u których pożądanie  w związku osłabło. Wysyłanie seksownych wiadomości i zdjęć jest niewątpliwie sposobem na zwiększenie komunikacji i intymności między partnerami. Warto jednak pamiętać, że to nie lada sztuka, którą warto zrozumieć i opanować. Często jednak sexting jest używany między partnerami, którzy dopiero się poznali, jak również zaczynają dopiero znajomość, w której jasno określają czego od siebie chcą. Jeśli jednak nie masz partnera, partnerki - warto poszukać kogoś w sieci! Polecamy sprawdzić sex ogłoszenia! Wybrać partnera/partnerkę i zacząć swoją przygodę z sextingiem już dziś! 

Sexting - dlaczego warto?

 Sexting jest idealnym rozwiązaniem dla osób nieśmiałych, które w rzeczywistym świecie nie mają odwagi ujawnić swoich skrytych fantazji. Poprzez sexting, wiele osób w sprytny sposób jest w stanie przekazać swoje ukryte pragnienia i urozmaicić swoje życie seksualne. Jedną z zalet jest fakt, że dzięki takiej formie flirtu mamy więcej czasu na to aby zastanowić się co właściwie chcemy przekazać i jak mamy sformułować wiadomość, tak aby została ona odebrana tak jak tego oczekujemy. Doskonale każdy z nas wie, że podczas kontaktu twarzą w twarz bywa różnie. Zdarzają się rumieńce wstydu, czy też nie mamy tak naprawdę odwagi, aby powiedzieć to co chcemy i skrywamy. 

 Wracając do informacji, że sexting podsyca pożądanie w związku - jest to zdecydowanie fakt. Czasem, jeśli jesteśmy znudzeni w związku, czy też sypialni nie ma fajerwerków, warto spróbować i wysłać drugiej połówce pikantną wiadomość. Czasem mały, krótki sms może na nowo sprawić, że waszej sypialni zadzieje się magia! Pikantna i seksowna treść wiadomości, może na nowo rozbudzić Waszą wzajemną ciekawość i pokazać się od innej, trochę bardziej niegrzecznej i spontanicznej strony. 

sexting

Chcesz zwiększyć apetyt na seks? - nic prostszego!

Jedną z kolejnych zalet sexting’u jest jego wpływ na pożądanie między partnerami. Wysyłanie sprośnych wiadomości, można z całą pewnością potraktować jako grę wstępna. Gra wstępna zaczynająca się w dzień, a zakończy wieczorem. Seksowne i pikantne wiadomości w ciągu dnia, z całą pewnością podniosą emocję wieczorem po pracy. 

SEXTING - ZASADY:

 1. Krótkie i treściwe wiadomości.
 2. Nie bądź wulgarna/y. 
 3. Wysyłając erotyczne zdjęcia, nie wysyłaj wszystkiego od razu. To, co zakryte potrafi pobudzić wyobraźnię. 
 4. Drocz się, stawiaj warunki i nie ograniczaj się tylko i wyłącznie do komplementów. 
 5. Nie pisz, gdy jesteś pijany/a. 
 6. Nigdy nie kłam w imię fantazji. Kłamstwo ma krótkie nogi.
 7. Nie obiecuj zbyt wiele!
 8. Unikaj banałów.

 

 

Komentarze

 • NAJNOWSZE
 • NAJLEPSZE
 • NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2022  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja