Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Wakacyjna przygoda jednej nocy. PRAWDZIWA HISTORIA

30.12.2019 autor: Sveta

To był listopad kilka lat temu. Wraz z koleżanką z pracy poleciałyśmy na Cypr na zasłużony urlop. Miałam 22 lat i byłam wolna jak ptak. Pracowałam sama na siebie. Nie miałam ani męża, ani dzieci. To miał być typowo babski wypad z dużą ilością imprez i alkoholu. Na miejscu pogoda dopisywała, więc wszystko wskazywało na to, że urlop się uda. Wtedy nie sądziłam, że uda się on aż w takim stopniu.

wakacyjna przygoda jednej nocy

Przystojniak w hotelu

W drugi dzień wakacji udałyśmy się na śniadanie. Słońce mocno świeciło. Cieszyłam się, że uda mi się opalić. Zeszłyśmy do hotelowej jadłodajni. Miałam na sobie różowe bikini przykryte luźną i krótką sukienką plażową. Moje falowane włosy lekko powiewały, siedząc przy stoliku na tarasie. Było dość wcześnie, więc byłam lekko zaspana. Wtedy pojawił się ON. Przez korytarz stołówki przechodził pewien hotelowy animator. Miał na sobie firmowy T-shirt, więc od razu wiedziałam, czym się zajmuje. Był wysoki i przystojny. Miał czarne kręcone włosy, spięte w kucyk typu samuraj. Jego duże, orzechowe oczy nie umknęły mojej uwadze. Jakimś cudem nie wychodził mi z głowy przez resztę dnia.

Wieczorny zwrot akcji

Po całym dniu plażowania chciałyśmy wyskoczyć do hotelowego baru, żeby podrinkować. Niestety, moją koleżankę lekko przewiało na plaży, więc nie była zbyt chętna, aby tamtego wieczoru opuszczać swoje łóżko. Poszłam więc sama. Zajęłam niewielki stoliczek w strefie animacyjnej, popijałam drinki i obserwowałam pracę animatorów, którzy z całym zaangażowaniem wypełniali swoje obowiązki, zabawiając najmłodszych. Zaczął się wieczór dla dorosłych i wtedy zza kulis wyszedł ON. Mojego podniecenia i pozytywnego nastawienia chyba nie dało się ukryć.

Pierwszy krok

Mimo że nie brałam udziału w zabawach, to cały czas obserwowałam mojego upatrzonego animatora. Miło było zawiesić oko na kimś tak przystojnym. Nagle mnie zauważył i na 3 sekundy zatrzymał swój wzrok na mojej osobie. Widziałam jakieś pioruny w jego oczach. Wiedziałam, że to nie było zwykłe spojrzenie. Całe show się skończyło, a ja dalej siedziałam przy tym samym stoliku. Pan przystojny skończył pracę i niepewnym krokiem do mnie podszedł. Zapytał, czy może się przysiąść. Chyba nie muszę mówić, co odpowiedziałam, a rozmowom nie było końca.

Nocne życie w resortach

Okazało się, że pan przystojny był tubylcem i miał na imię Nicolas. Cały jego życiorys był niezwykle ciekawy, a każdej historii przysłuchiwałam się z dużą uwagą. Strefę rozrywki już zamykali. Musieliśmy zmienić lokalizację. Nicolas nieśmiało zaproponował, że możemy przejść do strefy animatorskiej. Tam, gdzie żyją i mieszkają wszyscy hotelowi animatorzy. Nie było to odpowiedzialne, ale zgodziłam się. Nie miałam nic do stracenia, a naprawdę świetnie się nam rozmawiało. Zaprowadził mnie do ogromnego pokoju, gdzie mieszkało tak na oko z 12 osób. To był weekend, więc nikogo nie było w środku. Cała kadra animatorska pojechała poimprezować do centrum miasta. Byliśmy sami.

Pokój, a raczej mieszkanie nie było luksusowe, ale przytulne. Dobrze się tam czułam. Nicolas ugościł mnie w pokoju gościnnym, zapalając świece. Było nawet romantycznie, a ja już piłam szóstego drinka. Było mi dobrze i czułam się niesamowicie zrelaksowana. Chciałam, żeby ta noc się nigdy nie kończyła. Tym bardziej że Nicolas miał za dwa dni zmienić hotel. Nagle popatrzyliśmy się na siebie jednoznacznie. Wydawało się, że oboje „czegoś” chcieliśmy.

Moment zbliżenia

Nicolas przyparł mnie do kanapy swoją klatką, delikatnie mnie całując w usta i czekał na moja reakcję. W mojej głowie pojawił się mętlik, a moje skąpe majteczki były już dosyć wilgotne. Poziom podniecenia był niesamowity i taki spontaniczny. Odwzajemniłam pocałunek, tylko bardziej zdecydowanie, żeby wiedział, że jestem pewna tego kroku. Zaczęliśmy się namiętnie całować. Byłam w siódmym niebie. Nicolas wziął mnie na ręce i podniósł mnie z kanapy, sadzając na kuchennym blacie. Popatrzył na mnie żądnym wzrokiem, skanując moje ciało z góry na dół. Delikatnym ruchem ściągnęłam mu koszulkę, a on mnie. „Pech” chciał, że nie miałam na sobie biustonosza. Patrzył na moje piersi z aprobatą i zaczął je namiętnie całować. Emocje wzięły górę, a cała atmosfera sprzyjała ku najlepszemu. Kiedy już w dwójkę byliśmy gotowi, Nicolas jednym zdecydowanym ruchem odsunął moją bieliznę i we mnie wszedł. Moje hormony eksplodowały. Kochaliśmy się na przemian wolno i namiętnie. Po wspólnym szczytowaniu rozmawialiśmy jeszcze chyba przez godzinę na kanapie. Była już 4 nad ranem, więc zgrabnie pozbierałam swoje rzeczy i skierowałam się w kierunku mojego pokoju hotelowego.

Rzeczywistość

Dotarłam do swojego łóżka. Moja koleżanka na szczęście smacznie spała. Chciałam tę przygodę zachować dla siebie i nie dzielić się przeżyciami. To był mój wieczór i chciałam go przetrawić sama. Wiedziałam, że to była jednorazowa sytuacja. Nicolasa nie zobaczyłam już do końca urlopu ani nigdy później. Nie wymieniliśmy się kontaktami. Każdy z nas po tej nocy wrócił do swojego życia. Tak miało być. Pamiętam, że miał tatuaż z wizerunkiem orła na ramieniu. Do dzisiaj uśmiecham się pod nosem, widząc przedmioty w kształcie orła lub samego drapieżnika, przelatującego gdzieś nad lasem, szukającego swojego miejsca na Ziemi. Zupełnie tak jak Nicolas.

 

Utożsamiasz się z podobną sytuacją? Chcesz anonimowo podzielić się własną historią? Chciałabyś coś z siebie wyrzucić i zostać wysłuchana?

 

Napisz do nas maila na: [email protected], wpisując temat: „Moja historia”.

 

Gwarantujemy anonimowość i dyskrecję. Nic nie zostanie opublikowane bez Twojej wyraźnej zgody.

 

Sprawdź także:

Jaka matka, taka córka

Jak przedłużyć stosunek

Jak poderwać kobietę

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2022  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja