Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Weselny seks

19.10.2020 autor: Sveta

Pewnego dnia mój dobry kolega zaprosił mnie na wesele jako osobę towarzyszącą. Do dnia wesela nie sądziłam, że potoczy się ono w taki sposób. Na weselu wszyscy goście byli mi obcy. Nie znałam absolutnie nikogo. Kolega, z którym poszła jako partnerka, też nie należał do grona moich najbliższych znajomych. Poszłam z grzeczności. Lubię się bawić, a na wsi, z której pochodzimy, nie ma dużego wyboru w partnerkach w naszym wieku, ponieważ większość młodych osób już dawno opuściła nasze wiejskie klimaty. Nie ukrywam i nieskromnie przyznam, że jestem atrakcyjną kobietą. Tak mogę przynajmniej wnioskować, ponieważ zawsze wokół siebie miałam dużo adoratorów. Mam długie lekko kręcone włosy i duże brązowe oczy. Jestem naturalnie ruda. Od kilku lat zauważam, że mężczyzn bardzo ten fakt podnieca. Nawet w szkole podstawowej nie byłam obiektem drwin, a wręcz przeciwnie. 

Wejście na salę weselną

Na szczęście nie musieliśmy iść na ceremonię do Kościoła. Strasznie mnie nudzą śluby kościelne. Pojechaliśmy prosto na salę weselną, co bardzo mnie ucieszyło. Miałam na sobie dość obcisłą czarną sukienkę. Tak, miałam czarną sukienkę, ponieważ nie jestem zwolenniczką bankietowych i koktajlowych sukni, które poza takimi okazjami do niczego się nie nadają. Być może wyglądałam zbyt ponętnie, ponieważ Pan Młody, kiedy tylko wszedł na salę, bardzo często na mnie zerkał. Robił to w sposób bardzo dyskretny, ale w taki, że czułam na sobie jego wzrok. Już wtedy wiedziałam, że takie wyrachowanie kryje za sobą wiele skoków w bok. Było mi żal Pani Młodej, ale cóż… Skoro nigdy nic nie zauważyła, to znaczy, że nie ma pojęcia, za kogo wyszła za mąż. 

Od papierosa do papierosa

Na zewnątrz znalazłam sobie ustronne miejsce do palenia w takiej niewielkiej altance. Niestety koło godziny 1 w nocy okazało się, że mój partner weselny przesadził z alkoholem i poszedł się przespać do jednego z weselnych pokoi. Szybko wyłapałam, kto przyszedł na wesele bez osoby towarzyszącej lub tylko na zasadach koleżeńskich. Alkohol się rozlewał, a ja nie miałam ochoty jechać do domu. Bawiłam się świetnie, co jakiś czas czując na sobie wzrok Pana Młodego. Godzinę później od mojego partnera do grona śpiących dołączyła także Pani Młoda. Prawdopodobnie połączenie ogromnego stresu z niewielką ilością jedzenia i dużą ilością alkoholu spowodowały mdłości. Pan Młody jednak został z gośćmi na sali weselnej. Dosyć szybko dojrzał mnie w oddalonej altance, której nie widać przy wyjściu. Musiał przyglądać się, w którą stronę zmierzam. Odpaliłam papierosa i kiedy się obróciłam, zobaczyłam Pana Młodego opartego o altantankę i przyglądającemu się mojej osobie. Kiedy nasze spojrzenia się spotkały, powiedział:

- Ależ Ty jesteś piękna.

- Jestem Żaneta, mnie również jest miło, odparłam. 

- Doskonale wiem, jak masz na imię i ja też nie muszę Ci się przedstawiać. Od samego początku nie mogę oderwać od Ciebie wzroku.

- Nie dało się nie zauważyć, skomentowałam pod nosem.

- Podoba mi się Twój brak wzruszenia. Ty mi się też niesamowicie podobasz, ale nie mógłbym Cię mieć za żonę.

- A skąd takie daleko idące wnioski? 

Jestem typem zazdrośnika. Nie zniósłbym, gdyby ktoś na Ciebie patrzył tak jak ja teraz. 

Pan Młody zbliżył się do mnie. Chciał mnie pocałować. Nie stawiałam oporu.

seks altanka

Noc poślubna bez Pani Młodej

Zanim nasze usta się spotkały, Pan Młody chwycił mnie za rękę i zniknęliśmy w ciemnościach. Dotarliśmy do niewielkiego budynku, coś na wzór pomieszczenia gospodarczego. Okazało się, że był to kącik dozorcy, którego Pan Młody już dawno wysłał do domu. Skąd wzięły się te klucze w jego rękach, nie mam pojęcia aż do dzisiaj. Wciągnął mnie do środka i dosłownie zatrzasnął za nami drzwi. Podniósł mnie za biodra i posadził na stoliku. Swoimi nogami rozchylił moje uda, nachylił się nade mną i szepnął do ucha:

- Chcesz tego?

- Lubię wyzwania, odparłam.

- Wiesz, że nigdy więcej się nie spotkamy? zapytał.

- Innej opcji nie przewiduję, odparłam, oblizując wargi i przełykając ślinę. 

Widziałam, jak w jego oczach rozpalił się ogień, a ja już poczułam wilgoć na mojej bieliźnie. Zaczął całować mnie po szyi. Robił to tak namiętnie, że dawno nie czułam takiego podniecenia. Rozpięłam mu koszulę i zaczęłam dotykać jego umięśnionej klatki. Czułam pod swoją dłonią, że nie unikał siłowni .Z łatwością podniósł mnie jedną ręką, aby lekko podnieść moją sukienkę. Jego dłoń zsunęła się z mojej szyi w kierunku pochwy. Jego zgrabne palce intensywnie wchodziły i wychodziły z niej. Byłam bliska końca. Zeskoczyłam ze stołu, aby pociągnąć do podłogi jego spodnie. Nie ukrywam, że gabaryty, którymi dysponował po ściągnięciu bokserek, lekko mnie zaskoczyły. Seks oralny nigdy nie był dla mnie takim wyzwaniem. W pewnym momencie Pan Młody pociągnął mnie delikatnie za włosy, żeby dać mi znać, żebym już się podniosła. Zanim usiadłam z powrotem na stole i przetarłam usta, on już zdążył we mnie wejść. To był jeden z najbardziej podniecających stosunków w moim życiu. On naprawdę wiedział, co kobiety lubią. Orgazm, który osiągnęłam, pamiętam do dzisiaj. Ubraliśmy i poprawiliśmy się szybko. Pan Młody spojrzał na mnie i powąchał palce, którymi robił mi palcówkę i powiedział:

- Mimo że już się nigdy nie spotkamy, to nie zapomnę Twojego zapachu do końca życia.

Pan Młody wrócił na salę. Poczekałam chwilę i z oddali udawałam, że rozmawiałam przez telefon. Poszłam na altankę i zdecydowałam jechać do domu bez pożegnania. Bałam się, że się zakocham… Nie w Panu Młodym, lecz w seksie z nim. 

 

Utożsamiasz się z podobną sytuacją? Chcesz anonimowo podzielić się własną historią? Chciałabyś coś z siebie wyrzucić i zostać wysłuchana?

 

Napisz do nas maila na: [email protected], wpisując temat: „Moja historia”.

 

Gwarantujemy anonimowość i dyskrecję. Nic nie zostanie opublikowane bez Twojej wyraźnej zgody.

 

Sprawdź:

Prześpię Się Z Tobą Za MDMA.

Kobiecy Wytrysk

Seks BDSM - Na Czym Polega?

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2022  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja