Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Życie nocne w warszawskich klubach. HISTORIA PRAWDZIWA

24.07.2020 autor: Sveta

Nie będę wspominała nazw klubów, o których będę wspominała. Części z nich już dawno nie ma, ale mimo wszystko mogłabym się komuś narazić, a tego nie chcę. Moja historia nie jest przypadkiem. Świadomie podjęłam tę decyzję i jestem książkowym “przypadkiem”. 

Jak to się zaczęło?

Urodziłam się i wychowałam w Warszawie. Zawsze byłam imprezowym typem człowieka. Zaczynałam weekend w piątek i kończyłam w poniedziałek, bo zazwyczaj dopiero we wtorek dochodziłam do siebie. Nie oszczędzałam się. Miałam trzy koleżanki razem, z którymi podbijałyśmy warszawskie dyskoteki. Nie było żadnego ekskluzywnego baru, którego bym nie znała. Miałam jeszcze jedną słabość, której nie mogłam się oprzeć - przystojni mężczyźni. Od zawsze panował stereotyp, że kobieta, która lubi uprawiać seks to dziwka. Ja się tym zbytnio nie przejmowałam. Kiedy chciałam iść z kimś do łóżka, to po prostu szłam, ale nie byłam też znana ze swoich “lekkich obyczajów”. Taki balans mi odpowiadał. Moje życie kręciło się wokół warszawskich klubów przez około 5 lat. W tygodniu pracowałam, a w weekendy balowałam do białego rana. Z czasem zaakceptowałam stałą obecność kaca w moim życiu.

życie nocne warszawa

Ciemna dyskoteka

Pewnego weekendu wybrałyśmy z koleżankami “ciemną” dyskotekę. Dlaczego tak ją nazwałam? Bo panował w niej ciemny wystrój. Więcej szczegółów nie mogę zdradzić. Tamtego wieczoru miałam na sobie czerwoną sukienkę oraz rozpuszczone włosy. Nie zapowiadało się, że spotka mnie coś fascynującego. Cały wieczór zapowiadał się standardowo, czyli wypicie części alkoholu u mnie w kawalerce, a później poszłyśmy na miasto. W klubie nie było ścisku, ale nie było też mało ludzi. To było dla mnie optymalne rozwiązanie.Razem z koleżankami weszłyśmy do klubu bardzo pewnym krokiem. Skoczyłyśmy do baru po drinka i rozpoczęłyśmy zabawę. Muzyka mi odpowiadała, więc byłam dość zadowolona z imprezy. Ciemna atmosfera, migające światła oraz dobre towarzystwo sprawił, że naprawdę mi się tamten wieczór podobał. Jak się później okazało nie był to jedyny powód do zadowolenia.

Łowcy głów

W warszawskich klubach bywali członkowie różnych zorganizowanych grup, które mają za zadanie werbowanie do pracy dziewczyn do branży prostytucyjnej. Nigdy nie przychodzą cyklicznie, a w tych samych miejscach pojawiają się sporadycznie. Kiedy szalałam na klubowym parkiecie, ktoś nagle złapał mnie za rękę i zapytał, czy możemy porozmawiać. Mężczyzna stał za mną, więc nie widziałam, jak wygląda, ale miny moich dziewczyn były dość morowe. Zgodziłam się, a facet polecił, żebym szła tuż za nim. Byłam trochę przerażona, ale ciekawość wzięła górę. Ni stąd ni zowąd, znaleźliśmy się w jakimś  ukrytym pokoju na terenie klubu, o którego istnieniu nie miałam pojęcia. Mężczyzna doprowadził mnie do innego mężczyzny, który zdawał się być jakimś szefem. Rozmawiał ze mną bardzo grzecznie i zaproponował pracę jako prostytutka pod skrzydłami jednej ze słynniejszych grup zorganizowanych w Polsce. Przedstawiono mi stawkę i warunki pracy. Przypuszczam, że to alkohol popchnął mnie do tej decyzji, ale zgodziłam się. Moim jedynym warunkiem był fakt, że to ja decydowałam o swoich klientach, a nie oni. Musiałam w ten sposób przepracować kilka lat, aby móc się uniezależnić. Prawie pięć lat pracuję już “na własny rachunek”. Nie zarabiałam źle, ale zawsze to więcej pieniędzy w kieszeni, kiedy odpada haracz. Dziś jestem szczęśliwa, ponieważ niedługo będę mogła przejść na spokojną emeryturę i przeżyć połowę mojego życia, tak jak chcę.Taką szansę jak ja dostało wiele dziewczyn. Nie mam pojęcia, czy to funkcjonuje jeszcze w ten sposób w Warszawie, ale ja uważam, że miałam szczęście.

 

Utożsamiasz się z podobną sytuacją? Chcesz anonimowo podzielić się własną historią? Chciałabyś coś z siebie wyrzucić i zostać wysłuchana?

 

Napisz do nas maila na: [email protected], wpisując temat: „Moja historia”.

 

Gwarantujemy anonimowość i dyskrecję. Nic nie zostanie opublikowane bez Twojej wyraźnej zgody.

 

Sprawdź:

Nie Zmieniaj Koła W Aucie. HISTORIA PRAWDZIWA

Ile Zarabia Prostytutka?

Femidom - Prezerwatywa Dla Kobiet.

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2021  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

AC-PARTNERS s. r. o., Duklianska 17, 08501 Bardejov, Slovakia

Ostatnia aktualizacja