Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Michu

-

Zielona Góra, 26 lat, 183 cm, 82 kg, Penis 16 - 20 cm

Numer telefonu nie wyświetla się, ponieważ ogłoszenie nie jest opłacone * nie zapomnij powiedzieć, że dzwonisz z TOPkobiety.pl

ść! Ogłoszenie tylko dla pań! Jeśli trafiłaś na moje ogłoszenie to twój najszczęśliwszy dzień w życiu!
Młody, ale doświadczony, wysportowany, silny, umięśniony i pełen wigoru mężczyzna zaspokoi wszystkie twoje potrzeby. Jedyne warunki jakie musisz spełnić to:
- dbać o higienę
Ze swojej strony spełnię wszystkie twoje zachcianki. Sex, masaż co tylko chcesz. Większość kobiet doprowadzam do orgazmu z kobiecym wytryskiem. Penis gruby, duży. W aucie, hotelu lub u ciebie. Nigdy nie usłyszałem negatywnej opinii.
Jeśli nie odbieram - napisz SMS ( na pewno oddzwonię lub odpisze). Jeśli jest taka potrzeba, to Mogę wysłać prywatnie więcej zdjęć.
Zapraszam po niesamowite wrażenia!

Rodzaj usług: Usługi erotyczne oraz klasyczne masaże

Praktyki: Seks klasyczny, Całowanie, Seks analny, Pozycja 69, Masaż, Męski anal, Piss, Masturbacja, Fetysze, Wspólna kąpiel, Dominacja, Dominacja fizyczna, Dominacja psychiczna, Dominancja pokorna, Fisting, StrapOn, Anal z finałem, BDSM, Ciągnięcie za włosy, Czuła gra wstępna, Delikatne pocałunki, Delikatny seks, Dowolne pozycje, Dyskrecja, FBB, Fetysz stóp, Full serwis, Gadżety, GFE, Klapsy, Lizanie jajeczek, Sexi bielizna, Siadanie na twojej twarzy, Szpileczki, Zabawy wibratorem

Szczegóły usług: Wszystkie usługi z zabezpieczeniem, Seks w samochodzie, Gadżety erotyczne, Możliwość grania postaci erotycznych, Bielizna erotyczna, Wspólna kąpiel

Praktyki

Seks klasyczny, Całowanie, Seks analny, Pozycja 69, Masaż, Męski anal, Piss, Masturbacja, Fetysze, Wspólna kąpiel, Dominacja, Dominacja fizyczna, Dominacja psychiczna, Dominancja pokorna, Fisting, StrapOn, Anal z finałem, BDSM, Ciągnięcie za włosy, Czuła gra wstępna, Delikatne pocałunki, Delikatny seks, Dowolne pozycje, Dyskrecja, FBB, Fetysz stóp, Full serwis, Gadżety, BFE, Klapsy, Lizanie jajeczek, Sexi bielizna, Siadanie na twojej twarzy, Szpileczki, Zabawy wibratorem
Kiedy jestem dostępny
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela Cały dzień
Miasto: Zielona Góra
Województwo: Lubuskie
Usługi: Tylko prywatne spotkania
Doświadczenie: Doświadczony
Mówię: Mówię po polskuIch kann Deutsch sprechen
Miejsca intymne: Całkowicie ogolona
Orientacja: Heteroseksualna
Tatuaże: Tak
Piercing: Nie
Silikonowe piersi: -
Kolor oczu: Niebieskie
Kolor włosów: Czarne
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2023  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja