Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Słodka 18tka

-

Kutno, 18 lat, 159 cm, 42 kg, Piersi rozmiar 3

wolna
Numer telefonu nie wyświetla się, ponieważ ogłoszenie nie jest opłacone * nie zapomnij powiedzieć, że dzwonisz z TOPkobiety.pl

Witajcie Panowie:)
Jestem energiczną, drobną i zgrabną nastolatką z szerokim uśmiechem, z natury grzeczną, ale lubiącą też zaszaleć od czasu do czasu:)

Jeśli chcesz umówić się ze mną na spotkanie, proszę, dzwoń. Wszystkie szczegóły spotkania możemy ustalić telefonicznie, jestem otwarta na propozycje więc możesz również zaproponować coś od siebie, z pewnością się dogadamy.

Nie odpowiadam na SMSy i
nie odbieram połączeń z numerów zastrzeżonych.

Jeśli nie odbieram, spróbuj później, najprawdopodobniej nie jestem dostępna
Buziaki :)

Rodzaj usług: Usługi erotyczne

Praktyki: Seks klasyczny, Całowanie, Lodzik bez gumki, Finał w ustach, Pozycja 69, Masaż, Piss, Masturbacja, Wspólna kąpiel, Biseksualna, Czuła gra wstępna, Delikatne pocałunki, Delikatny seks, Dowolne pozycje, Dyskrecja, Fetysz stóp, Full serwis, GFE, Klapsy, Lizanie jajeczek, Sexi bielizna, Siadanie na twojej twarzy, Szpileczki

Szczegóły usług: Wszystkie usługi z zabezpieczeniem, Seks bez zabezpieczenia (po uzgodnieniu), Pozwalam robić zdjęcia i filmiki, Bielizna erotyczna, Wspólna kąpiel

Praktyki

Seks klasyczny, Całowanie, Lodzik bez gumki, Finał w ustach, Pozycja 69, Masaż, Piss, Masturbacja, Wspólna kąpiel, Biseksualna, Czuła gra wstępna, Delikatne pocałunki, Delikatny seks, Dowolne pozycje, Dyskrecja, Fetysz stóp, Full serwis, GFE, Klapsy, Lizanie jajeczek, Sexi bielizna, Siadanie na twojej twarzy, Szpileczki
Kiedy jestem wolna
Poniedziałek Cały dzień
Wtorek Cały dzień
Środa Cały dzień
Czwartek Cały dzień
Piątek Cały dzień
Sobota Cały dzień
Niedziela Cały dzień
Miasto: Kutno
Województwo: Łódzkie
Usługi: Tylko prywatne spotkania
Miejsce spotkania: U mnie (prywatne mieszkanie)
Doświadczenie: Zupełnie początkująca
Mówię: Mówię po polskuI can speak English
Miejsca intymne: Całkiem ogolone
Orientacja: Biseksualna
Tatuaże: Tak
Piercing: Tak
Silikonowe piersi: Nie
Kolor oczu: Brązowe
Kolor włosów: Blond
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2023  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja