Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

StrefaMasażuWrocła

-

Wrocław, 25 lat, 176 cm, 61 kg, Piersi rozmiar 3

wolna
Numer telefonu nie wyświetla się, ponieważ ogłoszenie nie jest opłacone * nie zapomnij powiedzieć, że dzwonisz z TOPkobiety.pl

Jesteśmy zespołem osób, które połączyła pasja do masażu. Znaliśmy rynek zarówno od strony pracownika, jak i klienta, i od dawna uderzała nas niska jakość i brak profesjonalizmu w salonach masażu erotycznego. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć miejsce, które skupi wokół siebie wykwalifikowane masażystki i zapewni klientom dostęp do najlepszej jakości usług. Nasza działalność, w odróżnieniu od wielu agencji towarzyskich udających salony masażu, nie opiera się na usługach seksualnych.
Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom maksymalnej formy relaksu, dlatego masaże wykonywane są w komfortowych apartamentach, w towarzystwie świec i nastrojowej muzyki. Używamy wyłącznie olejków najlepszej jakości, a aromaterapia w połączeniu z masażem pozwalają na prawdziwy odpoczynek zarówno dla ciała, jak i duszy. Bardzo dbamy o higienę, dlatego każdy klient otrzymuje jednorazowe laczki i gąbkę oraz czysty ręcznik.
Nasze masażystki tworzą zgrany zespół, który chętnie dzieli się doświadczeniem i nieustannie rozwija swoje umiejętności, nie tylko z zakresu masażu erotycznego, ale i na szkoleniach prowadzonych przez fizjoterapeutów.
Oferujemy masaże solowe (u jednej masażystki), w duecie (u dwóch masażystek) oraz trio (u trzech masażystek).

Praktyki

Masaż, Trójkąt (dwóch panów), Wspólna kąpiel, Sexi bielizna, Szpileczki, Świece
Kiedy jestem wolna
Poniedziałek Cały dzień
Wtorek Cały dzień
Środa Cały dzień
Czwartek Cały dzień
Piątek Cały dzień
Sobota Cały dzień
Niedziela Cały dzień
Miasto: Wrocław
Województwo: Dolnośląskie
Usługi: Tylko prywatne spotkania
Miejsce spotkania: U mnie (prywatne mieszkanie)
Doświadczenie: Doświadczona
Mówię: Mówię po polskuI can speak EnglishЯ говорю на русском
Miejsca intymne: -
Orientacja: -
Tatuaże: -
Piercing: -
Silikonowe piersi: -
Kolor oczu: -
Kolor włosów: -
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2022  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja