Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Co mam zrobić, aby stać się idealnym partnerem?

26.08.2020

Nie od dziś wiadomo, że każdy facet chce być doceniany za swoje dokonania, jak również być tym idealnym dla swojej kobiety. Pewnie chciałbyś, aby Twoja kobieta chwaliła się koleżankom, jakiego ma wspaniałego partnera, prawda? 

Mam nadzieję, że będę w stanie udzielić Ci kilku małych wskazówek, abyś stał się tym idealnym facetem! A więc.. do dzieła!

Dodaj iskry swojemu związku.

Pewnie dobrze pamiętasz te pierwsze Wasze randkowanie? Wszystko było takie nowe i ekscytujące. Tak, tak każdy z nas to doskonale wie, że te pierwsze spotkania są zupełnie inne niż randka po paru latach. Moja propozycja jest taka, że zacznij się z nią umawiać na takie randki, jakbyście dopiero co się poznali! Dodaj małej iskierki do Wasze związku. Po prostu zacznij wkładać trochę więcej chęci i energii w organizowanie waszych wspólnych wypadów do kina, czy na kolację. Taka mała rada a uwierz, że potrafi zmienić wiele :).

Bardziej ceń jej obecność.

Tak samo, jak Ty kochaniutki, tak samo my.. wręcz kochamy być doceniane! Może rzadko mówimy o tym wprost, ale musisz mi uwierzyć na słowo, że w tym kobiety są naprawdę do siebie podobne. Rzadko zdarzają się takie wyjątki od tej reguły. Warto czasem powiedzieć coś miłego, o tych wszystkich rzeczach, za które ją kochasz. Warto czasem zarzucić jakimś komplementem! Jeśli o czymś myślisz w danej chwili, powiedz to. O ile oczywiście jest to coś miłego, wszelkie wredne uwagi lepiej zostaw dla siebie. Tylko pamiętaj, aby starać się jednak unikać takich tanich komplementów na temat wyłącznie jej wyglądu. Takie częste komplementy jednak są czysto powierzchowne, a przecież nie tylko dlatego, że jest piękna i z nią jesteś, prawda? :) 

Rozmowa, rozmowa…

Tak samo, jak my kobiety kochamy być docenione, obdarowywane komplementami tak samo my po prostu  kochamy rozmawiać! Pragniemy czuć to, że nam ufacie i jesteście w stanie się przed nami otworzyć. Dobrze jednak wiemy, że faceci unikają z reguły okazywania emocji, ale naprawdę chcemy to wiedzieć. Czasem lepiej nie mówić wszystkiego, jeśli wiesz, że to wywoła burzę, ale to wcale nie znaczy, że powinniście przed nami zgrywać nieskazitelnych i twardych. Każdy ma jakieś problemy, z którymi się na co dzień boryka, więc uwierz mi na słowo, warto rozmawiać i próbować rozwiązywać problemy wspólnie. Dopuść ją do siebie, skoro przecież chcecie spędzić ze sobą całe życie? :)

Kilka małych wskazówek na dziś, mam nadzieję, że wprowadzić je w swój związek i przekonasz się, że warto! Powodzenia!

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2020  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

Ostatnia aktualizacja