Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Czule czy sprośnie?

29.07.2020

Pewnie się mój drogi zastanawiasz jak to jest? Czy kobiety lubią kiedy mówi się do nich podczas seksu sprośnie, a może czule?

Większość kobiet zdecydowanie uwielbia, gdy mężczyzna szepcze do uszka. Pytanie tylko co?  W dużej mierze rozmowa pobudza naszą wyobraźnię i potrafi wprawić w niesamowity nastrój. Jednak trzeba wiedzieć co mówić, aby tej atmosfery nie zepsuć.  Dobór słów podczas seksu jest bardzo ważny, czasami lepiej nie mówić nic, jeśli nie do końca wiemy, jak się za to zabrać. Najważniejsze to musisz wiedzieć, co Twoja partnerka lubi, to już leży w Twojej kwestii aby to wyczuć. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, czy sprośnie czy czule. Każda z kobiet jest inna!

Czułe słówka i komplementy. 

Pamiętaj, że czułe słówka można stosować na co dzień, nie tylko podczas seksu. Każda z kobiet lubi, kiedy partner np. okazuje jej miłość mówiąc jak bardzo ją kocha. Takie budowanie atmosfery w ciągu dnia z całą pewnością zapoczątkuje piękną i upojną noc. Takie słowa wymawiane często umacniają nas również w przekonaniu, że seks to całkowite zbliżenie i zespolenie dusz. Warto dodać do tego komplementy, które również sprawdzają się w łóżku. Jeśli zaczniesz częściej mówić wprost i zwracać uwagę na to, jak bardzo podoba Ci się jej ciało, jak bardzo Cię kręci i inne takie, już tam będziesz wiedzieć, co najbardziej kochasz w swojej kobiecie - wierz mi na słowo, że każda z kobiet potrzebuje takich słów. Czasami sprawiają one, że po prostu czujemy się pewniejsze siebie, jak czujemy się również pewne w łóżku. Niby nic, a komplementy mogą wpłynąć bardzo pozytywnie na współżycie. Czy te w dzień, czy te w nocy - każdy komplement jest świetny! Sprośne słówka, tak czy nie?

Zależy od kobiety. Sprośne słówka są zdecydowanie kontrowersyjne i nie każda z kobiet musi je po prostu lubić. Najczęściej kojarzą się nam z filmów dla dorosłych, gdzie to wszystko wygląda… tanio. Są kobiety, które zdecydowanie bardziej wolą pikantne i ostre słówka. Bardziej pobudzają ich wyobraźnie im bardziej zboczone tym lepiej, lecz pamiętaj, że zdecydowanie jest to mała część na świecie. Czasami bywa i tak, że w związku pojawiać zaczyna się rutyna, która powoduje, że czułe słówka, które były dotychczas stają się po prostu nudne. I w pewnym momencie na ratunek przychodzą.. sprośne słówka. Pamiętać jednak musisz, żeby nie przegiąć. Zacznij od tych łagodniejszych, jeśli zauważysz, że się jej spodoba, możesz iść delikatnie o krok dalej. Jedna rada, nie nazywaj jej dziwką na samym starcie… Zanim ją obrazisz, wyczuj czy należy do grona kobiet, które lubią taką ostrą jazdę. Powodzenia i nie przesadź ani w jedną, ani w drugą stronę :)

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2020  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

Ostatnia aktualizacja