Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Czy fantazje erotyczne to coś złego?

04.08.2020 autor: S.

Absolutnie nie! Ogólnie, fantazje erotyczne nie są niczym złym. Są zjawiskiem naturalnym i mogą się pojawić w różnym momencie życia oraz mogą im towarzyszyć różne sytuacje, które skierowały naszą podświadomość do takich,a nie innych myśli. Czasami moi Klienci skarżą się na zbyt częstą obecność tych fantazji, a wręcz twierdzą, że jest to uciążliwe w codziennym funkcjonowaniu. Tego typu sytuacje są skrajne i wymagają dłuższej rozmowy z pacjentem. Sporadycznie pojawiające się fantazje nie są powodem do obaw. Znacznie częściej pojawiają się u młodych mężczyzn i niespełnionych kobiet niż u innych osób.

Kiedy fantazje erotyczne są nieszkodliwe?

“Przyzwoitość” granic fantazji zależy tak naprawdę od naszych osobistych limitów i od tego, jak sobie umiemy z nimi poradzić. Jeżeli fantazje dotyczą naszego partnera lub partnerki, to warto je spełnić za zgodą drugiej osoby. Fantazje zazwyczaj dotyczą niestandardowego miejsca do odbywania stosunku lub wyobrażania sobie partnera w konkretnym przebraniu lub roli. Ziszczenie fantazji może pozytywnie wpłynąć na relacje pomiędzy partnerami, a także przynieść ogromną satysfakcję seksualną. Jedno jest pewne. Zawsze trzeba rozmawiać o swoich potrzebach. Nie należy się wstydzić ani bać reakcji, ponieważ związek to obszar naszego życia, w którym powinniśmy się czuć swobodnie. W związku lub relacji partnerskiej nie ma nieodpowiedniej fantazji. Wszystko zależy od waszych wzajemnych stosunków.

Nietypowe fantazje

W tym przypadku ciężko jest ustalić granicę, kiedy coś jest normalne, a kiedy nie. Społeczeństwo narzuciło nam określone normy, które dyktują, co jest normalne i dopuszczalne, a co powinno wymagać leczenia lub jest uznawane za odchył. Istnieje także różnica pomiędzy fantazjami erotycznymi, a fetyszyzmem, który w praktyce wygląda nieco inaczej. Jeśli uważasz, że Twoja fantazja nie mieści się w granicach Twojej wyrozumiałości, to powinieneś porozmawiać z seksuologiem. Nie masz się czego obawiać. Kilka niewinnych fantazji nie musi być od razu diagnozowanie jako zaburzenie. Najgorszym wyjściem w tej sytuacji jest tłumienie w sobie niezrozumiałych emocji, dlatego jeśli nie chcesz o tym rozmawiać z partnerem, to porozmawiaj z osobą neutralną, która Cię nie zna.

Żadna fantazja nie jest zła, dopóki mamy realną możliwość jej zrealizowania i nie robimy komuś krzywdy.

Trzymam za Ciebie kciuki.

S.

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2020  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

Ostatnia aktualizacja