Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Czy kobiety podniecają włosy na klatce piersiowej? Golić czy nie golić?

13.05.2020 autor: S.

Ku zdziwieniu kobiet, mężczyźni także mają kompleksy. To nie jest tak, że tylko kobieta stając przed lustrem, widzi cały szereg niedoskonałości, które w rzeczywistości widzą tylko i wyłącznie one same, ale to temat na inny wątek.

Często przychodzą do mnie mężczyźni i pytają o kwestie owłosienia. Nie pytają tylko o kwestie estetyczne, ale także wpływ owłosienia na popęd seksualny kobiet. Od razu na wstępie Ci powiem, że odpowiedź nie jest oczywista, ponieważ na to pytanie można odpowiedzieć: “tak” lub “nie”. Odpowiedź zależy od kobiety, na którą trafisz oraz od Ciebie i Twojego podejścia. 

Opinie kobiet

W ciągu wielu lat swojej pracy spotkałam się z różnymi opiniami kobiet w sprawie męskiego owłosienia. Powiedziałabym, że zdania są bardzo podzielone. Poznałam podobną ilość zwolenniczek oraz przeciwniczek owłosienia oraz zarostu. Zarost jest zdecydowanie mniej kontrowersyjny niż włosy na klatce piersiowej, brzuchu lub plecach. Bezapelacyjnie najmniejszą aprobatę zyskują włosy na plecach i karku. Zdarzają się oczywiście panie, które nie pozwoliłyby ogolić się swoim partnerom, ale większość raczej nie przepada za owłosieniem na plecach. Duża część kobiet uważa włosy na klatce piersiowej oraz tzw. ścieżkę na brzuchu za niesamowicie podniecające. Wszystko zależy jednak od partnera. Jego zachowanie znacząco wpływa na postrzeganie pewnych cech. 

owłosiona klatka piersiowa

Bądź pewny siebie

Jeżeli masz włosy na klatce, ale jesteś przy tym męski i pewny siebie, to nie masz się o co martwić. Znasz powiedzenie “jak Cię widzą, tak Cię piszą”? Ma ono tutaj swoje zastosowanie. Jeśli zgolisz owłosienie i w efekcie końcowym będziesz się z tym źle czuł, to kobieta zaraz wyczuje Twoją niepewność, co jest w tym wypadku gorsze niż owłosiony tors. 

Uwierz mi na słowo, że nawet jeśli jesteś posiadaczem większego owłosienia, a wykazujesz przy tym nadzwyczajną pewność siebie oraz wysoki poziom testosteronu, to nie będzie to większym problemem dla Twojej partnerki. Pamiętaj, że większość “niedoskonałości” jest widoczna w momencie,kiedy zwracasz na nie uwagę. Przemyśl sprawę, jeśli masz na myśli bardzo nadmierne owłosienie, ale jeśli jest to kwestia niedużego owłosienia, to po prostu zmień swoje nastawienie. Zaufaj mi ;).

Powodzenia!

S.

 

Zobacz także:

W Którym Miejscu Na Ciele Podniecasz Ją Najbardziej?

PUNKT G — Instrukcja Kobiety.

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2020  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

Ostatnia aktualizacja