Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Dlaczego ją tak często boli głowa?

04.12.2020 autor: S.

Stereotypowy i tak częsty powód unikania zbliżeń seksualnych jest jak najbardziej prawdziwy. Często przychodzą do mnie pary, których dotyczy ten problem. Oczywiście nie zawsze jest dosłownie ból głowy, który stoi na przeszkodzie uprawiania seksu. Rzadko pod przykrywką niechęci do seksu kryje się kochanek lub kochanka. Problem jest zazwyczaj dużo bardziej złożony, ponieważ przychodzi do mnie dwoje dorosłych ludzi, którzy na pozór żyją w zdrowym związku, lecz ich pożycie seksualne pozostawia wiele do życzenia. 

Jakie mogą być przyczyny popularnego bólu głowy?

Kolejnym stereotypem, jakim panuje wśród społeczeństwa, jest poziom skomplikowania kobiet. To jest jeden z tych stereotypów, które są prawdziwe. Dlaczego? Ponieważ kobiety mają to do siebie, że ich świat ma wiele kolorów. Wszystkie kobiety wszystko analizują zdecydowanie dokładniej niż mężczyźni. Prawdą jest, że dla kobiety seks jest cały dzień. Kiedy czymś sobie zawinisz z rana, możesz mieć problem z osiągnięciem zbliżenia wieczorem. Nie każda kobieta jest taka sama, lecz bardzo wiele z nas jest pamiętliwych, stąd większość z nas nie traktuje seksu jedynie jako momentu. 

  • Natłok obowiązków

Dokładnie tak. Nieważne, czy macie dzieci, czy jesteście po ślubie, czy jesteście razem kilka lat lub kilkanaście, zmęczenie jest stałym towarzyszem codzienności. Twoje życie stanie się prostsze, kiedy to zrozumiesz, zamiast z tym walczyć. Każdy z nas pracuje mniej lub więcej godzin. Dbanie o posiłki oraz porządek w domu może być wyczerpujące. Na zmęczenie cierpi coraz większy odsetek społeczeństwa i zamiast się na nią denerwować, pomyśl, jak sprawić, żeby miała mniej obowiązków. 

  • Rutyna

Mieszkając razem, popadacie w pewnego rodzaju rutynę i to jest normalne. Musisz jednak pamiętać, że nie jesteście dla siebie tylko od podawania obiadu, przynoszenia wypłaty lub robienia prania. Ty tego możesz nie widzieć, ale jej może być przykro, że dawno jej nie doceniłeś jako kobiety, a ostatnio trochę się od siebie oddaliliście. Małe gesty mówiące “myślę o Tobie” są bardzo ważne. Może to być kwiat, ulubiony batonik, wspólne wyjście do kina lub do restauracji na kolację. Nie trzeba tego robić codziennie, ale od czasu do czasu jest to jak najbardziej wskazane. Dotyczy to zarówno mężczyzn, jak i kobiety.

  • Niepewność siebie lub partnera.

W dobie tak rozwiniętych i przekłamanych mediów społecznościowych nietrudno o kompleksy i obniżenie pewności siebie. Kobieta, która nie czuje, że nie wygląda jak poprawione modelki, to jeszcze na koncie jej partnera właśnie roi się od tego typu obserwowanych kobiet. Kiedy taka kobieta nie jest w żaden sposób adorowana przez swojego partnera, zaczyna nieświadomie się odsuwać od partnera, szukając uznania swojej osoby gdzie indziej.

  • Drażnisz ją

Nie chodzi o to, że ona każe Ci przestać oddychać podczas jej okresu ;). Z pewnością nie raz i nie dwa robisz jej na złość lub ignorujesz jej prośby. Kiedy poprosi Cię, żebyś coś przykręcił lub naprawił, to nie zwlekaj kolejne miesiące. Ustalcie razem dzień wykonania danej czynności i trzymajcie się swoich ustaleń. 

Kolejny raz wychodzisz z kolegami? A kiedy ostatni raz byliście gdzieś we dwójkę? No właśnie. Nie dziw się jej zatem, że nie zawsze ma ochotę, skoro traktujesz związek z nią jako coś zagwarantowanego. O miłość i ciepło trzeba się zawsze starać, a nie tylko do momentu, kiedy zdobędziesz drugą osobę. 

W takich sytuacjach zazwyczaj wystarczy szczera rozmowa, ale w przypadku dużo bardziej złożonego problemu, zapraszam do siebie na konsultacje. Postaram się pomóc, jak tylko będę mogła. 

Powodzenia! 

S.

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2021  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

Ostatnia aktualizacja